Badacze wyjaśniają powód dla którego NASA nigdy nie powróciła na Księżyc

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego ludzkość w ostatnich latach nie powróciła na Księżyc? Według wielu badaczy i Ufologów amerykańska agencja kosmiczna ukrywa przed społeczeństwem złowrogi sekret, co miało miejsce – i nadal się pojawia – na powierzchni Księżyca.

Wiele osób twierdzi, że istnieje wystarczająca ilość dowodów sugerujących, że na Księżycu istnieją obce bazy. Pojawiły się plotki, odtajnione dokumenty i informatorzy, którzy twierdzą, że agencje na całym świecie po prostu nie mogą pozwolić społeczeństwu wiedzieć, co naprawdę jest na Księżycu.

Pomysł, że istnieją obce bazy na księżycu, wyjaśniałby, dlaczego tak nagle zatrzymaliśmy się na Księżycu. Ponadto, dzięki naszej obecnej technologii, dlaczego nie stworzyliśmy załogowej bazy na powierzchni Księżyca? Czy nie byłoby lepiej zbudować trwałą strukturę na powierzchni księżyca niż mieć stację kosmiczną krążącą wokół Ziemi?

Milton Cooper zajmujący się szczegółowym badaniem Księżyca mówi nam, że istnieje tam nie tylko baza obcych, ale ogromne statki-matki. Na niektórych zdjęciach można dostrzec te, które uległy katastrofie podczas lądowania.

Statek kosmiczny obcych na Księżycu

Statek kosmiczny obcych na Księżycu

Statek kosmiczny obcych na Księżycu

Oprócz dużej liczby „anomalnych” obiektów na powierzchni Księżyca, wypowiedzi byłych astronautów, wysokiej rangi urzędników państwowych i naukowców spowodowały, że rozwinęła się wielka teoria spiskowa, otaczająca Księżyc i jego prawdziwe pochodzenie.

Księżyc jest prawdopodobnie najbardziej tajemniczym ciałem niebieskim w naszym Układzie Słonecznym i fascynuje ludzkość od tysięcy lat.
Ale czy naprawdę istnieje tam obca baza? Czy to przypadek, że istnieją skały księżycowe, w których znaleziono METALE PRZETWORZONE, takie jak mosiądz, Uran 236 i Neptun 237?
Te pierwiastki NIGDY nie zostały znalezione naturalnie. Uran 236 to radioaktywne odpady nuklearne, które znajdują się w zużytym paliwie jądrowym i przetworzonym uranie. Co ciekawsze, Neptuni 237 jest radioaktywnym pierwiastkiem metalicznym i produktem ubocznym w reaktorach jądrowych.
Dr Harold Urey, laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii, powiedział, że był „strasznie zaskoczony przez astronautów, którzy znaleźli na Księżycu skały z zawartością tytanu. To niewyobrażalne i oszałamiające odkrycie, ponieważ naukowcy nie mogli wyjaśnić obecności tytanu, który nie powinien się tam znajdować.
Milton Cooper na sam koniec dodaje, że  Ze wszystkich zdjęć Księżyca, które pokazują konstrukcje, najbardziej imponujący jest obraz o szerokości mili przedstawiający prostokątną strukturę. Wyglądało to na niewątpliwie czyjąś budowlę.
Nie powinno tego tam być.
baza na księżycu

9 thoughts on “Badacze wyjaśniają powód dla którego NASA nigdy nie powróciła na Księżyc”

 1. Zgadzam sie że na księżycu nikt nigdy nie byl.od dziecka fascynuje mnie wszechświat i stanowczo uwazam ze inne planety sa dla nas nieznane.moze kiedys je poznamy jak zostana wymyslone szybkie pojazdy kosmiczne bo dzisiaj to swiat mysli jak szybko zniszczyć planetę Ziemia.

 2. Jak oni tam dolecieli to ja nie wiem, promieniowanie kosmiczne jest ileśkroć nie bezpieczniejsze od gamma, a jak wiemy, uczyli nas w szkole że gamma zatrzyma ileś tam ścianka z ołowiu, nie pamiętam już dokładnie ile. Podsumowując jak ubiór tego atronauty miałby niby go ochronić. Następna rzecz ludzie nie latają w kosmos tylko po orbicie około ziemskiej gdzie jest pole elektromagnetyczne Ziemi. Zobaczcie na tych astronautów jak oni wyglądają po pewnym czasie na tej stacji, a to jest mała dawka tego promieniowa i warunki jakie tam panują. Lot na księżyc to jedna wielka bajka, mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć że 10 lat minie i nikt nigdzie nie poleci.

  1. Zakład pełną odpowiedzialnością przyjęty.
   O zgodę na wykorzystywanie twoich danych osobowych w necie i nie tylko.
   Kto przecina.

 3. Putek zniszczył Rosję. napisał(a):

  Polecieli stwierdzili że nic tam nie ma, jak na „Trzeciej luty”.
  Ale musieli prężyć muskuły przed ZSRR, i podziałało, kacapy się przestraszyli i poddali. Dzięki księżycowi wszyscy żyjemy, tak jak teraz.
  Piłeczka jest teraz po stronie Chin, jak oni polecą na księżyc to USA na marsa.
  I zobaczymy kto się przestraszy. Oby Księżyc lub Mars znów uratował nam skórę, przed powrotem do kamienia łupanego.
  A gadka że to spisek był pół wieku temu, to krokodyle łzy jakiegoś pijanego czekisty.

 4. Ciekawe, czy za naszego życia dowiemy się jaka jest prawda…

  1. Prawda jest taka że jeszcze nikt nie był na księżycu ponieważ sam ksieżyc to hologram 🙂 Nie można wylądować na wyświetlanym obrazie. Prosty test …weź pirometr laserowy i zmierz temperaturę ciemnego miejsca oraz miejsc gdzie pada światło księżyca. Wynik zadziwia ponieważ miejsca oświetlone sa zimniejsze ! Dodatkowo można zauważyć co jakiś czas falę księżycową – psipadek ?

   1. To wyjaśnij jeszcze w takim razie po co ktoś miałby umieszczać hologram który udaje Księżyc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *