Arabia Saudyjska posiada broń atomową

W szokujący sposób Arabia Saudyjska publicznie przyznała, że posiada arsenał nuklearny- od czterech do siedmiu bomb atomowych. Bomby mają chronić kraj podczas inwazji na Syrię przez Turcję i Arabię ​​Saudyjską, co stawia Rosjan w sytuacji nie do pozazdroszczenia, przez konieczności użycia swojej taktycznej broni jądrowej do obrony Syryjskiego terytorium.

bron atomowa

CIA potwierdza że Saudowie posiadają broń atomową

Przemawiając w wywiadzie telewizyjnym Dahham Al-‚Anzi z Królestwa Arabii Saudyjskiej dyskutował, dlaczego tak wielu ludzi w świecie arabskim odczuwa potrzebę usunięcia syryjskiego prezydenta Baszara al-Assada a inwazja naziemna jest konieczna.

W kontekście potencjalnej inwazji, Dahham Al-‚Anzi przedstawił opinię, że królestwo posiada rakiety, samoloty i inny sprzęt wojenny do walki, a następnie ujawnił szokującą prawdę – „Mamy bombę atomową” i zapytał prowadzącego wywiad:

„Jak myślisz, dlaczego mamy to wszystko?” I odpowiedział na własne pytanie „aby chronić Arabów i muzułmanów „. Nie chcący przekazała także wstrząsającą informację, że w najbliższych tygodniach może dojść do testów.

Oszołomiony dziennikarz powiedział:

To jest niesamowity news, nie słyszałem tego wcześniej-na który Dahham Al-‚Anzi odpowiedział:

– To nie jest niesamowity news, wielkie mocarstwa dowiedzą się o tym niebawem-zakończył.

Trudno jednoznacznie ocenić, czy Arabie Saudyjską stać na produkcję broni atomowej. Ale wujek z USA chciałby przecież prowadzić wojnę z Rosją na koszt swoich Arabskich braci, dlaczego więc nie mógłby podesłać kilku atomówek?

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dragon Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

i ta flaga pakistanu na „saudyjskich” głowicach.

Dragon
Gość
Dragon

admin co dzisiaj wciągałeś nosem ?Co te 4 no niech będzie 7 bomb ma zagrozić Rosji?Rosja ma tysiące . Abstrahując od wszystkiego czy arabusy zdążą ich użyć , wątpię ponieważ są już na pewno namierzone . Rosja przetestowała sobie ostatnio rakiety i pociski manewrujące w Syrii na wychowankach arabii saudyjskiej z całkiem niezłym efektem , wystarczy przezbroić jak już tego nie zrobili i arabusy mają nie do pozazdroszczenia , nawet ich kumple którzy z nimi razem stworzyli ten burdel im nie pomogą.Także adminie nie martw się o Rosję , tylko martw się o Polskę bo jak dojdzie do jakiejś rozpierduchy… Czytaj więcej »