„Będziemy mordować TWOJE DZIECI” Spragnieni krwi dżihadyści nawołują do zamachów w Europie

11
6

Organizacja terrorystyczna wezwała terrorystów do przeprowadzenia w Europie serii krwawych zamachów, ostrzegają eksperci.

Terroryści Państwa Islamskiego nawołują do ​​brutalnych masakr za pomocą zaszyfrowanej aplikacji Telegram.

Eksperci anty-ekstremistyczni w SITE Intelligence Group powiedzieli, że wezwanie do zamachów jest „zemstą” za tysiące nalotów w Syrii, które przyczyniły się w znaczny sposób do zniszczenia Państwa Islamskiego.

 „Grupa terrorystów nazywająca siebie  – Fundacją Qastantiyyah wezwała dżihadystów  samotnych wilków na Zachodzie, a zwłaszcza w Ameryce, Australii i Europie do zabijania dzieci w zemście za dziecięce ofiary nalotów powietrznych w Syrii.”

Stany Zjednoczone przewodniczą koalicji przeciwko ISIS w Syrii, a w Iraku większość nalotów dokonuje Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Francja i Dania.

Dżihady wezwali muzułmanów do zabijania zachodnich dzieci
Dżihady wezwali muzułmanów do zabijania zachodnich dzieci
źródło: www.dailystar.co.uk

11 KOMENTARZE

    • Zabijać dzieci, co za żałość. Może następne będą zwierzęta domowe i rybki co ?
      Brudasy nadają się tylko do zajadania piachu, rypania kóz i wysadzania swoich zadków w powietrze. Jak można kogoś takiego wpuszczać do cywilizowanych krajów tego nigdy nie zrozumiem. A ty Klon900 imbecylu lepiej zostań przy komentowaniu gameplayów z minecrafta czy coś w ten deseń. Koment jak od downa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.