Ciekawy przypadek nieśmiertelnego Putina

Putin

Natknąłeś się kiedyś na te obrazy? To nie pierwszy raz, gdy teoria spiskowa twierdzi, że światowy lider jest albo podróżnikiem w czasie, albo nieśmiertelny. Tym razem wydaje się, że Internet szczególnie zainteresował się rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem, który według niektórych jest najlepszym podróżnikiem w czasie.

Tym razem ludzie dostrzegli dziwne podobieństwo między Władimirem Putinem, prezydentem Rosji, a dwoma historycznymi zdjęciami wykonanymi odpowiednio w 1920 i 1941 roku.

Teoretycy spiskowi twierdzą, że obrazy są ostatecznym dowodem podróży w czasie lub nieśmiertelności.

Putin

Zdumiewające twierdzenia na portalach społecznościowych sugerują, że dwa historyczne obrazy z lat 1920 i 1941 są w rzeczywistości dzisiejszym rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem. Są one dowodem nieco młodszej wersji Putina, który ma 65 lat.

Uważa się, że obraz 1920 przedstawia rosyjskiego żołnierza, który wygląda jak Putin. Inny obraz, który prawdopodobnie został zrobiony w 1941 r., Pokazuje innego rosyjskiego żołnierza, który również wygląda bardzo podobnie do Putina.

Ludzie omawiali te obrazy już od jakiegoś czasu i wymyślają różnego rodzaju absurdalne teorie próbujące je wyjaśnić. Niektórzy uważają, że wszechmocny rosyjski prezydent jest w rzeczywistości nieśmiertelny, a inni wyszli ze stwierdzeniem, mówiąc, że ten człowiek jest jakimś stworzeniem. Chociaż tak naprawdę nie wyjaśnili, co oznacza słowo stworzenie.

Inni uważają, że obrazy są dowodem na to, że Putin podróżuje w czasie i że tacy ludzie istnieją wśród nas.

Na razie społeczność konspiracyjna zdaje się uwielbiać pogląd, że wszystkie trzy obrazy są w rzeczywistości tą samą osobą, a Putin, rosyjski prezydent, jest nieśmiertelny i od wieków służy rosyjskiemu ludowi.

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
SetuJanekŻarMielecAntoni Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

To może być fałszywka podrzucona przez rosyjskie służby. Pamiętam jak kiedyś Miedwiediew powiedział żartem, że Rosja ma wraki pojazdów UFO. Inne znane manipulacje to: Protokoły Mędrców Syjonu, ideologia Rosenberga, warianty śmierci JFK, zamach 11 września czy religia smoleńska. Roswell też wydaje się dziwne chociaż akceptuje UFO jako fakt.

Setu
Gość
Setu

pierd…olisz bzdury fajansie

Żar
Gość
Żar

heh kolejna fota będzie w 4D

Mielec
Gość
Mielec

a propo szpiegostwa to w Pl jest chore wszyscy wszystkich szpiegują obgaduja etc to jest chyba jakis efekt powojenny w sensie w czasie wojny byli prawdziwi szpiedzy etc wojna się skończyła a te ludzie ”dorośli” nadal żyli tym szpiegostwem i na dzieci to przenosili a te dzieci na dzieci i ot tak taki popiep… /piękny nasz kraj gdzie każdy z uśmiechem mówi dzieńdobry i wbija sztylet w plecy wstrętne świnie wielkie inteligenciki do obgadywania … pozdrowienia dla moich ”kochanych ” sąsiadów

Antoni
Gość
Antoni

do vvvvv to łapaj go szpiega !

vvvvv
Gość
vvvvv

po prostu podobni mało sobowtórów ps u mnie w mieście jest kurier co wyglada identycznie jak ten pierwszy putin po lewej …