Bojownicy ISIS nagrali… własną śmierć na pierwszej linii frontu [WIDEO]

Choć dżihadyści z ISIS są w bliskowschodniej wojnie w zdecydowanym odwrocie, to walki wciąż nie ustają. Jedno ze starć uwiecznił na nagraniu bojownik Państwa Islamskiego. Wraz z innymi terrorystami przebywał w wozie bojowym na pierwszej linii frontu. Ich wojenna przygoda szybko jednak dobiegła końca.

Nagranie zostało zarejestrowane kamerką GoPro umieszczoną na hełmie jednego z bojowników ISIS. Terroryści znajdowali się na wozie bojowym na pierwszej linii frontu. W pewnym momencie zostali najprawdopodobniej zaskoczeni przez czołgi należące do syryjskiej armii.

Pomimo usilnych prób, na ucieczkę było już jednak za późno. Pod koniec nagrania chyba zdali sobie z tego sprawę, o czym mogą świadczyć ich krzyki pełne przerażenia. Chwilę później następuje koniec. Pojazd został trafiony, a załoga zginęła lub została ciężko ranna. Kamerka upadła na ziemię i jeszcze przez chwilę nagrywała.

Ocena: 5.0. Przez 3 osoby.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Bojownicy ISIS nagrali… własną śmierć na pierwszej linii frontu [WIDEO]”

 1. Zauważyliście jakich karabinów używają?

  Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
 2. Jebane, zdziczałe, kozojebcze ścierwo pierdolone, które zasługuje jedynie na śmierć od pocisków maczanych w świńskiej krwi.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. 1:52 jakby gadał po niemiecku

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.