Świat wstrzymał oddech. Archeolodzy odkryli masywny krater, będący miejscem zniszczenia Sodomy i Gomory

5
50
Sodoma i Gomora krater asteroida Biblia

Phillip Silvia poinformował o wstępnych odkryciach ich wykopalisk w okolicy, którą niektórzy naukowcy uważają za dom biblijnych miast Sodomy i Gomory.Wyniki sugerują, że miasta i osiedla w regionie Bliskiego Ghoru w Dolinie Jordanu, gdzie mieszkało do 65 000 ludzi, zostały zmiecione z powierzchni ziemi. 

Zgodnie z Biblią, starożytne miasta, które uważano za umiejscowione nad Morzem Martwym, zostały dosłownie wytępione przez Boga za grzeszne zachowanie ich ludu. Wstępne wyniki amerykańskich naukowców sugerują, że w tym regionie doszło do poważnej katastrofy prawie cztery tysiące lat temu, co pozostawiło ją niezamieszkaną od stuleci. Reasumując, archeolodzy odkrywają masywny, cztero tysięczny krater w miejscu zniszczenia Sodomy i Gomory.

Eksplozja meteorów na małej wysokości spowodowała katastrofę, która zniszczyła region
Eksplozja meteorów na małej wysokości spowodowała katastrofę, która zniszczyła region

,,Bóg spogląda na broń jądrową człowieka i wydaje mi się, że śmieje się z naszych drobnych prób wojennych.’’ Komentuje jeden z archeologów a następnie dodaje. ,,Ma w swoim arsenale rzeczy, które sprawiają, że nasze najpotężniejsze bomby atomowe wyglądają jak petardy.’’ O czym mowa? Otóż o owych ,,broniach’’ możemy przeczytać w 38 rozdziale Księgi Hioba. Pogoda jest najsilniejszą bronią, jaka kiedykolwiek została stworzona i nie ma żadnej obrony przed nią. Pomyśl o tym, gdy następnym razem twoja rozmowa dotyczyć będzie właśnie pogody.

W przeciwieństwie do współczesnych laodyckich rewizjonistów, bliźniacze miasta Sodoma i Gomora zostały zniszczone z powodu nieprzyzwoitych zachowań homoseksualnych. To było miejsce, w którym pierwotny styl życia LGBTQ został założony. Wynikiem tego było zniszczenie Sodomy i Gomory, miasta przestały istnieć.Obszar ten, jak widać na zdjęciu zamieszczonym w dzisiejszej publikacji, przypomina krater uderzeniowy po wybuchu przerażającej eksplozji. Obszar ten pozostaje niezamieszkany do dziś.

Archeolodzy z Trinity Southwest University, chrześcijańskiej instytucji edukacyjnej w Albuquerque w Nowym Meksyku, stwierdzili, że cywilizacja w regionie Morza Martwego została zniszczona 3700 lat temu po eksplozji meteorów w atmosferze. Wyniki sugerują, że miasta i osiedla w regionie Bliskiego Ghoru w Dolinie Jordanu, gdzie mieszkało do 65 000 ludzi, zostały starte z powierzchni ziemi silną falą ciepła, wiatru i drobnych cząstek, jak donosi News Science.

,,Fala uderzeniowa wypchnęła również ogromne masy słonej wody z Morza Martwego, które zniszczyły glebę. Eksplozja, jak dowodzą badacze, zniszczyła nie tylko w stu procentach miasta, ale także pozbawiła gruntów rolnych z niegdyś płodnych pól.’’

Newsweek.

Według naukowców, eksplozja meteorów na małej wysokości spowodowała katastrofę, która zniszczyła region, w tym starożytne miasto Tall el-Hammam, gdzie naukowcy pracowali przez lata. Datowanie radiowęglowe ujawniło także, że ściany z glinianych cegieł nagle zniknęły w środkowym Ghor, ponieważ pozostały tylko fundamenty kamienne. Z kolei powierzchnia ceramiki znaleziona w tym miejscu została wtopiona w szkło, co może być wynikiem ekstremalnie wysokich temperatur.

Ludzkość już wcześniej widziała kilka eksplozji kosmicznych. Jakiś czasu temu asteroida zbliżająca się do Ziemi eksplodowała w atmosferze w pobliżu rosyjskiego miasta Czelabińsk. W wyniku tego zdarzenia ponad tysiąc osób zostało rannych, głównie przez potłuczone szkło z okien wydmuchanych przez falę uderzeniową. Silniejszy wybuch nastąpił w 1908 roku, kiedy asteroida eksplodowała nad słabo zaludnionym regionem syberyjskim nad rzeką Tunguska, niszcząc teren o powierzchni dwóch tysięcy kilometrów kwadratowych.

źródło: globalne-archiwum.pl

5 KOMENTARZE

  1. Sodoma i Gomora to miasta, które zginęły w wyniku wojen między Kosmitami obecnymi wówczas na Ziemi. Kosmici owi, zwani Bogami (ale nie Bogiem-Stwórcą Wszechrzeczy), używali broni jądrowej i zniszczyli nie tylko wspomniane dwa miasta. Efektem ich wojen jest także wyjałowiona Sahara.
    Przypomnę, że różne narody ludzkości ówczesnej miały swoich „Bogów” – między nimi i ich ludami toczyły się krwawe wojny. Latające rydwany, wimany, to nie wymysł bajkopisarzy lecz wspomnienia z bardzo starej historii.
    Wojny wymyślili „Bogowie” i to oni wprzęgnęli w te wojny ludzkość. Zbyt skutecznie, bo skutki odczuwamy i dzisiaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.