Baba Wanga: Putin i Rosja zmienią świat

2
30
Baba Wanga przepowiednia Rosja Putin

Nazywana Bałkańskim Nostradamusem Baba Wanga była skuteczną wieszczką. W 1979 roku zapowiedziała, że Rosja pod przewodnictwem „Władimira” stanie się mocarstwem, które obejmie duchowe władanie nad światem do 2040 roku.

Baba Wanga trafnie przewidziała dojście Hitlera do władzy, drugą wojnę światową czy zamachy z 11 września 2001 roku. Badacze jej przepowiedni twierdzą, że sprawdzały się one w 85 proc. Pod koniec lat 70. wieszczka przepowiedziała, że Rosja stanie na czele Europy.

Baba Wanga przyszła na świat 31 stycznia 1911 roku w Strumicy na terenie obecnej Macedonii. Jak głosi niepotwierdzona historia, jako dziecko zgubiła się trakcie huraganu, podczas którego jej oczy zostały zaklejone przez ziarnka piasku. Od tego czasu, do końca swojego życia Baba Wanga nie uniosła powiek i nie spojrzała na otaczający ją świat. Zamiast tego skupiła się na odbieraniu wewnętrznych przekazów. Niedługo później Wanga zaczęła bowiem przewidywać przyszłość.

Kobieta parała się ziołolecznictwem, pomagała też w poszukiwaniu zaginionych osób. Nigdy nie zgadzała się na udzielanie porad ludziom, których uważała za złych. Wypędzała ich ze swojego domu tuż po tym, jak wyliczyła im wszystkie złe uczynki.

Przepowiednie Baby Wangi sprawdzają się

Baba Wanga w swoich wizjach obserwowała losy całego świata, nie tylko Bałkanów. Przewidziała w nich dojście Adolfa Hitlera do władzy, wybuch drugiej wojny światowej, katastrofę w elektrowni atomowej w Czarnobylu, zatonięcie okrętu podwodnego Kursk czy zamach terrorystyczny z 11 września 2001 roku. Z kolei w rozmowie z Valentinem Sidorovem w 1979 roku oznajmiła, że podczas gdy wszystko wokół będzie się kruszyć niczym lód tylko jedno pozostanie niewzruszone: „Chwała Władimira, chwała Rosji, która zów stanie się imperium”. Wieszczka oznajmiła, że nie ma takiej siły, która mogłaby złamać lub powstrzymać Rosję. Jej przywódca będzie usuwać wszystko, co stanie na drodze do chwały. Kraj ten będzie się rozwijać, rosnąć w siłę, aż nikt nie będzie w stanie powstrzymać jego potęgi.

Baba Wanga przewidziała rozpad Europy

Zdaniem wieszczki Europa zacznie się rozpadać, słabnąć, podczas gdy „Władimir” przejmie władzę nie tylko na Starym Kontynencie, ale też wstrząśnie posadami świata. Zdaniem wieszczki ok. 2040 roku Rosja stanie się mocarstwem, które obejmie „duchowe” przywództwo.

Niektórzy łączą przepowiednie Wangi z 1979 roku z reelekcją Władimira Putina, Brexitem oraz napięciem na linii Rosja – Wielka Brytania po sprawie otrucia czołowego rosyjskiego szpiega i jego córki w Salisbury.

Czy i tym razem wieszczka przewidziała trafnie przyszłość?

 

źródło: onet.pl

2 KOMENTARZE

  1. Niewykluczone. Przecież to bandyta z najskuteczniejszej organizacji przestępczej; KGB! Szkoda tylko, że to przegniłych mózgów ,,polskich” rusofilków nie dociera ten oczywisty fakt…

  2. Ja tez jasnowidz.Polska plonac bedzie.Bom gnomiasty tlusty zyd.Zarzadzam z wozeczka w szpitalu.Kolanko mnie napierdala,kiszka z dupy wyplywa,za duzo u Rydzusia na kijku siedzialem.Ten kijek tak wiercil,ze az mi w trzustke sie wbil,wdalo sie zakazonko i mojuska trzusteczke teraz trawi raczek.Ale zanim ja strawia ja zejde z tego padolu. Ja karakan maly Polske w Plomieniach zostawie tak jak braciszka swojego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.