Co jeżeli, uda się otworzyć portal, nawiązać kontakt i sprowadzić na naszą planetę ,,coś” nie z tego świata?

3
62
cern portal do innego świata

,,Coś może się przedostać przez wymiarowe drzwi w Zderzaczu Hadronów LHC. I z tych drzwi może coś wydostać się na zewnątrz, lub my możemy coś przesłać.’’

Sergio Bertolucci.

 

Dyrektor Zespołu Do Spraw Obliczeń Naukowych CERN.

Naukowcy są  pewni, że istnieją inne twory, nazywane światami równoległymi, membranowymi, całkowicie od nas oddzielonymi. Jedynym czynnikiem, mogącym przedostawać się pomiędzy tymi światami, jest grawitacja, a zatem grawitony.

Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN
Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN

 

Z mroczną tajemnicą Wielkiego Zderzacza Hadronów LHC, wiąże się inne miejsce na naszej planecie, a jest nim góra Graham. Góra ta należy do Watykanu, znajduje się tam wielki teleskop na podczerwień o nawie L.U.C.I.F.E.RIndianie a konkretnie przedstawiciele plemienia Apachy pozwali Watykan oraz NASA i próbowali trzymać ich z dala od tego miejsca, ponieważ Indianie uważają, że góra Graham jest jedną z czterech najświętszych gór na świecie dla wszystkich plemion, ponieważ jest ona portalem, bramą.

cern 666

jest to strategiczna lokalizacja za naszej planecie, gdzie od tysiącleci różne byty pojawiały się i znikały w naszej rzeczywistości. W tym momencie łączą się liczne teorie spiskowe dotyczące góry Graham, projektu L.U.C.I.F.E.R. nadzorowanego przez Watykan, oraz ośrodka CERN. Otóż wszystko, co jest z wyżej wspomnianymi projektami powiązane, zostało stworzone w celu, po pierwsze obserwacji portali łączących różne światy, oraz wytworzenie takiego portalu. Dlaczego Watykan i NASA upatrzyli sobie akurat górę Graham?

Po co narażać się Indianom i użerać z pozwami sądowymi, których notabene jest coraz więcej? Jest przecież tyle innych gór z tą samą wysokością. Sam Gubernator stanu Arizona został zmuszony do opowiedzenia się za tym projektem, a jeden z naukowców Watykańskich pracujących na górze Graham powiedział, wprost że to miejsce zostało wybrane, ponieważ muszą obserwować coś zbliżającego się do Ziemi.

,,Mentalność wśród tych, którzy są na najwyższych szczeblach administracji watykańskiej i geopolityki, jednoznacznie ukazuje mi, że Ci ludzie doskonale wiedzą, co się dzieje w kosmosie i co się zbliża. A to, co się zbliża może mieć duże znaczenie w ciągu najbliższych pięciu, dziesięciu lat dla całej planety.’’

Ojciec Malachi Martin. Emerytowany profesor Papieskiego Instytutu Biblijnego.

Istnieje wiele materiałów, które podsycają mroczne korzenie ośrodka CERN. Po pierwsze są to zdjęcia ukazujące rozmazane postacie, posiadające skrzydła i materializujące się w obrębie CERN. Wreszcie po drugie, niedawno, świat obiegł amatorski film, nakręcony z ukrycia, który przedstawiał grupę ludzi w czarnych szatach i kapturach na głowie, którzy dokonali rytualnego mordu na terenie CERN, przed posągiem bóstwa Shiva

Oficjalne sprostowanie do tego filmu, wydało CERN tłumacząc, iż była to dziwna zabawa pracowników. Powstaje jednak pytanie, czy tego typu tłumaczenie jest przekonujące?

Co jeżeli, uda się otworzyć portalnawiązać kontakt i sprowadzić na naszą planetę ,,coś” nie z tego świata?

cern portal do innego świata

źródło: globalne-archiwum.pl

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ŁukaszSierściuchPedro Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pedro
Gość
Pedro

Powtarzam już szósty rok, że do niespotykanego i wręcz niewiarygodnego
wydarzenia na Ziemi ma dojść około 2023-2024 roku. Zostało więc niewiele
czasu ludzkości ( 4-5 lat) do poznania prawdy o genezie istoty człowieczej
i przyszłych jej losach. Obca Cywilizacja ujawni swoje istnienie. Planuje
przybyć w okolice Układu Słonecznego i nie wykluczone, że ich pojazdy
kosmiczne wylądują na Ziemi.

Sierściuch
Gość
Sierściuch

A skąd to wiesz, lub skąd wiedzą o tym ludzie, którzy publikują podobne rewelacje, które przytoczyłeś? Podasz jakieś źródła, dzięki?

Łukasz
Gość
Łukasz

Ponoć dowiedział się tego z serialu opowieści z krypty ?