Niemcy ćwiczą plan wojny z Polską. Tajny raport ujawniony

Nie upłynął nawet jeden pełny wiek od czasu, gdy nasz zachodni sąsiad, czyli Niemcy, wyniszczyły doszczętnie Polskę. Zrabowały, co tylko się dało no i oczywiście wymordowały miliony Polaków w tym niezliczone zastępy niewinnych dzieci a gen nazizmu ponownie odzywa się u naszego sąsiada. Jest to rzecz niesłychana, ponieważ można zadać sobie pytanie czy rzeczywiście naród Niemiecki nic nie nauczył się z fali terroru i grozy, jaką rozpętał kilkadziesiąt lat temu. Jeszcze dziś Polska ziemia przesiąknięta jest krwią niewinnie pomordowanych Polaków z rąk Niemieckich Nazistów a armia Niemiecka ćwiczy potajemnie plan ataku na naszą Ojczyznę. Są to informacje wysoce niepokojące to też należy się im przyjrzeć.

Po pierwsze nim przejdziemy do szczegółów kilka podstawowych faktów. Naród Niemiecki nigdy nie będzie hegemonem w Europie w przypadku, gdy Polska będzie silna i niezależna. Przywódcy Niemiec zdają sobie z tego faktu doskonale sprawę to też przez lata nasz kraj był systematycznie niszczony, inwigilowany, mało tego, nawet dziś istnieje jak to ostatnio stało się popularne, niemiecki ruch oporu w Polsce. Poniżej zamieszczamy grafikę ilustrującą spotkanie owego ruchu oporu. Jest to forma humorystyczna, ale nie do końca.

7-Niemcy-ćwiczą-plan-wojny-z-Polską.-Tajny-raport-ujawniony-2

Jeżeli jeden kraj wyrządził tak ogromne krzywdy drugiemu krajowi, to czy przedstawiciele kraju pokrzywdzonego powinni udawać się z poselstwem do dawnego oprawcy w poszukiwaniu pomocy? Zdrowy rozsądek mówi, wręcz krzyczy, że nie, a jednak polska opozycja bardziej ufa i zdaje się na działanie Niemiec, które wyrządziły naszej ojczyźnie wiele zła i kto wie ile jeszcze wyrządzą. Nasza opozycja bardziej polega na Kanclerz Merkel niż na woli Polskiego Narodu. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu taki akt nazywał się zdradą i był karany śmiercią.

Kolejna ważna kwestia to opcja rozpadu UE, która staje się coraz bardziej realna w najbliższych latach. Rozpady tego typu międzynarodowych tworów zazwyczaj kończyły się wojnami i wewnętrznymi konfliktami. Dlatego Polska i Polacy muszą zachować jedność, nie możemy dać się podzielić wrogim siłom działającym na terenie naszego kraju.

Już niebawem może zaistnieć sytuacja, w której po raz kolejny każdy Polak i Polka będzie wezwany do walki w obronie granic Rzeczpospolitej. Brzmi to niewiarygodnie, ale przed wybuchem II wojny światowej nikt nie brał pod uwagę jej wybuchu a mimo to ten krwawy i tragiczny scenariusz zrealizował się. Nie dajmy się zaskoczyć.

Niemiecka armia, ćwiczy scenariusz rozpadu UE w tym głównie konflikt z Polską o zachodnie ziemie. Takie informację płyną z utajnionego raportu Bundeswehry, który został w części opublikowany przez Der Spiegel. Raport nosi nazwę ,,Prognoza Strategiczna 2040.’’ Raport zakłada powrót Niemiec do trybu reaktywacji, gdyż rozpad UE i w pewnym sensie uwolnienie się poszczególnych krajów z jarzma dyktatu brukselskiego osłabi a wręcz zniweluje do zera wpływy Berlina, co nie podoba się tamtejszym politykom. To po raz kolejny jawnie ukazuje, że UE to w gruncie rzeczy kolejna odsłona Niemieckiej Rzeszy.

