Biały Dom rozpatrzy wniosek obywateli o uznanie George’a Sorosa za terrorystę

Petycja wzywająca prezydenta USA do uznania żydowskiego multimiliardera George’a Sorosa za terrorystę została podpisana przez ponad 100 tys. obywateli, czyli wystarczającą liczbę, aby Biały Dom musiał rozpatrzyć sprawę.

Pod wspomnianą wyżej petycją podpisy złożyło dokładnie 129 tys. obywateli po zaledwie dwóch tygodniach od jej pojawienia się w internecie, na stronach Białego Domu, w sekcji przeznaczonej dla inicjatyw obywatelskich.

Twórcy petycji zarzucają miliarderowi finansowanie licznych organizacji mających tylko jedno zadanie, a mianowicie osłabić administrację Donalda Trumpa.

„Soros stworzył i finansował dziesiątki (a prawdopodobnie setki) dyskretnych organizacji, których jedynym celem jest wprowadzanie modelu taktyki terrorystycznej Alinsky’ego umożliwiającej upadek systemów i konstytucyjnych rządów w Stanach Zjednoczonych, i wypracowały niezdrowy i nadmierny wpływ na całą Partię Demokratyczną oraz dużą część rządu federalnego USA” czytamy w petycji.

Soros został oskarżony o umożliwienie „kolorowych rewolucji” za pośrednictwem swoich organizacji, jak chociażby MoveOn, która zachęca obywateli do prowadzenia antyrządowych protestów.

Sprzyjające Republikanom media, jak Fox News twierdzą, że MoveOn jest zdecydowanie większa niż wygląda i że „posiada” Partię Demokratyczną. Wspomniana stacja telewizyjna sugerowała, że Soros jest właścicielem tej organizacji.

Podczas wyborów prezydenckich w 2004 roku Soros dał prawie 1,5 mln dolarów Funduszowi Wyborczemu MoveOn.org. Natomiast po wyborze Donalda Trumpa na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych organizacja ta zwróciła się do Amerykanów, aby brali udział w „pokojowych” protestach w całym kraju.

Podczas ostatnich wyborów prezydenckich w USA Soros wspierał rywalkę Trumpa, kandydatkę Demokratów Hillary Clinton, wykładając na jej kampanię miliony dolarów.

Z ujawnionych przez WikiLeaks mejli wynika, że główny doradca Clinton John Podesta poinstruował Sorosa w 2008 roku, jak „zmielić” amerykańskich wyborców za pośrednictwem takich organizacji jak MoveOn.

Źródło: Press TV

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
tomPatriotaMag ChaosuTonic Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Patriota
Gość
Patriota

Jeśli chodzi o obalenie naszego rządu, mogę powiedzieć że jak będzie trzeba to będę bronić do ostatniej kropli krwi, demokratycznie wybranej władzy.

tom
Gość
tom

Jak powiedziała niejaka Stankiewicz, Hitlera wybrali tez w demokratycznych wyborach.

Mag Chaosu
Gość
Mag Chaosu

http://petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun
TO SAMO ZRÓBMY W POLSCE!!!
JEŚLI MACIE PROBLEMY Z WEJŚCIEM NA STRONĘ, ODŚWIEŻAJCIE JĄ DO SKUTKU, STRONA DZIAŁA.

tom
Gość
tom

Zapomnij o tym, w jego obronie staną Kaczyński,Tusk i Macierewicz.

Tonic
Gość
Tonic

Nic z tego nie będzie. Ci ludzie to ich własne pionki. Prawdziwi miliarderzy się nie ujawniają; >

Mag Chaosu
Gość
Mag Chaosu

Akurat ten jest jednym z tych 8 na świecie, znawco