24 Sie, 2017

Baba Wanga – Ostatnim prezydentem USA będzie Afroamerykanin – Wizja po wyborze Trumpa niepokojąca

„Afroamerykanin będzie ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych” – taką przepowiednię przytaczają w dzień po wyborach w USA światowe media. Wypowiedziała ją słynna Baba Wanga, której wcześniejsze wizje sprawdzały się w ponad 80 proc. Kobieta przewidziała m.in. atak na WTC, wybór czarnoskórego prezydenta w Stanach i tsunami, które spustoszyło wybrzeże Japonii w 2004 roku.

Nie wiadomo dokładnie, co miała na myśli Baba Wanga, mówiąc o tym, że ostatnim – 44. – prezydentem USA będzie czarnoskóry mężczyzna.

Albo oznacza to, że będzie koniec świata, albo że skończy się rola prezydenta w takiej formie jak do tej pory – piszą dziennikarze „Daily Telegraph”. Może to również oznaczać, że USA zmienią dotychczasowy system polityczny, w którym pojęcie prezydenta nie będzie się pojawiało.

Mimo że jak do tej pory nie wiadomo o takich planach, dziennikarze przypominają, że ponad 80 proc. przepowiedni „Nostradamusa z Bałkanów” się sprawdza.

Tak było m.in. w przypadku tsunami w 2004 roku, zamachów w Nowym Jorku i katastrofy w elektrowni jądrowej w Fukushimie.

Ostatnio było głośno o jej przepowiedni dotyczącej m.in. Państwa Islamskiego. Według jej wizji, „Europę ma czekać inwazja muzułmańskich ekstremistów”.

Wizje na kolejne lata są jeszcze bardziej katastroficzne. W 2023 roku ma „zmienić się orbita ziemi”, w 2028 ludzkość ma dotrzeć na Wenus, w 2033 mają stopnieć lodowce, w 2043 w Europie ma panować kalifat, w 2066 Amerykanie mają użyć „broni klimatycznej” i przywrócić chrześcijaństwo, w 2076 do Europy ma powrócić komunizm.

Jej ostatnia przepowiednia dotyczy 3797 roku – wówczas ma „umrzeć ziemia”

źródło: rmf fm

 

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

12 thoughts on “Baba Wanga – Ostatnim prezydentem USA będzie Afroamerykanin – Wizja po wyborze Trumpa niepokojąca”

  1. Wanga nie używała określenia „Afroamerykanin”; jeśli już to – w tłumaczeniu na polski – Murzyn. Zresztą co oznacza słowo „Afroamerykanin”? Czy Arab, tak jak Murzyn, pochodzący z Afryki a mieszkający np. w USA jest owym Afroamerykaninem?

  2. Obama jest Affro…? jest murzynem ,nie bójmy się tego słowa –to nie jest słowo obrażające kogoś! -lewacka poprawność zaczyna być absurdalna…

  3. Na Wenus? Po co? 😛 Tam panują niewyobrażalne temperatury, żaden człowiek nie przeżyje sekundy na Wenus. Nie rozumiem też czemu ludzkości zależy na kolonizacji Marsa…przecież to pustkowie, nic tam nie ma, d tego panują niesprzyjające warunki. Zamiast dbać aby jak najdłużej Ziemia nadawała się na zamieszkanie, chcą lecieć na martwą planetę.

  4. Ta strona to żydomasońska forma zastraszania ludzkości. Kto pisze takie po…..e artykuły? Kto to pisze? Pod żadnym arykułem nie ma kto to napisał.

  5. Rok 3797 (XXXVIII wiek) podał – bez szyfrowania – Nostradamus w liście do swego syna, Cezara. Przyznaję, że nie wiedziałem iż Wanga również.
    Niemniej w artykule znów brak źródła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.