Świat wstrzymał oddech. Archeolodzy odkryli masywny krater, będący miejscem zniszczenia Sodomy i Gomory

5
73
Sodoma i Gomora krater asteroida Biblia

Phillip Silvia poinformował o wstępnych odkryciach ich wykopalisk w okolicy, którą niektórzy naukowcy uważają za dom biblijnych miast Sodomy i Gomory.Wyniki sugerują, że miasta i osiedla w regionie Bliskiego Ghoru w Dolinie Jordanu, gdzie mieszkało do 65 000 ludzi, zostały zmiecione z powierzchni ziemi. 

Zgodnie z Biblią, starożytne miasta, które uważano za umiejscowione nad Morzem Martwym, zostały dosłownie wytępione przez Boga za grzeszne zachowanie ich ludu. Wstępne wyniki amerykańskich naukowców sugerują, że w tym regionie doszło do poważnej katastrofy prawie cztery tysiące lat temu, co pozostawiło ją niezamieszkaną od stuleci. Reasumując, archeolodzy odkrywają masywny, cztero tysięczny krater w miejscu zniszczenia Sodomy i Gomory.

Eksplozja meteorów na małej wysokości spowodowała katastrofę, która zniszczyła region
Eksplozja meteorów na małej wysokości spowodowała katastrofę, która zniszczyła region

,,Bóg spogląda na broń jądrową człowieka i wydaje mi się, że śmieje się z naszych drobnych prób wojennych.’’ Komentuje jeden z archeologów a następnie dodaje. ,,Ma w swoim arsenale rzeczy, które sprawiają, że nasze najpotężniejsze bomby atomowe wyglądają jak petardy.’’ O czym mowa? Otóż o owych ,,broniach’’ możemy przeczytać w 38 rozdziale Księgi Hioba. Pogoda jest najsilniejszą bronią, jaka kiedykolwiek została stworzona i nie ma żadnej obrony przed nią. Pomyśl o tym, gdy następnym razem twoja rozmowa dotyczyć będzie właśnie pogody.

W przeciwieństwie do współczesnych laodyckich rewizjonistów, bliźniacze miasta Sodoma i Gomora zostały zniszczone z powodu nieprzyzwoitych zachowań homoseksualnych. To było miejsce, w którym pierwotny styl życia LGBTQ został założony. Wynikiem tego było zniszczenie Sodomy i Gomory, miasta przestały istnieć.Obszar ten, jak widać na zdjęciu zamieszczonym w dzisiejszej publikacji, przypomina krater uderzeniowy po wybuchu przerażającej eksplozji. Obszar ten pozostaje niezamieszkany do dziś.

Archeolodzy z Trinity Southwest University, chrześcijańskiej instytucji edukacyjnej w Albuquerque w Nowym Meksyku, stwierdzili, że cywilizacja w regionie Morza Martwego została zniszczona 3700 lat temu po eksplozji meteorów w atmosferze. Wyniki sugerują, że miasta i osiedla w regionie Bliskiego Ghoru w Dolinie Jordanu, gdzie mieszkało do 65 000 ludzi, zostały starte z powierzchni ziemi silną falą ciepła, wiatru i drobnych cząstek, jak donosi News Science.

,,Fala uderzeniowa wypchnęła również ogromne masy słonej wody z Morza Martwego, które zniszczyły glebę. Eksplozja, jak dowodzą badacze, zniszczyła nie tylko w stu procentach miasta, ale także pozbawiła gruntów rolnych z niegdyś płodnych pól.’’

Newsweek.

Według naukowców, eksplozja meteorów na małej wysokości spowodowała katastrofę, która zniszczyła region, w tym starożytne miasto Tall el-Hammam, gdzie naukowcy pracowali przez lata. Datowanie radiowęglowe ujawniło także, że ściany z glinianych cegieł nagle zniknęły w środkowym Ghor, ponieważ pozostały tylko fundamenty kamienne. Z kolei powierzchnia ceramiki znaleziona w tym miejscu została wtopiona w szkło, co może być wynikiem ekstremalnie wysokich temperatur.

Ludzkość już wcześniej widziała kilka eksplozji kosmicznych. Jakiś czasu temu asteroida zbliżająca się do Ziemi eksplodowała w atmosferze w pobliżu rosyjskiego miasta Czelabińsk. W wyniku tego zdarzenia ponad tysiąc osób zostało rannych, głównie przez potłuczone szkło z okien wydmuchanych przez falę uderzeniową. Silniejszy wybuch nastąpił w 1908 roku, kiedy asteroida eksplodowała nad słabo zaludnionym regionem syberyjskim nad rzeką Tunguska, niszcząc teren o powierzchni dwóch tysięcy kilometrów kwadratowych.

źródło: globalne-archiwum.pl

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
billkotpolgosKimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kot
Gość
kot

sodoma i gomora została wypalona siarka …na fotce jest krater …zatem co ma piernik do wiatraka..

KimBury
Gość
KimBury

Sodoma i Gomora to miasta, które zginęły w wyniku wojen między Kosmitami obecnymi wówczas na Ziemi. Kosmici owi, zwani Bogami (ale nie Bogiem-Stwórcą Wszechrzeczy), używali broni jądrowej i zniszczyli nie tylko wspomniane dwa miasta. Efektem ich wojen jest także wyjałowiona Sahara.
Przypomnę, że różne narody ludzkości ówczesnej miały swoich „Bogów” – między nimi i ich ludami toczyły się krwawe wojny. Latające rydwany, wimany, to nie wymysł bajkopisarzy lecz wspomnienia z bardzo starej historii.
Wojny wymyślili „Bogowie” i to oni wprzęgnęli w te wojny ludzkość. Zbyt skutecznie, bo skutki odczuwamy i dzisiaj.

polgos
Użytkownik
polgos

Możesz pan wierzyć kosmitom, ale gdy przyjdzie czas opuścić ten świat, zwróci się pan do Boga. Pozdrawiam

bill
Gość
bill

dokladnie, ludzie chwytaja sie wszystkiego aby wyzbyc sie lub umniejszyc Boskiej Chwaly

KimBury
Gość
KimBury

Nie ta asteroida. Kiedyś uderzy inna. Nie wiemy.