Jakie tajemnice zdradza Biblia o 2018 roku?

biblia religia przepowiednie

Biblia o 2018 roku mówi bardzo dużo. O wiele więcej, niż mogłoby się wydawać osobom nieanalizującym Pisma Świętego z większą dokładnością. Dzisiaj przedstawię rewelacje, jakie Biblia ujawnia na temat 2018 roku.

W najbliższym czasie z pewnością usłyszymy sporo spekulacji na temat możliwości pojawienia się Mesjasza na świecie. Będzie to związane z siedemdziesiątą rocznicą powstania państwa Izrael. Eksperci badający Biblię stworzyli wiele teorii, a do najbardziej rozpowszechnionych należy przekonanie, że Izrael reprezentuje drzewo figowe, o którym Chrystus mówi w swych naukach o końcu świata.

Biblia o 2018 roku

Wielu ludzi zna „Przypowieść o drzewie figowym”, która została przedstawiona w Ewangelii według św. Łukasza 21, 29-33, a także św. Marka 13,28-31 oraz św. Mateusza 24, 32-35. Oto cytat z Ewangelii według św. Łukasza:

„I powiedział im przypowieść: «Patrzcie na drzewo figowe i na inne drzewa. Gdy widzicie, że wypuszczają pączki, sami poznajecie, że już blisko jest lato. Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, iż blisko jest królestwo Boże. Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się wszystko stanie. Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą”.

Wielu ludzi wierzy, że Izrael reprezentuje drzewo figowe w tejże przypowieści. Nietrudno wysnuć więc wniosek, że to właśnie nasze pokolenie będzie świadkiem ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa, po tym jak w 1948 roku utworzono państwo Izrael.

Trzeba jednak przyznać, że powstały różne spekulacje na temat konkretnego roku, w którym Jezus miałby się pojawić.

Jedną z popularnych teorii było to, jakoby Chrystus miał powrócić w 1988 roku. Niektórzy twierdzili, że biblijne pokolenie liczy sobie 40 lat. W takim wypadku rzeczywiście pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku mogło dojść do ponownego przyjścia Chrystusa.

Jednakże nie wszyscy zgadzali się z powyższym poglądem. Otóż wielu badaczy sądzi, że biblijne pokolenie liczy sobie 70 lat. Skoro więc ostatnie pokolenie zaczęło się od powstania państwa Izrael, jego koniec nastanie w 2018 roku. Do tego roku powinien więc powrócić Jezus na Ziemię.

Co się musi najpierw wydarzyć w 2018?

Pamiętajmy, że według proroctwa zawartego w Biblii, przed ponownym przyjściem Jezusa muszą wystąpić pewne konkretne zdarzenia. W Biblii znajdują się różne wskazówki na ten temat, jak na przykład w księdze Daniela czy w Ewangelii według św. Mateusza. Czy jest możliwe, by w tak krótkim czasie wystąpiło tak wiele znaków? A może część z nich już miała miejsce?

Czas Wielkiego Ucisku, który ma nadejść pod koniec czasu łaski, będzie miał trzy fazy. W Apokalipsie św. Jana zostało to dokładnie opisane:

  1. Faza Pierwsza: otwarcie siedmiu pieczęci na niebie, porwanie oblubienicy Jezusa Chrystusa (może tutaj chodzić o zniszczenie Kościoła), zrzucenie Nierządnicy z Bestii.
  2. Faza Druga: głos siedmiu trąb z nieba, walka Bestii z ludźmi wiernymi Bogu, zrzucenie Szatana na Ziemię.
  3. Trzecia Faza: wylanie gniewu Bożego na Szatana, Bestię oraz Antychrysta, jak i wszystkich ich zwolenników. Potem przyjdzie Jezus Chrystus wraz ze swoimi sługami.

Po powrocie Jezusa na Ziemię nastanie koniec Wielkiego Ucisku i zapanuje Królestwo Pokoju, które trwać będzie tysiąc lat.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że mamy już bardzo mało czasu, jeśli to wszystko miałoby się wydarzyć przed 2018 rokiem. Z drugiej strony, niektóre elementy możemy uznać za dziejące się już teraz, a nawet od ładnych paru lat.

Przykładem może być chociażby trwająca obecnie walka z Kościołem, która jest toczona na wielu różnych frontach, i bynajmniej nie chodzi mi tutaj o walkę zbrojną. Kościół traci coraz więcej wiernych. Szczególnie młodzi ludzie opuszczają jego szeregi, nie znajdując w nim niczego, co byłoby warte ich uwagi. Poza tym nawet obecny papież (przez niektórych uważany za samego Antychrysta) zdaje się coraz częściej wygłaszać poglądy sprzeczne z dotychczasową nauką katolicką, a zgodne z interesami tajemnych sił stojących za kulisami wszystkich zdarzeń. Wygląda to tak, jakby papież był trybikiem w wielkiej machinie zmierzającej do zniewolenia ludzkości.

Można więc zaryzykować stwierdzenie, że Wielki Ucisk już trwa. Według Biblii, podczas Wielkiego Ucisku na świecie mają działać trzy wielkie siły: Wielka Nierządnica, Antychryst oraz Bestia.

