Bilderberg 2017: Elity chcą obalić Trumpa i powstrzymać Brexit.

Źródła zbliżone do elitarnej konferencji Grupy Bilderberg poinformowały Infowars, że globaliści uważają, iż ich plany są w „wielkich opałach” i że Donald Trump stwarza „niebezpieczne” zagrożenie dla międzynarodowego porządku i albo zmieni kierunek swoich działań albo będzie usunięty ze stanowiska.

Z biegiem lat Infowars wypracowało sobie źródła zbliżone do konferencji, które z wyprzedzeniem przekazują informacje co do rzeczywistego planu rozmów, dzięki czemu nie jesteśmy zdani jedynie na niejasną listę tematów publikowanych oficjalnie przez Grupę Bilderberg.

Biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy rok od momentu gdy zarówno doszło do Brexitu jak i wyboru Trumpa, to wysiłek zmierzający do wykolejenia obu elementów jest bardzo ważnym tematem dyskusji globalistów.

Powodem dla którego na tegoroczne spotkanie w Chantilly w stanie Virginia zaproszono trzech członków administracji Trumpa: H.R. McMastera, Wilbura Rossa i Chrisa Liddella jest to, że Grupa Bilderberg uważa, że ​​nadal istnieje szansa wywarcia nacisku na Trumpa, aby zmusić go do odwrotu od polityki „Ameryka pierwsza”.

Wraz z tym jak USA ma się wycofać z paryskiej umowy klimatycznej i „niebezpieczną obsesją” Trumpa co do wykolejenia obecnego porządku światowego, zgodnie z jednym z członków – od czasu zeszłotygodniowego szczytu G7 elity mają coraz większe obawy. Globaliści są zaskoczeni „obyczajowym” stylem zarządzania Trumpa i są przerażeni, że może on zneutralizować dziesięciolecia pracy, które zrealizowali by budować nowy porządek świata.

Jednak Bilderbergowie nadal sądzą, że Trump może być uświadomiony co do tego „jak naprawdę działa świat” – co jest typową linią wyrażającą arogancką postawę Grupy.

Biorąc pod uwagę wysoce nieprawdopodobny scenariusz w którym Trump będzie przyjmował rozkazy od Grupy Bilderberg jedyną opcją pozostawioną elitom będzie usunięcie go ze stanowiska.

Inny członek Grupy ma pewność, że Trump może zostać postawiony w stan impiczmentu, ale tylko wtedy, gdy w 2018 roku Demokraci odzyskają kontrolę nad Kongresem, w którym to przypadku jego dni będą „policzone”.
Jeśli usunięcie Trumpa zostanie zrealizowane do końca 2018 r., to globaliści są przekonani, że wszelkie wysiłki jego administracji, aby wycofać się z paryskiego porozumienia klimatycznego i wszelkich innych globalistycznych traktatów, zostaną powstrzymane.

Jeśli chodzi o Brexit to globaliści nadal uważają, że można uniknąć wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Elity planują by proces wycofywania się był tak nieuporządkowanym jak to tylko możliwe, oraz by zajął być może nawet pięć lat. W tym czasie, wierzą, że poprzez głosowanie w Parlamencie będą w stanie odwrócić wynik referendum.

źródło: prisonplanet
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Bilderberg 2017: Elity chcą obalić Trumpa i powstrzymać Brexit.”

  1. A niech ta ANGLIA się wyprowadzi z EUROPY łącznie ze swoimi fabrykami i sklepikami.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. będzie ta „*******” wojna 3? czy po prostu będą tylko „********” i machać palcem?. BO CHCIAŁBYM WDROŻYĆ W KOŃCU „PLAN”.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.