Chiny: UFO sabotowały nasz Lunar Rover „Yutu”, aby nie odkryć tajnych baz Obcych

13
23
Chiny Ksiezyc UFO

UFO jest odpowiedzialne za zniknięcie ich księżycowego łazika Yutu, przemianowany na „Jada Rabbit”. Nawet naukowcy i inżynierowie Centrum Kontroli Kosmicznej w Chinach wierzą, a przynajmniej podejrzewają, że łazik został wyłączony lub w inny sposób zniszczony przez UFO.

yutu lazik na ksiezycujpg

yutu lazik na ksiezycujpg

Oficjalna wersja, dyktowana przez rząd chiński jest taka, że ich łazik o nazwie Jade Rabbit miał awarię układu mechanicznego i transmisji danych, ze względu na ekstremalne zimno. Pamiętajmy, że na Księżycu  nie ma atmosfery, temperatura może osiągać w ciągu dnia maksymalnie 127 ° C, a w nocy spada do -173 ° C. Jednak niektórzy naukowcy i wojskowi powiedzieli w chińskiej stacji radiowej, że UFO mogło „porwać” i zniszczył rover Yutu lub Jade Rabbit, który był na Księżycu, co ilustruje sporządzona mapa z lądownika księżycowego Chang’e-3.

yutu lazik na ksiezycu

Według inżyniera Nigela Watsona „obca inteligentna siła uziemiła nasz łazik księżycowy w momencie gdy obrał kurs na tajemnicze budowle.”

yutu lazik na ksiezycu

Rząd ogłosił, że łazik padł ofiarą skrajnego chłodu, mimo że niektóre czasopisma państwowe i telewizyjne zaoferowały inne wyjaśnienie, przy wsparciu niektórych naukowców, a nawet członków sił zbrojnych. Niektórzy naukowcy i personel wojskowy uważają, że UFO mogło dezaktywować łazik.

Według Nigela Watsona odpowiedzialność za zniknięcie łazika Yutu, ma być zrzucana na obecność UFO, która nie jest nam rękę. Fakt ten może świadczyć o (sabotażu) łazika, który zbliżał się do przełomowego odkrycia obcych baz lub amerykańskiego tajnego sprzętu high-tech, który był fotografowany przez chińskiego Rover, przed jego zniknięciem.

UFO Ksiezyc

Nigel Watson powiedział w Yahoo News UK: „Od 1980 r. W Chinach zainteresowanie tym tematem i uruchomienie Jade Rabbita zainspirowało odnowione zainteresowania wszystkimi tematami kosmicznymi. W chwili obecnej w Chinach mieszka 60 naukowców, którzy są gotowi zbadać możliwe zbliżenia z istotami pozaziemskimi. ” Nigel dodaje również, że w Chinach bardzo poważnie traktuje się UFO.

UFO Ksiezyc
Tajemnicze obiekty na Księżycu sfotografowane przez YoutuJade Rabbita

Opowieści o zjawisku UFO, które często pojawiają się w wiadomościach za pośrednictwem agencji prasowych  nie są wyśmiewane jak dawniej. Współczesne badania UFO w Chinach były pierwotnie sponsorowane przez państwo. Oficjalnie zaczęło się od publikacji czasopisma UFO założonego przez dr Sun Shili.

Po prośbie o pozwolenie na wydrukowanie swojej gazety pod koniec lat 70., dr Sun Shili był zaskoczony, gdy rząd zaoferował mu pomoc w celu wydrukowania swojego czasopisma. W szczytowym momencie odnotowano nakład 40 000 kopii. Praca dr Sun Shili została zatwierdzona i oficjalnie uznana przez pekińską społeczność UFO, której członkowie są zobowiązani do uzyskania stopnia naukowego i inżynieryjnego. Dr Sun Shili powiedział Yahoo News UK: „Gdyby nasze warunki członkostwa nie były tak surowe, mielibyśmy teraz miliony badaczy”.

Jednak w Chinach społeczność czeka z niedoczekaniem i niepokojem na przyszłe księżycowe misje zaplanowanej na koniec 2018 roku i na budowę bazy w  2025 roku.