Osobiście uważam, że ta pierwsza to właśnie Kościół Katolicki. Nazwanie go Wielką Nierządnicą jest niezwykle trafnym określeniem. Organizacja ta już dawno się sprzedała za luksusy, wpływy i… Bóg jeden wie co jeszcze. Chwilami wydaje się, że hierarchowie Kościoła Katolickiego współpracują z ludźmi dążącymi do ustanowienia Nowego Porządku Światowego (NWO). Ci ostatni – a raczej tajemnicza organizacja, której są członkami – to właśnie biblijna Bestia.

Wielu ludzi największy problem ma z postacią Antychrysta. Niektórzy uważają, że jest nim papież Franciszek, inni widzą go w Donaldzie Trumpie albo Władimirze Putinie. Według mnie, najbardziej prawdopodobna jest zupełnie inna opcja. Antychrystem jest człowiek, którego tożsamości nie znamy z powodu… jego anonimowości. Chodzi mi o to, że osoba ta jeszcze nie zaczęła działać publicznie i nie jest znana szerszemu gronu ludzi. Albo stoi za kulisami, albo cały czas jeszcze nie zaczęła swojej pracy.

źródło: astroweb.pl

10
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
JeremiaszRafaponJimmi JoelukaszMichael Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jeremiasz
Gość
Jeremiasz

EST absolutne wyjaśnienie Izraelskie. brosura 32.str. ” The Real Messiah.ang. Der Wirkliche Mesias oraz Jewrejski otwjet Missionarem ” Jeżeli nie uda ci się znależć to mogę ci mailem przesłać jak zadryndasz pod 515 933 186…….naprawdę warto dla zainteresowango…

Jeremiasz
Gość
Jeremiasz

JEST absolutne wyjaśnienie Izraelskie. brosura 32.str. ” The Real Messiah.ang. Der Wirkliche Mesias oraz Jewrejski otwjet Missionarem ” Jeżeli nie uda ci się znależć to mogę ci mailem przesłać jak zadryndasz pod 515 933 186…….naprawdę warto dla zainteresowango….

Rafapon
Gość
Rafapon

Biblia to zbiór opowiadań, często całkowicie fikcyjnych, których wartość jest porównywalna z opowieścią o Smoku Wawelskim. A wartości w sensie przepowiadania przyszłości nie ma żadnych. Podobnie jak inne stare bzdury.
Ale idiotów nie brakuje. Proponuję, żeby PiS-tumany zaczęły w biblii poszukiwać przepowiedni dotyczących Jarosława-Polskę-Zbawa. Na pewno coś znajdą, co uznają za przepowiednię tego, co się już wydarzyło oraz przepowiednie na przyszłość, które na pewno się nie spełnią.

lukasz
Gość
lukasz

To zafałszowana czytanka dla Mas .Te wszystkie przypowieści w Niej zamieszczone ,to bardzo wczesny Andersen.
Boga jeśli chcesz to trzymasz w serduchu .

Michael
Gość
Michael

Nie będzie 1000-letniego Królestwa Chrystusa na grzesznej ziemi to jest błędna interpretacja prowadząca do zwiedzenia jakoby za czasów Antychrysta było już Królestwo Boga na Ziemi. W Apokalipsie Królestwo Chrystusa zaczyna się dopiero na Nowej Ziemi. Te 1000 lat Oblubienica ma spędzić u Boga w Niebie, dlatego będzie pochwycenie ludzi zbawionych do Chrystusa do góry czyli do Domu Ojca na Wesele Baranka. Taka była zawsze tradycja zaślubin w starożytnym Izraelu. Pochwycenie nie ma żadnego sensu jeżeli te 1000 lat miałoby być zaraz tu na ziemi, a jak wiemy Królestwo Chrystusa ma trwać całą wieczność. Na ziemi przez te 1000 lat będzie… Czytaj więcej »

Jimmi Joe
Gość
Jimmi Joe

Walter Veith – to Adwentysta Dnia Siódmego. Dla wiadomości czytających.

ttteis77
Gość
ttteis77

„nie dajcie się zwieść. zbawiciel tylko z wyglądu, zewnętrznego to nie zbawiciel. Znacie już powiedzenie (NA POKAZ).”

BRAUN_STROWMAN_TM
Gość
BRAUN_STROWMAN_TM

Tak….a ja siedze na walizeczce i zawijam to wszystko w sreberka.Kolejna brednia.Jak wszystkie na tej stronie.A moze powiemy ludziskom czym sie tak naprawde zajmujecie?Mam wiele do powiedzenia o dzialalnosci tej stronki….Bardzo wiele…..

daroo
Gość
daroo

To po jakiego wała tu zaglądasz skoro ci się nie podoba?

BRAUN_STROWMAN_TM
Gość
BRAUN_STROWMAN_TM

Bo chce takich cepow jak ty obudzic do myslenia,a nie wdychania oparow gowna……jesli wolisz brednie sluchac to w kosciele ich masz mnostwo,albo u moznowladczej elyty rzadzacej…..