Benedykt XVI dziś rezygnuje z pełnienia funkcji papieża. Co czeka świat po jego rezygnacji? [SONDA]

piorun bazylika św Piotra koniec świata

Benedykt XVI zrezygnuje z pełnienia funkcji głowy Kościoła Katolickiego. Co czeka świat po jego rezygnacji? Na temat papieży powstało kilka przepowiedni, które wieszczą koniec świata. Czy można powiedzieć, że ludzkość w obliczu dzisiejszych wydarzeń świat stoi na krawędzi zagłady? PODYSKUTUJ, ZOBACZ CO NA TEMAT PRZEPOWIEDNI MÓWIĄ INNI!

———————————————————————-

[poll id=”5″]

———————————————————————-

[poll id=”4″]

———————————————————————-

[poll id=”6″]

———————————————————————-

[poll id=”7″]

———————————————————————-

Autorem najbardziej znanej przepowiedni jest Nostradamus.

Nostradamus przewidział początek końca świata w 2013 roku?

http://koniec-swiata.org/nostradamus-przewidzial-poczatek-konca-swiata-w-2013-roku/

 

Według innej przepowiedni  Św. Malachiasza

,,Koniec świata” po abdykacji papieża Benedykta: Przepowiednia św. Malachiasza z Armagh

http://koniec-swiata.org/koniec-swiata-po-abdykacji-papieza-benedykta-przepowiednia-sw-malachiasza-z-armagh/

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Benedykt XVI dziś rezygnuje z pełnienia funkcji papieża. Co czeka świat po jego rezygnacji? [SONDA]”

 1. Na blogu o. Pawła Kozackiego OP 25.04.2011r. przeczytałam m.in. / / Ojca Dominika wyodchzącego w Wielki Piątek z konfesjonału zaczepiła kobieta: A gdzie w grobie jest Pan Jezus? zapytała. Grf3b przygotowali studenci z Beczki i miał on postać krzyża z kwiatf3w wyrastającego z kamiennego postumentu. Na tle krzyża umieszczona była monstrancja z Najświętszym Sakramentem. Dominik odpowiedział: Na pewno jest, proszę się przypatrzyć . Kobieta popatrzyła chwilę i stwierdziła: Jest Najświętszy Sakrament, ale Pana Jezusa nie ma / / A w moim kościele jest!!! Taki duży! Figura leży w kruchcie i wykorzystywana jest do dekoracji grobu Pańskiego. Często, przed albo po mszy św. , widzę modlące się przed tą figurą osoby. No cf3ż jak umiemy tak rozumiemy. A już poważnie, to myślę, że prawdziwa dojrzała wiara wymaga bezustannej pracy nad sobą. Jako dzieci, zabierane przez rodzicf3w do kościoła, uczestniczymy w rytuałach, ktf3re początkowo kształtują naszą pobożność. Ona jest jakby fundamentem do budowania właściwej wiary. Mf3wi się, że niektf3rzy posiadają łaskę wiary. Może i tak. Im pewnie jest łatwiej. Inni zmagają się z wątpliwościami, pytaniami, zwątpieniami. Ale najważniejsze to to, żeby mieć w sobie pragnienie wiary. Owo pragnienie zmusza do wysiłku ciągłego poszukiwania i odkrywania. Jeżeli nie podejmujemy tego wysiłku pozostaje nam tylko pobożność.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Mozecie sie ze mną nie zgodzić, ale nie ma żadnych przepowiedni o papieżu murzynie: http://przepowiednie.arystoteles.pl/papiez-murzyn.php

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Ja teraz oglądam pożegnanie papieża i tak sobie myślę, że za naszego życia jesteśmy świadkami bardzo rzadko wydarzających się zdarzeń.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.