Bojownicy Państwa Islamskiego przebrani za uchodźców docierają do Europy !!!

Islamscy terroryści przebrani za uchodźców są już w Europie – poinformowała węgierska stacja telewizyjna M1, która dotarła do zdjęć umieszczonych przez bojowników na portalach społecznościowych.

państwo islamskie uchodźcy europa

Według informacji podanych przez M1, bojownicy Państwa Islamskiego są już obecni w większości europejskich miast. Dwóch islamistów, którzy dotarli na Stary Kontynent z Bliskiego Wschodu, zdemaskowano po tym, jak umieścili swoje zdjęcia w sieci.

Węgierski kanał pokazał dwie fotografie. Pierwsza z nich pochodzi z 2013 r. i przedstawia mężczyzn z bronią. Z kolei drugie zdjęcie pokazuje, jak te same uśmiechnięte osoby docierają do Europy jako uchodźcy.

Ich nazwisk ani tego, do którego kraju Unii Europejskiej mogli wjechać nie ujawniono. Węgierskie media spekulują, że mogli dotrzeć do Niemiec bądź zostali aresztowani już wcześniej.

Państwo Islamskie już dawno miało w planie opanować Europę i pojawiła się ku temu bardzo dobra okazja… Pod przykrywką imigrantów potrzebujących schronienie w Europie wysyła swoich ludzi Państwa Islamskiego, którzy po pewnym czasie zorganizują się i doprowadzą do licznych i dużych zamachów terrorystycznych.

Czy sprowadzanie uchodźców do Europy jest dobrym pomysłem??? Czy zapomnieliśmy o niedawnych zamachach na Charlie Hebdo ??

Podobnych fotografii zestawiających uchodźców i bojowników IS pojawia się w sieci coraz więcej.

panstwo islamskie uchodzcy europa

panstwo islamskie uchodzcy europa

panstwo islamskie uchodzcy europa

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.