Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…Dziury w Ziemi

Jezdnia „pochłonęła” samochód. W środku była kobieta [WIDEO]

Szokujące wideo obiegło media na całym świecie.

Polacy lubią ponarzekać na drogi w swoim kraju. Ale czy ich samochody zapadają się pod ziemię? To właśnie przytrafiło się ostatnio na Oxford Avenue w miejscowości Sheridan w stanie Kolorado.

Jak donosi „The Denver Channel”, do zdarzenia doszło w środę rano czasu polskiego. Kierująca SUV-em Ashley wpadła do głębokiej na ponad 4,5 metra dziury. Jezdnia praktycznie „pochłonęła” samochód.

Zgodnie z doniesieniami policji kobieta na czas wydostała się z zapadającego się pod ziemię pojazdu.

Dziura na drodze „pochłonęła” samochód

Sieć obiegło dramatyczne nagranie, którego autorem jest Tye, jeden ze świadków zdarzenia.

Nigdy nie widziałem czegoś takiego. Nie sądziłem, że kiedyś w drodze do pracy zobaczę, jak samochód zapada się pod ziemię. To jakiś absurd – mówił Tye. („The Denver Channel”)

Kierująca samochodem również wciąż jest w szoku. Jak mówi, jest wdzięczna aniołowi stróżowi, który pomógł jej wydostać się z samochodu tuż przed zatonięciem.

Według policji tak głębokie zapadlisko to skutek intensywnych opadów i burz, które od początku tygodnia nawiedzają Kolorado. Nawałnice miały spowodować pęknięcie rury pod drogą i zapadnięcie się jezdni.

SUV zapada się nagle pod ziemię

Po kilku godzinach od zdarzenia lokalne służby poinformowały, że samochód został już wyciągnięty z dziury. Daleko już jednak nie zajedzie.

loading…


[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o