Apokalipsa już wkrótce. Teolog ostrzega, nastąpi koniec świata

apokalipsa koniec swiata

Makabryczny scenariusz dla ludzkości. Pierwsze znaki już się pojawiły.

Koniec świata – kolejna data wyznaczona. Tym razem ludzkość czeka biblijna apokalipsa. Globalna katastrofa wydarzy się w ciągu najbliższych 3 lat. Do 2021 roku nastąpi zagłada ludzkości.

F. Kenton Beshore i koniec świata

Taką informację podał teolog i prezes Światowego Towarzystwa Biblijnego F. Kenton Beshore. Twierdzi, że data końca świata jest ukryta w Biblii. Zagładę będą poprzedzać znaki. Są to m.in. tajemnicze dźwięki słyszane na całym świecie – „trąby z nieba”. Nagrania z tymi niewyjaśnionymi odgłosami można znaleźć w internecie. Do tego dojdą kataklizmy i klęski żywiołowe. Czy gigantyczny cyklom Jebi to jeden z nich?

7 znaków już się wypełniło, pięć się wypełnia, a 15 wkrótce się wypełni. Czekajcie na nadejście Pana – powiedział Beshore. (metro.co.uk)

DR F Kenton Beshore
DR F Kenton Beshore

III Wojna Światowa

Wybuchnie trzecia wojna światowa. Wszystko zacznie się na półwyspie Synaj i wypełnią się przepowiednie z Apokalipsy według św. Jana. Beshore twierdził, że w 2028 nastąpi powrót Jezusa Chrystusa. Zmartwychwstaną chrześcijanie, a Mesjasz zabierze ich ze sobą. Reszta ludzkości pozostanie tylko „trupami pływającymi w brudnej martwej wodzie.”

Jak podaje ibtimes.sg, wojna i kataklizmy to nie koniec problemów ludzkości. Zanim świat się skończy, zdaniem teologa nastąpi inwazja kosmitów.

O teorii teologa zrobiło się głośno, gdy materiał o niej opublikowano w serwisie YouTube na kanale UFOmania – The truth is out there.

Inwazja kosmitów to tylko przykrywka, by wprowadzić rządy NWO na świecie – uważa youtuber z kanału UFOmania – The truth is out there.

Kenton Beshore nie doczekał zapowiadanej apokalipsy. Zmarł w wieku 90 lat w 2016 roku. Jego oddani fani z całego świata pozostaną z jego książkami takimi jak np. „God’s Greatest Triumph and the Prophecy Bible”.

źródło: planeta.fm

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
we3DominikaniktIDONTLIKEGOOGLEMichael Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
we3
Gość
we3

Wystarczy poczytać koniec świata org i dowiemy się że wielu coś obiecało i nie było końców świata, wojen światowych i innych armagedonów i epidemii

Dominika
Gość
Dominika

Nikt nie. Ani dnia ani godziiny co za brednie jeden juz przepowiadal i zmarl

IDONTLIKEGOOGLE
Gość
IDONTLIKEGOOGLE

Znowu te brednie.Wyjasnijmy cos.Bog jest fikcja.Nie istnieje.Jezus Chrystus tez nie istnieje.To samo tyczy sie innych form zycia poza planeta,na co sa niezbite i twarde dowody.Zydomerykanie w kwestiach przekretu i manipulacji sa mistrzami.Dlaczego teorie Teologow nigdy nie maja potwierdzenia w rzeczywistosci?A te cale Pismo Swiete to jeden wielki przekret.Dlaczego watykan i caly kosciol powszechny maja wsrod swojego pospolstwa cenzorow pisma swietego?Po co im oni?Skoro rzekomo nic przed wiernymi nie maja do ukrycia?He?
WORDPRESSie.Wasze teorie to zbior bzdur.
Dajcie juz sobie spokoj z robieniem z ludzi zindoktrynowanego bydla i motlochu.Chyba,ze powiecie dla kogo i w jakim celu pracujecie?

nikt
Gość
nikt

Pogadamy po śmierci. No bo, że kolega umrze tak jak cała reszta postępowej ii niepostępowej ludzkości to chyba kolega nie ma wątpliwości. Z każdym dniem coraz bliżej do końca. Może nie tego wielkiego od razu, ale tego małego indywidualnego to już na pewno.

Michael
Gość
Michael

Największe zagrożenie to uwierzyć w narracje serwowaną przez świat przed czym ostrzegał Chrystus jako ostatecznym zwiedzeniem. Nie będzie końca świata zanim nie nadejdzie odstępstwo w ożywionym obrazie Bestii (fałszywy mesjasz ?) i znamieniu na rękę, które zmusza uciskiem ekonomicznym ludzkość do pokłonu ludzkiemu systemowi. Elity prowadzą świat na skraj zagłady, aby dać potem mu ratunek, ale oczywiście już nie za darmo. Apokalipsa wiąże ten czas z utratą wolności religijnej. „I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.” Zwierze to inaczej Bestia czyli moloch państwowy, który swoją moc czerpie… Czytaj więcej »

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

„7 znaków już się wypełniło” – jakoś nie zauważyłem, przespałem czy jak ?
„Twierdzi, że data końca świata jest ukryta [!] w Biblii” – i to mówi „prezes Światowego Towarzystwa Biblijnego” ? – śmiech. Ewangelia temu przeczy.
„Zmartwychwstaną chrześcijanie, a Mesjasz zabierze ich ze sobą” – biedni wyznawcy buddyzmu….
Kosmici i NWO – no tego zabraknąć nie mogło! Tradycyjnie, dennie, abyśmy się w tym g… totalnie pogubili.