Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy,UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…







apokalipsa
Koniec Świata Księżyc Przepowiednie Religia

Ludzkość przestąpiła już próg Sądu Ostatecznego

Opisana w Piśmie Świętym Apokalipsa jest już blisko.

Na przestrzeni wieków ludzkość usiłuje odgadnąć datę Sądu Ostatecznego zapisaną w Piśmie Świętym. Z braku wystarczających informacji datę Apokalipsy wyznaczano niezliczoną ilość razy, ale za każdym razem okazywała się ona błędna.

Ostatnie wydarzenia na naszej planecie skłaniają teoretyków do twierdzeń, że czas Apokalipsy nadszedł, i odliczanie rozpoczęło się 31 stycznia tego roku. Dwa symboliczne wydarzenia, które dokładnie wskazują na to, że dzień sądu ostatecznego jest coraz bliżej, miały już miejsce, a to, co się obecnie dzieje w pełni potwierdza początek Apokalipsy.

Napięcie wokół możliwej wojny z użyciem broni jądrowej jest dziś tak wysokie jak nigdy wcześniej. Ani Waszyngton, ani Pjongjang nie zamierza ustępować. Zagrożenie III wojną światową wysunęło się na pierwsze miejsce w rankingu głównych wrogów ludzkości.

Kolejną bolączką świata stała się Syria, w której zbiegły się interesy zbyt wielu mocarstw, najmniejsze wydarzenie może pchnąć świat na drogę III wojny światowej — zauważa infomaxx.

Warto zwrócić też uwagę na anomalie pogodowe. Potężne trzęsienie ziemi o sile 8 stopni, do którego doszło na Alasce, wywołało ponad 400 wstrząsów wtórnych, stwarzając zagrożenie tsunami w regionie. Aktywność wulkaniczna na planecie jest wysoka jak nigdy wcześniej.

Pogoda „bije rekordy”, jakich wcześniej nie widziano. To zarówno śnieżyce w Moskwie, z którymi przyszło się zmagać z pomocą sprzętu wojskowego, i opady śniegu w Teheranie, czego nigdy tam nie notowano.

Wszystkie te wydarzenia zachodzą równocześnie w różnych miejscach na ziemi, i jak dotąd nikt nie zaproponował rozsądnego wyjaśnienia tych zjawisk, planeta dosłownie „kipi” wydarzeniami. I tutaj na myśl przychodzą wydarzenia opisane w Piśmie Świętym, zapowiadające przyjście Zbawiciela i nastąpienie zmierzchu ludzkości.

W Dziejach Apostolskich opisany jest dzień będący punktem wyjścia dla Apokalipsy.

Dz 2,20

Słońce zamieni się w ciemności, a księżyc w krew, zanim nadejdzie Dzień Pański, wielki i wspaniały.

Zaćmienie Słońca 21 sierpnia 2017 roku.

„Krwawy Księżyc” 31 stycznia 2018 roku

W księdze Apokalipsy opisano drugie przyjście Chrystusa, któremu będą towarzyszyć różne kataklizmy. To, co dzieje się teraz na naszej planecie w pełni pasuje do tych proroctw.

A może przestąpiliśmy już próg Sądu Ostatecznego, po tym jak nad Ziemią 31 stycznia zawisnął „krwawy Księżyc”?

źródło: pl.sputniknews.com

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
miki35Michałxfcsafdsgfdsfdsfkeriampersant Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
miki35
Gość
miki35

witam wlanie wszystko sie sprawdza zauwazylam ziemia ma dziury sa male ale sa wulkany trzesienia ziemi polsce tez beda anomalie pogodowe tez sa sa tez ataki na ludzi milujmy sie pozdro

keri
Użytkownik
keri

Znaki apokalipsy występowały już wiele razy. Badający ją śj. uznali, że znaki wszystkie spełniły się przed II wojną światową i dlatego wyznawcy tej kłamliwej sekty rozpoczęcie II wojny światowej uznali za rozpoczęcie wojny bożej -armagedon. Pewnie mieli rację, bo akurat bożek biblijny w mordowaniu ludzi nie ma sobie równych, wystarczy przeczytać biblię aby przekonać się, że to najkrwawsza księga na świecie. Kolejny raz wszystkie znaki wg tej sekty spełniły się po II wojnie i forsę łupali z ludzi za słowa „nie przeminie ten wiek, aż się to wszystko stanie”. Wiek XX przeminął. Apokalipsa przedstawia scenariusz, do którego dążyły ścierwa nami… Czytaj więcej »

ttteis77
Gość
ttteis77

„Zagrożenie III wojną światową wysunęło się na pierwsze miejsce w rankingu głównych wrogów ludzkości.” Nie tylko ludzie sobie zagrażają. Mają coś o wiele potężniejszego pod stopami i nawet nie zwracają na to uwagi. A To coś powinno być na pierwszym miejscu przede wszystkim”planeta, ziemia”.

ampersant
Gość
ampersant

Niestety ale ktoś sobie wybrał odpowiedni czas, przeglądając oś, dla obecnego świata, że nic go nie tknie.

Cieciers
Gość
Cieciers

Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki. Przecież wszyscy chcielibyśmy żyć w lepszym świecie. Bez wojen chorób zazdrość prześladowania. Nareszcie z końcem tego niesprawiedliwego świata nastanie lepszy…

KimBury
Gość
KimBury

Hmm, ale czy ogrom cierpień, których mamy doświadczyć, ma cieszyć? Chcę świata lepszego, w którym dobro i pokój zatryumfują, ale chcę też by zmiana odbyła się pokojowo. Nie rozumiem, dlaczego ludzie tak bardzo pragną wojen?

xfcsafdsgfdsfdsf
Gość
xfcsafdsgfdsfdsf

Aby powstał lepszy świat najpierw zniszczony musi być ten zły.

Michał
Gość
Michał

Ale ile się oszczędzi a ile na wieczne zatracenie pójdzie. Tak szczerze mówiąc sam się boję bo nie wiem co ze mną będzie.