Brazylijscy naukowcy mówią jak będzie wyglądać życie podczas apokalipsy zombi

apokalipsa zombi

Jeżeli populacja wojskowa chroni ludność cywilną przed zombie, wówczas na 1000 cywilów powinno przypadać co najmniej 47 żołnierzy. Ale lepiej jest wziąć bezpieczeństwo w swoje ręce, zasugerowali brazylijscy matematycy.

Grupa naukowców z University of Minas-Jeyras w Brazylii zamieściła artykuł na temat „Naszego przetrwania w przypadku apokalipsy zombie”.

Dynamiczny model stworzony przez naukowców zakłada, że ​​w przypadku masowego powstania zombie, ludność cywilna będzie chroniona przez wojsko. Stosunek liczby uzbrojonych żołnierzy i cywili okazał się kluczowym czynnikiem decydującym o stabilności społeczności ludzkiej, zmuszonej do walki z żywymi trupami. Jeśli na 1 000 cywilów przypada mniej niż 47 osób, przetrwanie będzie zagrożone. Jeśli dzisiaj pojawi się apokalipsa zombie, tylko Korea Północna będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom – posiada 4,7% populacji w siłach zbrojnych.

Nawet biorąc pod uwagę pracowników FSO i prywatne firmy ochroniarskie i bez odliczenia personelu konserwacyjnego agencji bezpieczeństwa, odsetek uzbrojonych i przeszkolonych osób w Rosji jest ledwo wystarczający do obrony przed zombi 3,9%.

Jako podstawę naukowcy przyjęli scenariusz, w którym pierwszy zombie pojawia się w gęsto zaludnionej metropolii. W kontakcie z nim, zdrowi ludzie sami stają się zombie, ich liczba szybko rośnie, a sytuacja szybko zyskuje apokaliptyczny charakter. Naukowcy polegali głównie na materiale kinematograficznym; według tych źródeł ludzkość szybko znajduje się w mniejszości i zmuszona jest żyć w izolowanych grupach w ufortyfikowanych osadach.

3 RZECZY prowadzące do ZOMBIE APOKALIPSY

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
keri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
keri
Użytkownik
keri

Jeśli zajmują się tym naukowcy, to zapewne nie chodziło dokładnie o zombi w czasie apokalipsy, tylko o tych, którzy nie są ludźmi i utracą ciała ludzkie pokazując swe prawdziwe oblicze.