Archiwum alarmów

10.01.2018

Awaryjne lądowanie na Okęciu. Lotnisko zamknięte na cztery godziny

Samolot lecący z Krakowa lądował awaryjnie na Lotnisku Chopina ze względu na problemy z podwoziem. „Lotnisko zostało zamknięte na cztery godziny.

„Awaryjne lądowanie samolotu LOT Polish Airlines nr LO3924 lecącego z Krakowa do Warszawy. Nie ma ofiar. Trwa akcja ratownicza” – czytamy w krótkim komunikacie. Pracownicy portu dodają też, że lotnisko zostało zamknięte na cztery godziny.

07.01.2018

Pożar tankowca po kolizji z frachtowcem. Zaginionych 32 marynarzy

W pobliżu wschodniego wybrzeża Chin doszło do kolizji dwóch statków, tankowca i frachtowca, w wyniku której ten pierwszy stanął w płomieniach. Jak poinformowała chińska agencja prasowa Xinhua, 32 marynarzy jest zaginionych, a 21 uratowano.


05.01.2018

Najnowsze prognozy mówią, że w najbliższym czasie nad północno-wschodnie regiony USA nadciągnie kolejny atak zimy. Może spaść nawet 30 centymetrów śniegu. Do końca tygodnia temperatura na tym obszarze będzie niższa niż na Marsie.

Według danych pochodzących z łazika Curiosity 20 grudnia na Czerwonej Planecie odnotowano -23 stopnie Celsjusza.


04.01.2018

Izraelskie niszczyciele w czwartek zaatakowały infrastrukturę terrorystów w Strefie Gazy w odpowiedzi na trzy wystrzały rakietowe na terytorium Izraela

 


03.01.2018

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia meteorologiczne pierwszego i drugiego stopnia przed silnym wiatrem. Alerty obowiązują w województwach: dolnośląskim, opolskim, śląskim, małopolskim i podkarpackim. IMGW prognozuje, że będzie wiać z prędkością od 25 do 35 km/h. W porywach może być to nawet 90 km/h.


 

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij: