Armia NWO pojawi się niebawem na naszych ulicach

Armia NWO

,,Jesteśmy wdzięczni Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym głównym wydawcom, których dyrektorzy byli częścią naszych spotkań i szanowali złożonąnam obietnicę zachowania poufności przez prawie czterdzieści lat.’’

David Rockefeller.

XXI wiek przyniósł wiele zmian systemowych, ideologicznych, wyznaniowych i kulturowych. Można czasem odnieść wrażenie, iż za czasów naszego pokolenia dojdzie do ostatecznego ukształtowania struktury globalnej na poziomie politycznym, ekonomicznym i finansowym.

Armia NWO

Od postawy współczesnych polityków, frakcji reprezentujących konkretne wizje na świat, od starcia tego, co było i tego, co popularnie nazywani Globaliści chcą wprowadzić, będzie zależeć, w jakim świecie przyjdzie żyć przyszłym pokoleniom. Czy w obliczu takich przemian pozostaniemy głusi? Czy w obliczu takich przemian można pozwolić sobie na bezczynność?

Nowy Porządek Świata To nie jest jakaś makabryczna wizja nie mieszcząca się w głowie, fikcja ze scenariusza filmu, lecz jest to idea, tajna agenda, zaplanowany program działania. Dziś zespolone siły zła na naszych oczach tworzą Stany Zjednoczone Europy i systematycznie skupiają je w swoich rękach. Człowiek myślący, tylko do pewnego czasu może udawać, że nie wie o tym, co się dzieje i odwracać wzrok od prawdy. Niezależnie od tego czy się w to wierzy, czy nie, globalna katastrofa nadchodzi, więc trzeba ustosunkować się do tego ostrzeżenia.

Armia NWO

Kilka dni temu cały świat obiegły nowe zdjęcia ukazujące armię niczym z Matrixa, która zaprowadza porządek na ulicach Tajwanu. Oczywiście media głównego nurtu nie publikują tych zdjęć, nie rozpowszechniają ich, ponieważ mają zakaz tego typu publikacji. Przy tej okazji należy dodać, że w internecie istnieją także fotografie przedstawiające tę samą armię, ale na ulicach chociażby RPA, Nigerii, Somalii i wielu innych krajów Afrykańskich. Komentarze wyjaśniają, iż jest to zbrojne ramię NWO, są to żołnierze Nowego Porządku Świata dosłownie prowadzący ćwiczenia bojowe w terenie. Ćwiczenia bojowe w krajach tak zwanego trzeciego świata.

Armia NWO

,,Jesteśmy wdzięczni Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym głównym wydawcom, których dyrektorzy byli częścią naszych spotkań i szanowali złożoną nam obietnicę zachowania poufności przez prawie czterdzieści lat.’’

David Rockefeller.

Żołnierze, których możecie oglądać na zamieszczonych zdjęciach posiadają kuloodporne pancerze oraz wzmacnianie maski balistyczne mogące wytrzymać strzał z bliskiej odległości wykonany z magnum 44. Te twory stanowią zalążek armii NWO, która już za kilka lat może pojawić się również na ulicach Europy, przed czym przestrzegają publicyści z mediów nie wchodzących w główny nurt, innymi słowy wolnych mediów. Przy tej okazji nie można nie wspomnieć o tak zwanym oddziale duchów, czyli amerykańskim oddziale 1033, który również stosuje maski balistyczne i w znacznym stopniu przypomina jednostki z Tajwanu.

Armia NWO

Nowy Porządek Świata to idea, która z czasem może dosięgnąć mnie jak i również Ciebie. To też podejście typu ”to mnie nie dotyczy” czy na przykład ”to nie moja sprawa” nie zda tutaj egzaminu. Żyjemy na jednej planecie i mamy ten sam grunt pod nogami, jeżeli on zostanie zatruty to żadne mury czy też granice nam nie pomogą. Dlatego na naszej stronie publikujemy artykuły opisujące kwestie związane z Nowym Porządkiem Światowym.

źródło: globalne-archiwum.pl

12
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
MGLsnZadziwiony :)Klaksonjabolarnold Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MGLsn
Gość
MGLsn

Rok 2013

Zadziwiony :)
Gość
Zadziwiony :)

Jacyś tacy chuderlawi, jak na postrach całego świata 🙂

Klakson
Gość
Klakson

To są zdjęcia ze stycznia 2016 roku czyli z przed 2 lat – przynajmniej z taką datą są filmy z tymi zdjęciami na YouTube. Podawanie takich informacji jako nowych jest nieuczciwe

jabol
Gość
jabol

niby armia NWO a flaga Tajwanu na ramieniu dziwne;p

arnold
Gość
arnold

Mały szczegół. Żadna maska nie uchroni przed strzałem z Mag44. Pocisk urwie głowę razem z maską. Autor pewnie miał na mysli mniejszy kaliber.

Bogusław
Gość
Bogusław

Zwierzenia Syjonistycznego żyda, o ile będę wiedział że umrze ostatni goi to mogę umrzeć jako ostatni żyd. Oni są w stanie mordować się nawzajem, II w.ś 150 tyś żydów w mundurach Faszystowskich Niemiec, także popełniali zbrodnie w obozach koncentracyjnych,.

NEO
Gość
NEO

Nieważne co i jakie uzbrojenie maja. Mądry człowiek zawsze znajdzie na nich sposób..

Pokój
Killuminati.pl

Sierściuch
Gość
Sierściuch

Zwykły nóż przebije taką kuloodporną kamizelkę…

Winford
Gość
Winford

Te zwiędłe kut……..masońskie spłoną w ogniu,który rozniecą ! W Torze jest,że antychryst będzie chcial ujarzmić ziemskie istoty niszcząc je a sam spłonie . Ameryka i CIA to Antychrysty wcielone. Trump potępiał na poczatku swojej prezydentury tych obrzydliwie bogatych parchów a teraz widać,że trzyma z żydostwem i chodzi na pasku iluminatów wszędzie wścibiając swój nochal !! Jak awanturnik może zaprowadzić pokój na ziemi.?!!! Został przez żydofinansjerę masońską wybrany na prezydenta i niby przysięgał kładąc rękę na Biblii ale pod Biblią było „coś” pewnie biblia szatana !

KimBury
Gość
KimBury

Nie cieszyłbym się tak, bo narobią strasznego bałaganu i zniszczą miliardy ludzi.

ttteis77
Gość
ttteis77

„pod ubraniem wciąż jest ciało które może zginąć. JESTEŚCIE NAIWNI WIERZĄC ŻE ONI SĄ NIEZNISZCZALNI I NIE DA SIĘ ICH POKONAĆ”

KimBury
Gość
KimBury

Ciężko będzie.