Cud we Włoszech „Matka Boża chce nam przekazać wiadomość” (WIDEO)

Cud we Włoszech Matka Boża

Kilka dni temu, włosi byli świadkami niezwykłego cudu w Pompejach. 14 kwietnia w dniu ataku na Syrię, Maryja wezwała świat do modlitwy.

W bezwietrzny dzień, na szczycie Sanktuarium Królowej Różańca zaczął poruszać się ciężki stalowy różaniec. Informacja o cudzie obiegła świat. Włosi uważają, że to szczególny znak od Maryi. Dziewica Pompejańska wezwała do modlitwy w dniu, w którym doszło do ataku na Syrię.

93 letnia kobieta mieszkająca w Pompejach mówiła, że nigdy nie widziała takiego zjawiska, wiele osób uważa, że w ten sposób Matka Boża chciała przekazać światu ważną wiadomość. Wzywa świat do modlitwy!

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

34
Dodaj komentarz

avatar
17 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
MigotkaGrażynaActaWojtektom Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grażyna
Gość
Grażyna

Acta Bernadecie ukazał sie anioł .Masaru Emoto w swojej książce opublikował zdjęcia kryształòw wody Bylo tam zdjęcie krysztalu wody z Lurdes Porownaj wszystkie zdjęcia kryształow .
Czekam na weryfikację Twojego zdania na ten temat i odwołanie tych bzdur ktode napisałeś
Te kryształy to oczywisty dowód kto ukazal się Bernadecie

Acta
Gość
Acta

To nie cud, tylko sprytna animacja (montaż). Ludzie, którzy to zrobili piją piwo i śmieją się z ludzi łykających każdą głupotę.

tom
Gość
tom

Do katolibów, a gdzie macie drugie przykazanie?

Papieżyca Joanna
Gość
Papieżyca Joanna

Co za ciemny ludek, o kim tu piszecie, jaki bóg, jaki jezus, jaka maryśka, to wytwór wybujałej wyobraźni bajkopisarzy. Mity podobne do greckich. A ci twórcy waszej religii jako żywo czerpali w swej twórczości z mitologii Egiptu. Izyda, Ozyrys, Horus, Set to wszystko wcześniejsze odpowiedniki waszych obecnych bóstw.

Wojtek
Gość
Wojtek

To że nie wierzysz w Boga nie znaczy że go nie ma.

Grażyna
Gość
Grażyna

Nieznajoma Papieżyco Joanno .Musze dobrze wymyć szyje bo 4,5 roku po chemii i radioterapii mam jeszcze nieprzyjemy zapach szyji .Reszte sobie sama dopowiedz.

Grażyna
Gość
Grażyna

Piotr posłchaj człowiek grzeszny nie może począć Pana Jezusa .moze otworzyć tylko mu swoje serce i go przyjąć

Papieżyca Joanna
Gość
Papieżyca Joanna

Marycha nie ćpaj marychy, bo jeszcze tym łańcuchem kogoś ukatrupisz, jak spadnie na ziemię. Załóż go naszyję, to będzie cud.

Grażyna
Gość
Grażyna

Sam Bóg mògł się począć tylko w Niepokalanej Matce Bożej inaczej jest to niemożliwe .Teraz przychodzi do nas by nas przemienić .

Grażyna
Gość
Grażyna

Tylko Maryja Niepokalanie Poczęta mogła stać się Świątynią Boga i mógł Pan Jezus w Niej zamieszkać .

Acta
Gość
Acta

Co za bzdura. Weź zacznij czytać Pismo Święte jak już chcesz się udzielać i bronić wiary. Na razie piszesz głupoty. Każdy jest świątynia Ducha Św.

Grażyna
Gość
Grażyna

Sam Bóg zamieszkał pod sercem Maryji czyli w Arce i zawarł z nami przymierze i przelal za nas krew

Sss
Gość
Sss

I modlił sie sam do siebie? Jezus byl synem Bozym

Łukasz
Gość
Łukasz

Co za umiejętność robienia sensacji… A którzy to Włosi tak uważają? A może powinienem napisać przez małą literę włosi jak Ty w nagłówku? Kto z nimi rozmawiał? Domyślam się, że Ty Admin skoro nie podajesz źródła. Lepiej się zajmij redagowaniem tekstów, które kopiujesz z błędami i bez sensu, zamiast tworzyć radosną twórczość. Tą stronę prowadzi chyba jakieś dziecko, które nie ukończyło szkoły…

Daniela
Gość
Daniela

Tez zauważyłam, ze wiele informacji nie jest nawet prawda. Nie można nigdzie znalezc na pewne tameaty zadnych innych informacji poza tą strona… bezmyślne kopiowanie jak na jakiegoś pudelka.

anonim11
Gość
anonim11

a ty umyj oczy , bo jad nienawisci zalał ci wzrok nie tylko w głowie

Irina
Gość
Irina

To nie cud tylko fizyka.

xor
Gość
xor

Tak, należy się modlić ale o co?
Aby bogate elity mogły spokojnie rządzić tępym ludem i jeszcze bardziej go otępiać?