13 KOMENTARZE

 1. Nie wiem po jakich jesteście szkołach ale w próżni nie można odepchnąć się nawet wiatraczkiem. Silniki odrzutowe też nie działają w próżni. Silniki jonowe ….bajka !
  Nawet samochód wysłany w kosmos nie poleciał dalej bo żaden silniczek nie zadziała w przestrzeni kosmicznej. To wszystko co wam pokazują to bajki. Zacznijcie myśleć samodzielnie a odkryjecie że żyjecie na płaskim terytorium przykrytym wielka kopułą.

  • Toz tak samo uwazam,i to samo probuje przekazac,a ze uzyje slow ktore sa nie zrozumiale….bylem na wykladzie w UK ostatnio,byl tam wyklad pewnego profesorka,ktory czarno na bialym pokazL,ze w kosmosie zycie nie ma prawa istniec,powinno to byc w necie jak ktos lubi grzebac.Czyli wychodzi tez na to,ze bog tez jest wymyslem i ludzka fanaberia…..

 2. W kosmosie moje drogie glowonogi nie ma zycia.Zycie w przestrzeni kosmicznej jest niemozliwe.Nie ma mozliwosci by w przestrzeni kosmicznej cokolwiek moglo istniec……tylko glowonogi chyba sa w stanie zyc w przestrzeni kosmicznej.A bajeczki naukowcy to z dupy maryni biora jak zawsze….

  • Delikatnie tylko przypomnę koleś:Planeta Ziemia znajduje się w…kosmosie.Co do UFO masz rację.Jeśli istnieje”cywilizacja”zdolna tu dotrzeć to jej możliwości technologiczne są tak niewyobrażalnie wielkie że nie muszą podpierdzielać sprzętu Chińczykom i jeśli zrobią”pstryk”to my(w sensie ludzie)albo znikniemy,albo będziemy robić to co”Oni”chcą.

 3. no węgierska górka z elektrykiem ciekawy artykuły
  konie już blisko tak ze bierzcie duzo wody i uwaga na myszy wielkości szczura pozdo
  do PG

 4. w ramach wojny celnej z Chinami – hamerykanie zniszczyli łazik chiński bo podlazł blisko ich baz na jakiejś zapyziałej pustyni w głębokim ziemskim interiorze ………….
  ale ciemnym ziemianom należało oczywiście powiedzieć że to UFO ….heheheh tak jak teraz wszystkiemu winien jest Iran i Rosja i Chiny

 5. Chyba to oczywiste jest, że Ziemianom nie wolno zbyt wiele zobaczyć na Księżycu, bo przy dzisiejszej technice powinny być szybkie loty turystyczne tam i z powrotem.

  • Przeczytaj sobie Hel-3 Grzędowicza. Jest tak, jak napisałeś. Pomijając bliską orbitę, nigdy z Ziemi nie wyjdziemy, bo wtyki „ufoków” na to nie pozwolą. No może oprócz ekstremalnie drogich lotów dla garstki największych bogaczy, którzy polecą do 2-3 niewielkich stacji badawczych na Księżycu i na tym skończy się załogowy podbój Kosmosu.

   To oczywiście fantastyka, ale biorąc pod uwagę, że mijają właśnie 72 lata od wysłania pierwszej rakiety, która zrobiła zdjęcia Ziemi z granic atmosfery, 61 lat od wysłania na orbitę pierwszego drona, 59 od 1 fotografii niewidocznej strony Księżyca, 50-46 lat od czasu, gdy tam regularnie lądowaliśmy, a teraz do rangi wydarzenia dekady urasta posłanie bezzałogowego Królika, dziwi rzekomy brak kasy, dbanie o bezpieczeństwo ludzi itp. Postęp, w technologii jest niewiarygodny. Moc obliczeniowa, materiały, a z kosmosem cofnęliśmy się w rozwoju. Przebąkują od 30 lat o misjach załogowych na Marsa w latach 20-tych, a gdy czas ten prawie nadszedł nadal nic nie mamy. No może te rakiety wielokrotnego użytku coś zmienią, bo póki co, z trudem do ISS dolatujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.