Apokalipsa 5G: Naukowcy, grupy środowiskowe, lekarze i obywatele na całym świecie mówią STOP TO ZBRODNIA NA SPOŁECZEŃSTWIE!

apokalipsa 5G

,,Odpowiedz jest szokująco prosta, ponieważ szkodliwe działanie promieniowania emitowanego przez technologię 5G, w znaczny sposób uszkadza ludzkie organy. Ciało wystawione na tego typu promieniowanie w dłuższej perspektywie czasowej rozpadnie się w wyniku napromieniowania.’’

Raport niemieckich naukowców podsumowujący wyniki badań przeprowadzonych w latach 2006 do 2015.

Technologia 5G już od samego początku budziła ogromne kontrowersje wśród naukowców i zwykłych obywateli. Zadawano pytania o to czy jest możliwe wstrzymanie rozpowszechniania tego typu instalacji. Odpowiedz nadeszła stosunkowo szybko i stanowi w tej kwestii precedens. Otóż miasto Mill Valley zagłosowało przeciwko instalacji tak zwanych małych stacji bazowych, których zadaniem jest nadawanie oraz odbiór fal technologii 5G. Decyzja została podjęta jednomyślnie i objęto ją klauzulą pilnego rozporządzenia.

Mieszkańcy miasta Mill Valley swój sprzeciw oparli o wyniki licznych badań naukowych, które jednoznacznie potwierdzają silnie rakotwórczy wpływ promieniowania komórkowego 5G. Miasteczko, które liczy zaledwie piętnaście tysięcy mieszkańców, dołączyło do grupy kilku innych miast, które również zdecydowały się zablokować instalację technologii 5G, by w ten sposób ratować zdrowie swoich obywateli. Przeciwko inwazji technologii 5G, wystąpiły także takie miasta jak Marin County czy San Anselmo w Kalifornii.

,,Stacje bazowe są nazywane małymi stacjami bazowymi, ale nie wydają się takie małe, kiedy stoją w twoim ogródku. Przecież to może powodować raka!

Donna Baron, rezydentka hrabstwa Montgomery.

Nie od dziś wiadomo, że obawy o szkodliwość promieniowania telefonów komórkowych są jak najbardziej uzasadnione. Powszechnie wiadomo, że urządzenia tego typu emitują destrukcyjne dla ludzkiego organizmu promieniowanie, przed którym nie można się ochronić. Należy również pamiętać, że w momencie, kiedy ludzkie ciało zostanie długotrwale wystawione na działanie szkodliwych fal, to po pewnym czasie zaczyna je absorbować.

Jednym z najbardziej znanych eksperymentów były badania niemieckich naukowców, którzy obserwowali wpływ promieniowania elektromagnetycznego na drzewa. Badanie rozpoczęło się w roku 2006 i trwało do roku 2015. Badacze z różnych specjalizacji obserwowali, nasłuchiwali a następnie dokumentowali niespotykane dotąd przypadki deformacji drzew. Zaobserwowano liczne i trudne do wyjaśnienia zniszczenia.

,,Celem tego badania było sprawdzenie czy istnieje związek pomiędzy niespotykanymi (w gruncie rzeczy unilateralnymi) uszkodzeniami drzew, a ekspozycją na określone częstotliwości promieniowania. Analiza zebranych danych jednoznacznie wykazała, że promieniowanie elektromagnetyczne, masztów telekomunikacyjnych jest szkodliwe dla drzew. Jeżeli zatem promieniowanie sieci 5G uszkadza drzewa, to w jak dalekim stopniu uszkadza ludzki organizm?

Odpowiedz jest szokująco prosta, ponieważ szkodliwe działanie promieniowania emitowanego przez technologię 5G, w znaczny sposób uszkadza ludzkie organy. Ciało wystawione na tego typu promieniowanie w dłuższej perspektywie czasowej rozpadnie się w wyniku napromieniowania.’’

Raport niemieckich naukowców podsumowujący wyniki badań przeprowadzonych w latach 2006 do 2015.

Technologia nieustannie się rozwija, jednak należy pamiętać, że bardzo często organizm ludzki nie jest przystosowany do coraz to nowszych wynalazków, takich jak chociażby dzisiaj opisywana technologia 5G. Wobec tego typu emisji promieniowania należy powiedzieć stanowcze nie, ponieważ organizm człowieka wystawiony na długotrwałe oddziaływanie systemów 5G, ulega destrukcji i popada w różnego rodzaju choroby, jak nowotwory czy problemy natury psychicznej.

 

źródło: globalne-archiwum.pl

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarekTW_BOLEK_TM Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TW_BOLEK_TM
Gość
TW_BOLEK_TM

Widze ze nic nie dociera do was glowonogi….tepe polaczki…..bez jakiegokolwiek wlasnego pomyslu na dzis I jutro,ale fake news to wrzucamy az sie wkoncu uda,fake stanie sie prawda,a prawda bedzie eliminowana ale nie ze mna te numery koledzy Putinka Wladka.Taktoczna .Pozdrowcie wodza

TW_BOLEK_TM
Gość
TW_BOLEK_TM

Znowu brednie.Fake News czas zglosic gdzie trzeba

Marek
Gość
Marek

I jest jakaś reakcja na zgłoszenie?