loading...

Bill Gates buduje bunkier, personelowi radzi opuszczenie kraju. Czemu?

Bill Gates pilnie nakazał budowę bunkra atomowego w jego posiadłości w Seattle i doradzał pracownikom długoterminowe opuszczenie Stanów Zjednoczonych w jak najbliższym terminie. „Nie powiedział, jak długo powinniśmy  być z dala, ale powiedział, że powinniśmy wyjechać jeszcze w następny weekend” powiedział Hall, technik ds. basenów, który mówi, że obserwuje budowę bunkra atomowego i wyjaśnia, że jest wystarczający do ochrony tylko garstki ludzi.

„Oprócz bunkra atomowego zbudowaną pod małą rezydencją kilka mniejszych tuneli łączących się z bunkrem, tworząc małą podziemną twierdzę.”

Choć budowa bunkrów wśród super bogaczy nie jest nowości i wielu już w ogóle nie dziwi, podziemna konstrukcja, czas i natura budowli Gatesa wzbudza jednak zdziwienie. Bunkier ma wejścia i wyjścia wystarczająco duże dla pojazdów, a także pomieszczenia przeznaczone do odkażania, szwajcarskie oczyszczacze powietrza i wyrzutni kuloodpornych. Bill Gates ponoć zaakceptował konstrukcję dopiero po wielokrotnym zapewnieniu, że on i dwie inne osoby przetrwają  bunkrze podczas wystąpieniu różnych zagrożeń.

Pan Hall mówi, że Bill Gates poświęcił wiele uwagi i czasu na badanie psychologicznych aspektów zamknięcia w podziemiu w celu zapewnienia, że on i i nieliczni z nim zamknięci będą dobrze funkcjonować w czasach katastrofy. Nie może on zabrać ze sobą wszystkich z którymi się za i darzy sympatia, dlatego zalecił zaufanemu personelowi  i współpracownikom opuszczenie kraju tak szybko jak to będzie możliwe. „Bill mówi, że Afryka lub Rosja są najbardziej bezpiecznymi miejscami” – powiedział Hall.

W 2010 roku fundacja Bill&Melinda Gates finansowała badania australijskich naukowców w celu uwolnienia komarów zmodyfikowanych genetycznie zainfekowanych groźnymi dla życia ludzkiego bakteriami. Zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) teraz te sztucznie stworzone komary zarażone bakteriami powodują spustoszenie w Ameryce Południowej, a i cały świat jest również zagrożony.

W tym samym roku Bill Gates wyznał, że świat się przeludnia i jednym ratunkiem jest depopulacja. Nasuwa się pytanie czy pilne budowanie bunkru przez człowieka, który jest prekursorem depopulacji i zwolennikiem jednego światowego rządu, jest wynikiem jego wiedzy o nadchodzącym zagrożeniu dla ludzi!

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Bill Gates buduje bunkier, personelowi radzi opuszczenie kraju. Czemu?”

  1. Jak podały zachodnie media Kanadyjczycy budują obozy dla uchodźców z USA.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. To ciekawe, że akurat Rosja, czyli raczej nei wojny się boi, tylko przebiegunowania, czy czegoś takiego.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.