Budowa globalnych bloków i rozpad Unii Europejskiej

W niniejszym wywiadzie Dawid Knight rozmawia z Danielem Estulinem na temat świata po wyborze Trumpa, Brexicie i wyborze na prezydenta Francji Emanuela Macrona.

Jak twierdzi Estulin, Macron reprezentuje Rothschildów czyli brytyjski system i będzie kluczowym elementem rozerwania Unii. Podobnie jak w XIX wieku Napoleon III reprezentował wpływy Brytyjskiego Imperium na kontynencie tak teraz Macron ma odegrać podobną rolę, prowadząc do nieformalnej wojny pomiędzy Niemcami i Wielką Brytanią.

TRANSKRYPT:
David Knight: Witamy w Alex Jones Show. Nazywam się David Knight i rozmawiam z Danielem Estulinem, który od długiego czasu śledzi Grupę Bilderberg. Sprzedawał książkę na ten temat i teraz wyprodukował film „Bilderberg. The movie.” Można się więcej dowiedzieć na ten temat na bilderbergthemovie.com. Film ten będzie miał premierę w tą środę w Nowym Orleanie. Po filmie odbędzie się rozmowa na temat obecnego stanu świata po prezydenturze Trumpa i Brexicie oraz zwycięstwie Rothschildów we Francji. Wydaje mi się, że Daniel Estulin nie jest z tego faktu zadowolony.

[…] Daniel Estulin: Oni i tak są właścicielami tego wszystkiego ponieważ ukradli nam 40 bilionów dolarów, a infrastruktura była budowana za pieniądze publiczne. Jednocześnie jest to bardzo niebezpieczna gra. Wytłumaczę to. Trump ma teraz okazję zniszczyć elity bankowe. Wszystko co musi zrobić to podnieść o 2-3% stopy procentowe. To w pierwszej kolejności osłabi głównych przeciwników, elity reprezentowane przez kręgi finansowe, kręgi Rockefellera etc. Doprowadzi to do upadku 90% międzynarodowych banków, trzymających długi korporacyjne i prywatne. Podniesienie stóp procentowych byłoby również uderzeniem w międzynarodowe elity ekonomiczne, niszcząc ich finansową przewagę i zabierając nam większość naszych oszczędności. Ale, Davidzie, w tym scenariuszu jest duży problem. Otóż nie mamy modelu. To jest negatywny element. Musisz od razu zaproponować alternatywny model globalnego systemu finansowego. Globalny model bankowy nieskończonego wzrostu na ograniczonej planecie jest martwy.

Jeśli Trump podniesie stopy procentowe o 2-3 procent i system kompletnie upadnie to będziesz potrzebował substytutu. Niestety nikt nie ma żadnych konkretnych pomysłów jak powinien on wyglądać. Oznacza to, że świat w obliczu silnych wzrostów stóp procentowych nie tylko stanie w obliczu chaosu ale utrzyma się w nim przez długi czas.

Wytłumaczę teraz szybko całą sprawę z Emmanuelem Macronem. Obecnie dyskutuje się to pomiędzy Rosjanami, Amerykanami i kilkoma innymi krajami, na bardzo wysokim pułapie. Jak zniszczysz kraje to zniszczysz cały koncept Westfalii, tzn wyeliminujesz kraje narodowe i zastąpisz je regionalnymi ekonomicznymi blokami. Aby taki blok funkcjonował potrzebujesz minimum 600 milionów obywateli. Każdy region miałby swoją własną walutę. Dla przykładu Kanada, USA, Australia, Nowa Zelandia, i część Meksyku miałyby dolara. Inną grupą byłaby Europa. Oś Berlin -Paryż, z francuskimi koloniami. Potem mamy Anglię. I tu pojawia się osoba Macrona. Kraje arabskie, od Iraku do Arabii Saudyjskiej, wszystkie były stworzone przez Anglię. Ale problem z Arabami jest taki, że potrzebna była jakaś zachęta aby dołączyli do grupy. Tą zachętą byłby Izrael. Przynajmniej taki był plan, zanim Trump przyszedł do Białego Domu. Mówił o tym Kissinger pięć lat temu, że Izrael ma istnieć tylko do 2021 r. i potem zniknie. Mówili także o tym Rothschildowie.

Wraz z prezydencją Trumpa idea brytyjskiego imperium tworzącego taką unię została odsunięta na bok. Potrzebują innej grupy. Więc to co oni zrobili to stworzyli tą postać Macrona, który będzie reprezentował jak Napoleon III interesy Brytyjskiego Imperium w XIX wieku. Macron robi to samo obecnie. Ci którzy głosowali przeciwko LePen, myśląc że Macron jest w głównym nurcie, to Macron nie tylko zniszczy Francję i pchnie ją w ręce Anglii i Rothschildów, ale również zniszczy europejską integrację. Podzieli Niemcy i Francję i będziemy mieli tą samą formułę co w XIX wieku.