Kolejny fakt, o którym należy wspomnieć to pewnego rodzaju psychoza, jaka zadomowiła się w głowach Niemców. Jest to psychoza, która pcha ten kraj do nieustannego podjudzania i szczucia słabszych państw przeciwko sobie, na rzecz jeszcze większego rozwoju Niemiec. Otóż Niemiecki naród zdaje się wyznawać zasadę, że jeżeli ktoś nie jest z nimi lub inaczej, nie jest im podległy to stanowi zagrożenie. Jest to źródło nazizmu i tego, co być może obecnie rodzi się na naszych oczach. Można jeszcze tylko dodać, że Polska ma pecha w pewnym sensie, że trafiła na takiego sąsiada jak Niemcy.

Na koniec należy zadać kilka sensownych i strategicznych pytań. Po pierwsze jak ujawnione działania armii Niemieckiej mają się do współpracy wojskowej w ramach NATO? Oraz pytanie drugie jak agresywna strategia wojenna Niemiec ma się do planów stworzenia wspólnej armii UE, proponowanej przez Jean Claude Junckera? Mamy tutaj do czynienia z jakimś schizofrenicznym podejściem do spraw militarnych w Europie. Pod przykrywką wspólnej armii UE dojdzie do rozbrojenia Polski a wówczas każdy wróg będzie mógł wejść na naszą ziemię i zrobić, co zechce.

źródło: globalne-archiwum.pl
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JurijSeushimare Jikazei co to będzie?wernyhora& Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Seushimare Jikaze
Gość
Seushimare Jikaze

Jakby rosja mogla obecnie toczyc wojne konwencjonalna 1vs1 to po niemcach by kamien na kamieniu nie zostal w ciagu pol roku albo mniej. Obecnie bardziej ‚dochodowy’ jest podboj kulturalny, wyznaniowy, badz tez polityczny. Stad takie twory jak UE. Nie mozna jednak bagatelizowac glownych idei takich tworow, a wiadomo, ze nawet najszlachetniejsza idea w rekach idiotow prowadzi do nieszczesc, niesprawiedliwosci i sporow. UE powinno byc zarzadzanie przez obiektywnych pragmatykow, a nie dwulicowych samolubow. ( czyli przez roboty xD)

i co to będzie?
Gość
i co to będzie?

praktycznie nie można „zwiedzać” Niemiec ludzikiem w google map. Wyłączyli ludzika. Zostały tylko największe miasta.

Jurij
Gość
Jurij

No rzeczywiście

&
Gość
&

a co się dziwią? W tym głupim kraju nie próbowali nawet wprowadzić Euro aby ujednolicić handel. Podobnie z jakością żywności, proszków do prania oraz wysokością socjalu, który tutaj jest zerowy. Totalny brak pomocy dla potrzebujących. Nie wspominając o tym, czy ten chamowaty naród zasłużył na dobrodziejstwa, szkoda jedynie, że Unia prowadzi do samodestrukcji, był w tym potencjał.

keri
Gość
keri

Niemcy 6 lat prowadziły wojnę z Polską, od 39 do 45r. i jeszcze nie wytrenowani?
tfu-sk zarządził pokazówkę czy makrela, bo bagno zaczyna się pod nimi zapadać?

Wernyhora
Gość
Wernyhora

I co myslicie Prawicowe Media ze gdyby to było wszystko do końca prawda i faktycznie byłby plan ataku na Polskę i Wschód to takie informacje i dokumenty byłyby łatwo dostępne i służby by miały w nosie czy ktoś to zobaczy czy nie??? Ehh szkoda trzepic ryja…aby zarobić na odsłonach i szczuc ludzi przeciwko sobie.

wernyhora
Gość
wernyhora

Oooo! Zauważam, że ktoś zaczął używać tego samego podpisu co ja: wernyhora…
W przeciwieństwie do tej osoby staram się być kulturalny i niezależny i nie szafować wulgarnymi określeniami. Podpis i tak jest „anonimowy” – mogę w każdej chwili go zmienić! Liczy się treść opinii a nie stek wulgaryzmów!
A do wojny Niemiec z Polską i Rosją kiedyś znów dojdzie. Po niej Niemcy jako państwo przestaną istnieć…
Oto moja przepowiednia!