Coraz więcej spekulacji na teman nadchodzącej erupcji superwulkanu Yellowstone

W dniu 30 marca, region wokół Superwulkanu Yellowstone nawiedziło trzęsienie ziemi o sile 4.8. Trzęsienie ziemi wywołało dzikie teorie twierdząc, że rząd USA wiedział o zbliżającym się wybuchu Yellowstone i podpisał umowę z Australią , Brazylią i Argentyną na zapewnienie poszkodowanym bezpieczeństwa na terenie ich państw.

Według południowoafrykańskiego działu wiadomości Praag , który powiedział, że Afrykańskiemu Kongresowi Narodowemu zaoferowano 10 mld USD rocznie przez 10 lat na budowę tymczasowego zakwaterowania dla Amerykanów w razie wybuchu lecz on odrzucił tą propozycję.

Artykuł Praag mówi, że rząd RPA obawia się, że wprowadzenie tak wielu Amerykanów do RPA może radykalnie zmienić ten kraj.

Afryka Południowa nie będzie częścią planu, ponieważ istnieje ryzyko, że miliony białych Amerykanów może zostać wysłany do RPA w sytuacji zagrożenia i że będzie stanowić zagrożenie dla tożsamości narodowej kultury czarnej Dr Siph Matwetwe, Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych, jest cytowany.

Potencjalna erupcja Superwulkanu, jednego z największych na świeci jest gorącym tematem odkąd filmy zwierząt rzekomo uciekających przed trzęsieniem ziemi lub nadchodzącą erupcją zostały umieszczone w Internecie. Dziesiątki blogerów i innych ludzi próbuje dowiedzieć się co tak naprawdę się dzieje.

Jedną z najnowszych teorii jest to, że US Geological Service i jej partnerzy, którzy monitorują i badają kalderę wulkanu, ukrywają dane i zeznania ludności mieszkającej w pobliżu.

yellowstone super wulkanMapa z US Geological  pokazuje zasięg pyłu wulkanicznego, który pokrył ziemię bardzo grubą warstwą popiołu po trzech wielkich erupcji w ciągu ostatnich 2,100,000 lat.

Gigantyczny wulkan w Yellowstone wybuchał trzy razy w ciągu ostatnich dwóch milionów lat, obejmujące ogromny obszar otaczającego terenu. Naukowcy nie są pewni, kiedy to wybuchnie następny raz, choć wiele z nich stara się zapewnić społeczeństwo, że prawdopodobnie nie dojdzie do tego w najbliższym czasie. W rzeczywistości, wulkan może wybuchnąć w każdej chwili.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.