Widzimy obecnie bardzo interesującą grę. Jedna rzecz nt Arabii Saudyjskiej i Izraela to oni zawsze byli partnerami. Te niby zwaśnienie to blef. Oni mają wspólnego wroga – Iran. Więc zrobią wszystko co w ich mocy by odizolować Iran. Tu pojawia się Trump ze swoją retoryką przeciwko Iranowi.

DK: Widzimy to już w notach prasowych. O tym jak Iran musi być powstrzymany. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że Saudyjczycy i Izrael chcą się go pozbyć. Chcą zmiany reżimu w Syrii. Saudyjczycy nie chcą odejścia ISIS ale chcą zmiany reżimu w Syrii i Iranie.

DE: Po Syrii kolejny jest Iran a po Iranie Rosja i potem mamy nuklearną wojnę i koniec cywilizacji. Więc w tym modelu o którym mówiłem, regionalnych bloków, eliminacji krajów, szyicka część Arabii Saudyjskiej, gdzie znajduje się ropa połączy się z Iranem, Turcją i częścią Rosji aż do Uralu i byłymi sowieckimi tureckimi republikami jako jedna grupa. To są jednak rzeczy których nie chce Izrael i Saudyjczycy, więc łączą siły przeciwko Iranowi.

Trump gra nieświadomą, miejmy nadzieje, ofiarę całej sytuacji. Oni nim manipulują ponieważ, Saudyjczycy i Izrael nie są przyjaciółmi Ameryki.

DK: Tak i kontrolują nasze wybory od długiego czasu. Dziękuję za połączenie się z nami.

Koniec transkryptu.

źródło: prisonplanet

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
sindanorielloiiiiiiiiiiiiiiiiiwernyhoraRACJONALISTAkeri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
iiiiiiiiiiiiiiiii
Gość
iiiiiiiiiiiiiiiii

ta zakonnica na foto chyba jakieś niestrawności żołądka dostała 😉

wernyhora
Gość
wernyhora

Zdecydowana większxość informacji podawanych w programie Alex Jones Show – to czyste spekulacje bez żadnego pokrycia! Prawie wszystkie prognozy, jakie miałem okazję słyszeć oglądając ten program regularnie przez kilka miesięcy w ub. roku okazały się nietrafne! Co chce udowodnić autor powyższego artykułu? Chyba nie to, że będzie miał miejsce tzw. koniec świata, bo chociaż fraza ta jest bardzo chwytliwa, bez zdefiniowania, co to jest „świat” i co to jest „koniec”- jest ona pustym frazesem bez żadnej treści…

sindanoriello
Gość
sindanoriello

Ten program namiętnie ogląda Trump…to mówi wszystko za siebie.

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Tak…..
Rozpadu chce,ta grupa,tworzaca ta strone…
„Czysta rasa Zydowsko-Muzelmansko-Zydowska…”
Masoni….
Iluminaci……..
Rzad Swiatowy…
NWO…..
Bogaci popaprancy…..
Religijni dyktatorzy i psychopaci…..
I ich popychadla na szczeblach wladzy….
Prezdenci,Premierzy i cala reszta pomniejszych gowien i scierw…..

sindanoriello
Gość
sindanoriello

Błagam…słyszę od „rozpadzie Unii” od lat, nic się nie wydarzyło do tej pory. Nikomu nie opłaca się rozpad Unii, Brexit to tylko epizod, zresztą ostatnie sondaże pokazują spadek poparcia dla Torysów. W Holandii, Francji mieli wygrać antyunijni politycy…nie wygrali, w Niemczech Merkel ma w kieszeni wygraną.
Jeszcze za 10-20 będziemy słyszeć o rozpadzie Unii, tak samo jak o wojnie z Koreą.

Ojciec Tadeusz
Gość
Ojciec Tadeusz

A zeby oni wszyscy sie w smole piekielnej gotowali.ludzie wplacajcie pieniadze na radio I tv trwam a zostaniecie ocaleni od piekielnych czelusci amen

keri
Gość
keri

Ocaleni od piekielnych czeluści to jedno. Aby dostać się do czyśćca, gdzie są kiepskie warunki klimatyczne albo do nieba – najlepsze warunki pięciogwiazdkowe i all inclusive trzeba wpłacić …no, że tak skromnie powiem na prywatne konto, może być moje 😀