Były pilot CIA: Na Księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi [FOTO,WIDEO]

26
131
na Księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi

,Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

Scott J. Horowitz.

Życie na naszej planecie w XXI wieku staje się coraz bardziej zagrożone, dziś jak nigdy wcześniej człowiek dysponuje tak zaawansowaną technologią, że dosłownie jest w stanie unicestwić nie tylko całą cywilizację, ale i planetę. A zatem czy w obliczu takich informacji ktoś w ogóle zastanawia się nad kwestią kolonizacji księżyca?

 Niestety dla większości obywateli XXI wieku taka teoria czy też pomysł stanowi wstęp do rozdziałów poświęconych teoriom spiskowym. Nic jednak bardziej mylnego.

John Lear były pilot CIA w niedawno opublikowanym oświadczeniu stwierdził, że nasz satelita stanowi obecnie dom dla ponad 250 milionów ludzi. Dodatkowo wskazuje na powiązania z humanoidami, którzy mają reprezentować poszczególne rasy kosmitów. John Lear mówi, wprost że na Księżycu żyją wspólnie ludzie oraz przedstawiciele obcych cywilizacji. Życie toczy się głównie pod powierzchnią Księżyca, gdzie występują ogromne laboratoria i miasta nadzorowane przez rząd USA.

na Księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi

,,Wszystko, co do tej pory słyszałeś o Księżycu jest kłamstwem, fikcją i wypromowaną manipulacją. Niestety nie mogę tego udowodnić, bo inaczej już byłbym martwy. Ale zaufajcie mi, że to, co mówię ma sens i odzwierciedlenie w rzeczywistości. Po tym jak rząd USA wpompował miliardy lub nawet biliony w niedokończone badania Tesli, droga do kolonizacji Księżyca stała się otwarta i nadzwyczaj prosta. Księżyc jest domem dla ludzi i obcych cywilizacji, pośród których znajduje się tak zwana rasa Szarych.’’

John Lear. Były pilot CIA.

W momencie, w którym John Lear zdecydował się na głoszenie nieprzychylnych poglądów dotyczących utartej i poniekąd zaklepanej przez manipulację propagandy, stał się obiektem żartów mediów głównego nurtu, co bardzo szybko odbiło się na jego reputacji, dosłownie z tygodnia na tydzień stał się pośmiewiskiem, którego teorii nikt już nie słuchał a szkoda. Czy jednak nie jest to typowa procedura działania? Jeżeli rząd USA chce ukryć prawdę, to najlepszym sposobem jej ukrycia staje się obśmianie jej po przez wypaczenie i dodanie licznych kłamstw.

Przypomnijmy, że John Lear był jednym z najbardziej cenionych pilotów CIA, był również kapitanem amerykańskich sił powietrznych. Człowiek ten nie pojawił się z nikąd, lecz w czasie swojej służby miał możliwość pilotować ponad sto różnych samolotów. Posiada on także dziesiątki certyfikatów potwierdzających zdobytą wiedzę oraz umiejętności. John Lear to człowiek wysoce utytułowany i oddany własnemu krajowi a jednak z dnia na dzień został przez show biznes sprowadzony do roli komika. Na koniec chcemy także przytoczyć wypowiedź amerykańskiego astronauty Mitchell’a, który tak relacjonuje swój pobyt na księżycu.

,,Moja szyja wciąż mnie boli, gdyż musiałem nieustannie obracać głowę, gdyż czuliśmy, że nie byliśmy tam sami. Nie mieliśmy wyboru jak tylko się modlić. Nasi chłopcy obserwowali ruiny księżycowych miast, przeźroczyste piramidy, kopuły i Bóg wie, co jeszcze, które są obecnie głęboko ukryte w sejfach NASA i czuli się jak Robinson Crusoe, kiedy nagle natknęli się na odciski bosych stóp na piaskach bezludnej wyspy.’’

źródło: globalne-archiwum.pl

26
Dodaj komentarz

avatar
20 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
janttteis77moroseswojmilScytia Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jan
Gość
jan

a ktoś kiedyś wylądował na księżycu i to jest pytanie

ttteis77
Gość
ttteis77

https://postimg.cc/pmXP1Wnr
https://postimg.cc/7CthNCsq
komentarz?
co się dzieje, nic sienie dzieje. efekt jest ten sam. WKLEJONE 😉

ttteis77
Gość
ttteis77

może być to prawdą gdy nałożymy na siebie rzeczy które trudno dostrzec. https://www.youtube.com/watch?v=_3axPn65MGM
Hologram który zakrywa prawdziwe oblicze księżyca.
ale skąd są te zdjęcia, skoro hologram blokuje obraz?

