Jezdnia „pochłonęła” samochód. W środku była kobieta [WIDEO]

auto dziura w ziemi singhole

Szokujące wideo obiegło media na całym świecie.

Polacy lubią ponarzekać na drogi w swoim kraju. Ale czy ich samochody zapadają się pod ziemię? To właśnie przytrafiło się ostatnio na Oxford Avenue w miejscowości Sheridan w stanie Kolorado.

Jak donosi „The Denver Channel”, do zdarzenia doszło w środę rano czasu polskiego. Kierująca SUV-em Ashley wpadła do głębokiej na ponad 4,5 metra dziury. Jezdnia praktycznie „pochłonęła” samochód.

Zgodnie z doniesieniami policji kobieta na czas wydostała się z zapadającego się pod ziemię pojazdu.

Dziura na drodze „pochłonęła” samochód

auto dziura w ziemi singhole

Sieć obiegło dramatyczne nagranie, którego autorem jest Tye, jeden ze świadków zdarzenia.

Nigdy nie widziałem czegoś takiego. Nie sądziłem, że kiedyś w drodze do pracy zobaczę, jak samochód zapada się pod ziemię. To jakiś absurd – mówił Tye. („The Denver Channel”)

Kierująca samochodem również wciąż jest w szoku. Jak mówi, jest wdzięczna aniołowi stróżowi, który pomógł jej wydostać się z samochodu tuż przed zatonięciem.

Według policji tak głębokie zapadlisko to skutek intensywnych opadów i burz, które od początku tygodnia nawiedzają Kolorado. Nawałnice miały spowodować pęknięcie rury pod drogą i zapadnięcie się jezdni.

SUV zapada się nagle pod ziemię

Po kilku godzinach od zdarzenia lokalne służby poinformowały, że samochód został już wyciągnięty z dziury. Daleko już jednak nie zajedzie.

auto dziura w ziemi singhole

loading…


Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o