Grażyna
Gość
Grażyna

Maryja jako jedyna miała całkowicie czyste serce dlatego jest i była bardzo blisko Boga Najbliżej z ludzi .Maryja nie jest Bogiem ale jest pośredniczką łask.☺

Piotrek
Gość
Piotrek

Przeczysz samemu Bogu , gdyby Maryja była czystego serca (była bezgrzeszna) , wówczas nie potrzebowała by ofiary i zbawienia Chrystusa.
“Karą za grzech jest śmierć ” , skoro Maria umarła , to nie mogła być bezgrzeszna , nadto matka Jezusa narodziła się z grzesznych rodziców – tyle mówi Pismo Święte.

anonim11
Gość
anonim11

1. Objawienia Boga nie skończyły się wraz ze śmiercią Jezusa , Bóg nie umarł ale zmartwychwstał , jak działał w ST i NT tak działa do dziś tj czasów ostatecznych . 2.. Jezus i Maryja = ta sama krew . 2. 25 marca 1858 Matka Boża w Lourdes powiedziała do Bernadetty : „Ja jestem Niepokalane Poczęcie” , więc nie jest to wymyślony dogmat na potrzeby Kościoła . 3 Maryja została wzięta z ciałem do Nieba (skoro nosiła w sobie Pana Boga to pewne jest że musiała być nieskalanie czysta , bowiem Bóg najwyższa świętość nie może istnieć w duszy zbrudzonej… Czytaj więcej »

Acta
Gość
Acta

Zacznij czytać Słowo Boże. W Lourdes objawił się demon. Możesz o tym poczytać choćby w artykule “holly lies about lourdes”. Demon kazał Bernadecie jeść trawę i pić błoto jako inicjację. W ogóle się nie przedstawił w pierwszym momencie wizji. Każdy anioł i posłaniec Boży identyfikuje się natychmiast. Demon zawsze wybiera małe dzieci dla wielkich objawień, bo są nie doświadczone, nie znają Biblii i nie umieją rozpoznać prawdy. Ludzie to łykają. Demony rozpoznaje się dzięki Słowu Bożemu 9jeżeli nie masz daru duchowego – rozpoznawanie duchów – list św Pawła), tam jest opisane zawsze jak wygląda spotkanie Bożych posłańców. Nie wierz bzdurom… Czytaj więcej »

Acta
Gość
Acta

Brawo. W końcu ktoś kto czyta Pismo Święte. Większość katolików nie ma o nim bladego pojęcia i powiela hasła głoszone przez ludzi.

Grażyna
Gość
Grażyna

Matka Boża to Arka naszych czasów .Dlatego to co widać może mieć nadnaturalną przyczynę

Piotrek
Gość
Piotrek

To nie Maria przelała krew na krzyżu za nas , lecz Jezus Chrystus.
A zatem to Mesjasz jest Arką Zbawienia , a nie Maria.
To Bóg , a nie Maria zawarł z nami przymierze , co przypieczetowal własną krwią .

anonim11
Gość
anonim11

1. Jezus powierzył Maryi władze na pewien czas i był to Testament z Krzyża J19 ,26-27 (Jezus nazwał Maryje niewsiastą) . 2 Jak było zapowiedziane w Rdz 3,15 niewiasta zwycięży szatana (aby go bardziej upokorzyć )

Acta
Gość
Acta

Bzduratotalne. W Wulgacie zostało źle przetłumaczone zdanie z Ks Rodzaju. Zamiast ono, Hieronim przetłumaczył na Ona. Przez to korzystając jednocześnie z inkulturacji uruchomiono kult Maryji. W Całym Piśmie i w Ks. Rodzaju jest napisane że Ono – czyli potomstwo Niewiasty (Izrael) zdepcze mu głowę. To samo w Psalmach. Nie wierz kłamstwom powielanym przez Kościół przez wieki. W internecie możesz sobie nawet znaleźć artykuły na temat złych tłumaczeń w Wulgacie, które przełożyły się na wierzenia w Katolicyzmie. Np. Artykuł biblisty Romana Zająca na 7stacja.pl

Acta
Gość
Acta

Amen. Bóg z tobą bracie.

Pat
Gość
Pat

Cud bo poruszyło się …., szkoda nawet tego komentować, druga sprawa modlcie się rozancem tak 😉 bo Maryja jest waszym Bogiem ….

anonim11
Gość
anonim11

Dla Ciebie Słowo Boże jest chyba na równi z brukowcami . Jezus i Maryja to ta sama krew , myślisz że Bóg wybrałby sobie na matke byle kogo ? Czy ty jesteś poważny człowieku ? Bogiem jest Trójca Święta , a to że spodobało się Panu Bogu oddać władzę na jakiś czas NIewieście , tobie nic do tego . Maryja jest pośredniczką do Pana Boga i jak oznajmił Anioł przy zwiastowaniu jest “łaski pełna” i jak Maryja pozdrowiła Elżbiete to poruszył się Jan Chrzciciel w łonie Elżbiety i Duch Święty przemówił przez Elżbiete i powiedziała : “Błogosławionaś Ty między niewiastami”… Czytaj więcej »

Acta
Gość
Acta

Słowa Jezusa “Dana jest mi wszelka władza w niebie i na ziemi” Proszę mi podać w Biblii takie samo zdanie dot. władzy Maryji. Nic takiego nie znajdziesz. Zacznij czytać Biblie.

Piotrek
Gość
Piotrek

To tylko wiatr

Winford
Gość

Nie było wiatru!

Migotka
Gość
Migotka

Wiatr nie powodowałby ruchu wahadłowego, tylko nierównomierny