morose
Gość
morose

Nie wiem skąd on wziął te liczby, ale faktem jest że na Księżycu żyją ludzie. Jak niektórym wiadomo co około 3600 lat w okolicy naszej planety przechodzi Nibiru zwana tez Planetą X powodując siłą swojej grawitacji ogromne zmiany na Ziemi, stopień zniszczeń jest uzależniony od aktualnego położenia Ziemi względem przechodzącej Nibiru, ale zawsze wiąże się to z ogromnymi katastrofami takimi jak mega trzęsienia ziemi, potopy czy erupcje większości ziemskich wulkanów. Nasi przodkowie dziesiątki a być może nawet setki tysięcy lat temu postanowili zbudować bazy na Księżycu by tam przeczekać okresy przejścia Nibiru chroniąc życie i dorobek cywilizacyjny. W pewnym momencie… Czytaj więcej »

Scytia
Gość
Scytia

na tych zdjęciach widać prastary znak ognia i Słońca, Swastykę, czyli znak Swaroga, boga Słowian . Czy to znaczy, że Słowianie żyją na Księżycu? Znam dość dobrze grafikę komputerową, i zapewne nie tylko ja, i dziwię, się, że czytelnicy dają wiarę takim przekazom. Facet przypomina małpę, i podobnie jak ona rozumuje. Nie dajmy się zwariować.Wierzę , że niszczeni Indianie rzucili na najeźdźców klątwę, – że ci postradają rozum – i to się sprawdza.Ilu jest tam oszołomów, seryjnych morderców, narkomanów, niedouczonych w szkołach… nie zliczysz. A ten, tu, jest jednym z przykładów.

swojmil
Gość
swojmil

Cholercia, to amerykanie jednak sklonowali Lema.;-) Swastyka to oznaczanie pochodzenia/władztwa niektórych linii arystokratycznych, swoją drogą wyrżniętych przez żydokomunistów i Rusków, którzy wcześniej wymyślili Polakom (podczas zaborów) pogańską mitologię słowiańską na ternach lechickich, po to, aby ukraść Lechom historię, zwaną dziś przez Rusków „słowiańską”, a przez Zachód „kaukaską” albo „indoeuropejską”. W ogóle to ta słowiańskość nie bardzo do terenów Polski pasuje. Już co najmniej od 3 wieku A.D. było tu rozpowszechnione chrześcijaństwo ariańskie – o czym możemy się dowiedzieć z historii Italii. Bo Rzym napadali z Tunezji (drugiej Kartaginy) Wandale (znad Wandału/Wisły) pod wodzą Genzeryka/Gąsiorka i to będący Chrześcijanami Arianami już… Czytaj więcej »

Scytia
Gość
Scytia

ponoć latają na Księżyc, a wciąż modlą się do chmur. Można takim wierzyć? (no bo w chmury patrzą wzywając swojego ….)

Scytia
Gość
Scytia

widzę, że nawet średniowiecze było bardziej rozsądne

Scytia
Gość
Scytia

na Marsie też żyją , a wszystkim dyryguje USA…no, właśnie.Czego oni nie potrafią, zupełnie jak w Koziorożcu.

Liberalna Pinky
Gość
Liberalna Pinky

A nie zastanawia was dlaczego już nie ma eksploracji księżyca tzw Chowty.?? Ostatni prom został przechwycony i wysadzony! Głośno było także jakoby USA sposobiła się do zdeponowania na nim ładunków nuklearnych . Po co i w jakim celu ?

Liberalna Pinky
Gość
Liberalna Pinky
Paul
Gość
Paul

I co z tego że był pilotem?Na starość odwaliło dziadowi i tyle.To tęsknota za czymś……

BACA
Gość
BACA

Kto widział AVATAR ?
Czy tylko mi się zdaje że co widziałem w kreskówkach w dzieciństwie sprawdza sie po 30 już latach ?
Tam istnieje inna cywilizacja a my umierając budzimy sie jak w AVATARZE ?

Marzena
Gość
Marzena

Chyba Ci się nie wydaje , bo moj mąż to samo mówi.

Wiktor
Gość
Wiktor

Horowitz nigdy nic takiego nie powiedział

Jeronim
Gość
Jeronim

Z czegoś trzeba żyć na starość … może z opowiadań bajek?

dded
Gość
dded

najlepszą bajkę to katolicy [religia] wymyślili, he he

sgdsewte
Gość
sgdsewte

nie może udowodnic bo byłby martwy ale gadac o tym moze i nic mu nie zrobią tak w tak poważnej sprawie? co za sciema

Vitur
Gość
Vitur

Oczywiscie ze bylby zabity, skonczyl by podobnie jak Max Spiers

Sikorka
Gość
Sikorka

🙂 ten portal staje sie zabawny z każdym tak poważnym newsem.

Szymon
Gość
Szymon
Bartez
Gość
Bartez

Ciekawe, że przy obecnej technice nie da się wykonać normalnych zdjęć.

Pati
Gość
Pati

Ciekawe jest to i dużo się tym też interesuje i czytam ? myślę że ma rację ??

rat
Gość
rat

Acha a żywią się marchewką

xcA
Gość
xcA

Najlepiej ukryć prawdę mówiąc ją, a później wyśmiewać tego co to powiedział.

Jeronim
Gość
Jeronim

Nsajlepiej ukrywa sie prawdę … zapominając ją lub powodując jej zapomnienie