Sekretna baza Antarktyda

Oficer marynarki mówi nam, co pamięta, w tym widząc ogromny otwór w lodzie w strefie zakazu lotów. Opowiada o grupie naukowców, którzy zniknęli na dwa tygodnie a potem jego i inne osoby ostrzeżono, aby nie odnosili się ponownie do tego tematu. Jak to ujął, „wyglądali na przestraszonych.

Antarktyda od dawna uważana jest za jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na Ziemi. Dlatego nie jest dziwne, że przez lata tworzono liczne teorie spiskowe próbując wyjaśnić niektóre z wielu zagadkowych zdarzeń na najbardziej odizolowanym kontynencie ziemskim.

Przez lata ludzie twierdzili, że Antarktyda jest jednym z najbardziej strzeżonych miejsc na Ziemi z ważnego powodu.

Wielu autorów książek pisało, że istnieje wiele interesujących rzeczy ukrytych pod Antarktydą, które są trzymane z dala od społeczeństwa.

Choćby o starożytnej cywilizacji zamieszkującej Antarktydę od dziesięcioleci. Co by było, gdyby w odległej przeszłości, kiedy Ziemia i Antarktyda były znacznie inne niż dzisiaj, rozwinęła się tam starożytna cywilizacja, tworząca fascynujące struktury, pomniki i świątynie?

Sekretna baza Antarktyda

Czy znajdziemy dzisiaj dowody ich istnienia? Wiele osób twierdzi, że już mamy.

Ale dlaczego Antarktyka stała się „centrum” teorii spiskowych?

Być może jednym z największych powodów jest to, że jest tak odizolowana, że zwykły człowiek nie może po prostu podróżować tam. Co więcej, choć dowiedzieliśmy się o Antarktyce nieco więcej tylko przez ponad ostatnie 100 lat, istnieje wiele starożytnych map przedstawiających części Antarktydy wolne od lodu.

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych map była bez wątpienia skomponowana w 1513 r. Przez tureckiego admirała Piri Reisa, który sporządził mapę, która w ciągu 500 lat po nim doprowadziła do globalnej debaty. Mapa przedstawia Antarktydę, która została odkryta w latach 1818-1820.

W 1820 r. Kilka ekspedycji twierdziło, że jako pierwsi zobaczyli szelf lodowy lub kontynent. Co ciekawe, rosyjską wyprawę poprowadzili Fabian Gottlieb von Bellingshausen i Michaił Lazarev, brytyjska ekspedycja została poprowadzona przez Edwarda Bransfielda i amerykańskiego łowcę Nathaniela Palmera.

Oto starożytne mapy pochodzące sprzed ponad 500 lat, które przedstawiają kontynent, a niektóre z nich pokazują Antarktydę wolną od lodu.

antarktyda bez lodu

W 2012 r. Satelitarny obraz Antarktydy ujawnił dziwną formację owalną w jednym z najodleglejszych miejsc na planecie. Tysiące kilometrów od nowoczesnego społeczeństwa dziwna, owalna konstrukcja wzbudziła wiele pytań wśród ekspertów.

Tajemnicze struktury na antarktydzie

Eksperci analizujący obraz pytają, czy ta „struktura” może być wynikiem Matki Natury. Niezwykły kształt struktury sugeruje, że może to być formacja stworzona przez człowieka.

Powyższe zdjęcie jest tylko jedną z wielu dziwnych rzeczy, które znaleziono na Antarktydzie, a wielu autorów i informatorów twierdzi, że na Antarktydzie jest coś więcej, niż nam mówią.

To, co nazywane jest „naprawdę szokującym i zadziwiającym filmem o wyjątkowo dziwnych wydarzeniach na kontynencie antarktycznym” zostało ostatnio przesłane na YouTube, powodując debatę w sieciach społecznościowych na temat Antarktydy i tego co tam naprawdę jest.

„Oficer marynarki mówi nam, co pamięta, w tym widząc ogromny otwór w lodzie w strefie zakazu lotów. Opowiada o grupie naukowców, którzy zniknęli na dwa tygodnie a potem jego i inne osoby ostrzeżono, aby nie odnosili się ponownie do tego tematu. Jak to ujął, „wyglądali na przestraszonych.”. Kiedy wrócili do McMurdo, ich sprzęt został zarekwirowany i zostali odwiezieni do Christchurch w Nowej Zelandii specjalnym samolotem. Omawia to, co zobaczył i doświadczył w szczegółach. To najbardziej prowokująca opowieść o tym, co dzieje się na Antarktydzie.

Zaleca się włączenie napisów PL

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
XO2SDA2 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SDA2
Gość
SDA2

„Były oficer marynarki mówi nam, co widział ukryte na Antarktydzie”

Co to za oficer który zdradza tajemnice państwowe

XO2
Gość
XO2

Kukliński?