Baba Wanga przepowiednie 2018 rok

Babka Vanga, czyli bułgarska mistyczka, przepowiedział wiele wydarzeń i kataklizmów. Choć zmarła w 1966 roku, w jej przepowiedniach znajdą się również informacje na temat 2018 roku. Co przepowiedziała na obecny rok? Co z końcem świata?

Przepowiedziała atak na World Trade Center oraz wybór Trumpa na prezydenta. Mówiła o Brexicie i o końcu świata, który ma nastąpić dopiero w roku 5079. Nazywana jest „Bałkańskim Nostradamusem”. I wcale nie gorzej sobie radziła w przepowiedniach. A co znana mistyczka zapowiedziała na 2018 rok? I co z końcem świata, który ma nastąpić tego roku według niektórych naukowców?

Główna przepowiednia na 2018 dotyczy Chin. Mają one stać się w tym roku supermocarstwem. Wkład Chin w globalny PKB ma przewyższyć wkład USA. Czy to faktycznie możliwe? Według ekspertów taki scenariusz jest jak najbardziej realny, bowiem Chiny są drugą najszybciej rozwijająca się gospodarką na świecie. Do tego mają niepokojąco duże ambicje militarne, czym chętnie chwalą się na arenie międzynarodowej. Jest to dość niepokojący fakt.

Poza tym, według Babki Vangi, w 2018 roku odkryta ma zostać nowa forma energii na Wenus.Wprawdzie na ten rok żadna misja kosmiczna nie jest planowana na Wenus, ale sonda kosmiczna Parker ma zbadać koronę Słońca, co oznacza, że będzie przemieszczała się niedaleko Wenus. Optymiści więc w tym fakcie widzą szansę na spełnienie przepowiedni mistyczki.

A co z końcem świata? Według Babki Vangi, mamy jeszcze sporo czasu. Przepowiednie dalekiej przyszłości mówią m.in. o podróżach w czasie, które będą możliwe między rokiem 2033, a 2045, serii katastrof naturalnych i tych wywołanych przez człowieka, które spowodują jego zagładę w roku 2341. Z kolei koniec świata ma nastąpić w roku 5079.

źródło: se.pl

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
CharlieKeven Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Charlie
Gość
Charlie

Nie Babka tylko Baba. Kto to pisał?!

Keven
Gość
Keven

Zmarła w 1996 roku.