CNN tworzy fake news po zamachach w Londynie WIDEO

Na nagraniu możemy zobaczyć dziennikarkę Becky Anderson pracującą dla CNN, która tuż po zamachach w Londynie zorganizowała ustawkę ze społecznością muzułmańską. Ekipa telewizyjna wręczała grupie muzułmanów transparenty, które miały pokazać, że Ci ostro potępiają akcje państwa islamskiego.

Tym razem sama Becky Anderson dyrygowała rzekomo protestującymi muzułmanami, wręczając im tabliczki w stylu „#ISIS WILL LOSE” i ustawiając ich tak aby dobrze wyglądali w kadrze. A że protestowali na zupełnie opustoszałej ulicy tylko wobec ekipy CNN nikt i tak nie zobaczył bo kamerzystów CNN ma nie gorszych niż politruków.

CNN ogłasza się jako „CNN is The Most Trusted Network ” zapominając dodać że jest to stacja której możemy zaufać że prezentuje najwyższej klasy Fake News.

Lewackie dranie nie mają skrupułów aby stworzyć sytuacje które pasują do ich ideologii.

Zwracam też przy okazji uwagę na cenzurę jaką stosuje Pejsbook. Tam z wszelką pieczołowitością usuwane są wszelkie prawdziwe informacje – nagrania dotyczące islamistów – terrorystów. Usuwane są wszelkie krytyczne uwagi dotyczące terrorystów ponieważ są uznawane za „mowę nienawiści”.

Złapane za rękę CNN jak złodziej twierdzi ze to nie ich ręka. Usiłują wmówić że to wina policji londyńskiej która dla zapewnienia bezpieczeństwa nagrania przez swój kordon wpuściła tylko wybranych „protestantów”.

PS. Major Londynu Sadiq Aman Khan islamski sunnita pakistańskiego pochodzenia będzie teraz odbudowywał siły policji choć twierdzi że Londyn jest najbezpieczniejszym miastem świata. Zapomniał tylko dodać że dla terrorystów. To pewnie dlatego w tym mieście zlikwidowano ostatnio 15 tysięcy etatów policjantów.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
keri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
keri
Gość
keri

Dziennikarze z TV nie takie numery odstawiają, tworząc własną rzeczywistość na potrzeby swych kieszeni. W reportażach TV jest totalny fałsz sprzeczny z faktami pod przykrywką pokazywania prawdy.