Astronauta wyznał przed śmiercią: kosmici zapobiegli wojnie nuklearnej na Ziemi

Astronauta wyznał przed śmiercią kosmici zapobiegli wojnie nuklearnej na Ziemi

Edgar Mitchell, były astronauta z NASA i szósta osoba, która postawiła stopę na księżycu podczas misji Apollo 14 w 1971 roku, wyznał przed śmiercią, że kosmici zapobiegli wojnie nuklearnej na Ziemi.

Po przejściu na emeryturę poświęcił życie niekonwencjonalnym studiom naukowym o życiu pozaziemskim.

Zmarł na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych, w wieku 85 lat.

Zanim jednak opuścił Ziemię podczas swojej ostatniej podróży, Mitchell zaszokował publiczność, gdy podczas wywiadu z brytyjską gazetą Mirror Online ujawnił, że kosmici odwiedzali Ziemię podczas Zimnej Wojny i zapobiegli wojnie nuklearnej.

Moje własne doświadczenie w rozmowach z ludźmi jasno pokazało, że ET próbowało powstrzymać nas od rozpoczęcia wojny nuklearnej i pomogło nam w tworzeniu pokoju na Ziemi” – powiedział w wywiadzie dla Mirror OnlineEdgar Mitchell.

„Istoty pozaziemskie próbowały zapobiec wojnie, pomagając w zapanowaniu pokoju na Ziemi w tych ciężkich czasach” – powiedział.

Astronauta odwoływał się w szczególności do obserwacji UFO w bazach wojskowych:

„Rozmawiałem z kilkoma oficerami Sił Powietrznych, którzy pracowali w tych bazach podczas Zimnej Wojny. Powiedzieli mi, że UFO było często widywane i że mogą zdezaktywować pociski nuklearne. Inni urzędnicy na wybrzeżu Pacyfiku mówili, że ich pociski były często zestrzeliwane przez obce statki. W tamtych czasach było dużo aktywności. „Ujawnił.

Według Mitchella, rząd USA systematycznie ukrywał różnego rodzaju informacje o tych incydentach.

W tym celu w 1974 r. Podpisano ustawę o bezpieczeństwie narodowym, która zakazała ujawniania jakichkolwiek informacji dotyczących takich obserwacji.

„Pustynne piaski były poligonem doświadczalnym dla broni atomowej – tym najbardziej właśnie interesowały się istoty pozaziemskie. Chcieli wiedzieć o naszych możliwościach militarnych” – powiedział Mitchell.

Ale wielu ludzi pozostaje sceptycznie nastawionych, mimo że Mitchell i wielu innych byłych astronautów, oficerów wojskowych i wysokich rangą urzędników państwowych mówiło o UFO i obcych, nie wspominając już o niezliczonych odtajnionych ściśle tajnych dokumentach, które zostały udostępnione społeczeństwu w ciągu ostatnich kilku lat.

Co więcej, dr Mitchell, który uzyskał stopień Bachelor of Science w dziedzinie inżynierii lotniczej i stopień doktora nauk w aeronautyce i astronautyce, twierdził, że ukrywane przez rząd USA UFO w Roswell było prawdziwe.

NASA odpowiedziała na zarzuty dr Mitchella w mówiąc: „NASA nie śledzi UFO. NASA nie angażuje się w żadne ukrywanie życia obcego na tej planecie lub gdziekolwiek we wszechświecie. Dr Mitchell jest wspaniałym Amerykaninem, ale nie podzielamy jego opinii na ten temat. „

Niedawno publiczność została poinformowana o ściśle tajnym programie Pentagonu pod nazwą „Zaawansowany program rozpoznawania zagrożeń powietrznych”, który badał obserwacje UFO.

Człowiek, który prowadził ściśle tajny projekt, pan Luis Elizondo napisał w liście do sekretarza obrony Jim’a Mattisa:

„Pomimo przytłaczających dowodów zarówno na poziomie tajnym, jak i niesklasyfikowanym, niektóre osoby z Departamentu Obrony pozostają stanowczo przeciwne dalszym badaniom nad tym, co może stanowić taktyczne zagrożenie dla naszych pilotów, marynarzy i żołnierzy, a być może nawet egzystencjalnym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa,”.

10 razy UFO niszczyło rakiety NASA, ESA i USAF

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:
  • 27
    Udostępnienia

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Zadziwiony :)JosephOrfe3 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zadziwiony :)
Gość
Zadziwiony :)

Wy tak na poważnie? 🙂
No filmik z wysadzenia rakiety Muska jest doskonały. Fajny ten Obcy, sympatycznie całkiem wygląda. Taki skrzydlaty 😀

Joseph
Gość
Joseph

Pozdrawiam serdecznie ekipy miedzyplanetarne, ktore odwiedzaja juz sam mars od 50 lat i ukrywaja to przed ludzmi na planecie Ziemia, widocznie stac ich na tak malo, ze odpowiedza za zmiany klimatyczne. Pozdrawiam searlpoland.com

Orfe3
Gość
Orfe3

Cóż … nie wszyscy ziemianie widzą ze żyjemy na płaskiej ziemi a nad nami jest firmament. Atomówki mogły by wyrządzić szkody w 8 kilometrowej warstwie ochronnej./ Proszę jak kształtuje sie grzyb atomowy – analizujemy tylko to co jest najwyżej i jak sie rozchodzi na boki 🙂