Czasy ostateczne – Ostrzeżenie

„Synu człowieczy, przemów do swoich rodaków i powiedz im: Jeśli na jakiś kraj sprowadzam miecz, a jego mieszkańcy wybiorą sobie jakiegoś męża i wyznaczą go na stróża, on zaś widzi, że miecz przychodzi na kraj, i w trąbę dmie, i ostrzega lud, ale ktoś, choć słyszy dźwięk trąby, nie pozwala się ostrzec, tak że miecz nadchodzi i zabija go, to on sam winien jest swej śmierci. Dźwięk trąby usłyszał, nie dał się jednak ostrzec; niech spadnie na niego wina za własną śmierć. Tamten jednak, kto przestrzegł, ocalił samego siebie. Jeśli jednakże stróż widzi, że przychodzi miecz, a nie dmie w trąbę, i lud nie jest ostrzeżony, i przychodzi miecz, i zabija kogoś z nich, to ten ostatni porwany jest wprawdzie z własnej winy, ale winą za jego śmierć obarczę stróża. „

Księga Ezechiela.

Eksperci od kultury zgodnie twierdzą, że nastąpił głęboki i widoczny kryzys chrześcijaństwa jako zjawiska kulturowego. Obecnie szansę ma tylko duchowość dla arystokratów ducha. Brzmi to dziwnie, jednak nastąpiło wyraźnie zróżnicowanie i przeciwstawienie pomiędzy chrześcijaństwem jako zjawiskiem kulturowym i chrześcijańskim jako doświadczeniem duchowym. Innymi słowy chrześcijaństwo obecnie albo jest modą, albo czymś, co przypomina stary zakurzony album ze zdjęciami, nie używa się go często, wystarczy, że gdzieś tam sobie leży pod ręką.

Czy zatem przyszło nam obecnie żyć w czasach ostatecznych? Wielu ekspertów chrześcijańskich, ale i nie tylko tak właśnie uważa. Zatem jeżeli czasy ostateczne to, czym one są dla chrześcijan? Na pewno jest to okres wielkiej próby. Czasy ostateczne to zatarcie granic między dobrem i złem, nie ma już bieli i czerni jest pewnego rodzaju szarość. Uwerturą do czasów ostatecznych jest także okres rządów ludzi albo tak zwanej sprawiedliwości dla ludzi. Zauważmy, że szatan zawsze zachęcał człowieka do tego by działał po swojemu, by robił to, co uważa na swoich zasadach.

Pierwszy okres dominacji człowieka trwał od Potopu do Abrahama. Był typem rządu niezależnego od praw Bożych i nadmiernych ambicji człowieka. Zdominował naukę, sztukę i politykę a istniejące wówczas bóstwa były zaledwie symbolem sił przyrody, człowiek natomiast szczycił się swoimi osiągnięciami. Właśnie ten okres wydał pierwszych absolutnych władców, królów będących synonimem przyszłych tyranii. Nie było w tym mowy o demokracji, czy szerszych prawach obywateli.

Możnowładcy mieli swoją religię i teologię aż w końcu sami wynosili się na ołtarze, czyli stawali się wówczas bogami. Tak było u zarania dziejów. Całkiem podobnie miały się sprawy już bliżej naszej epoki w najmłodszych z imperiów, czyli Imperium Rzymskim, lub jeszcze inaczej naszej pramatce Europie. W czasie kultu cesarzy wiara w jedynego Boga była w niełasce. Obecnie w kręgach usiłujących odbudować potęgę Europy na wzór i podobieństwo Klubu Rzymskiego dąży się do forsowania idei ,,Myślcie globalnie’’ idei leżącej u podstaw światopoglądu przyszłego totalitaryzmu znanego również jako nowy porządek światowy, lub nowy ład globalny.

Wiadomym jest, że współczesne ideologie są przeciwne chrześcijaństwu. Natomiast w ruchach New Age, czyli takiej religii XXI wieku, preferuje się oświatę w stylu Buddy, tolerancje według receptury Dalajlamy, zamyka się oczy na terrorystyczne frakcje religii Mahometa, zwłaszcza, jeśli sprzyjają programowi ekonomicznego zysku wtajemniczonych. Nikogo nie rażą dzieci kwiaty i egzotyczne dewocje Kriszny. Natomiast świadomie ogranicza się i spycha na margines odwieczne prawa Jezusa z Nazaretu, Boga- Człowieka.

Nie dowierza się Słowu Bożemu, zwracając uwagę ku jak najbardziej wynaturzonym teoriom, obcym chrześcijańskiej wierze, sugerując, że inne bóstwa są bardziej wiarygodne od Jezusa. Obecnie w wielu miejscach szkaluje się i świadomie przekręca przekaz ewangeliczny. Mówi się nam, że Apokalipsę wymyślili chrześcijanie a przemilcza się fakt, że człowiek sprowadza na siebie z całą determinacją katastrofy i kataklizmy ogromnego rozmiaru, z powodu swojej bezwzględnej filozofii MY GENERATION.

Koniecznie oglądnij. To tylko 5 minut

źródło: globalne archiwum
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

22
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
9 Thread replies
3540 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
cheap car insurance Warren MIaha...KristyBetseySierściuch Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
aha...
Gość
aha...

Aha…

thom
Gość
thom

Facet który wymyślił kościół katolicki do śmierci wierzył w boga Apollo, dopiero przed śmiercią dał się ochrzcić.

Janusz
Gość
Janusz

TOĆ TO KONIEC ŚWIATA BYDZIE!!!
GRAŻYNA PAKUJ JEDZENIE I UCIEKEJ!!!

dzidzia
Gość
dzidzia

Trzeba wszystko zniszczyć by zacząć od nowa.

ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY
Gość
ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY

Ogladnąłem
czysta propaganda świadków jechoby

ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY
Gość
ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY

Na rysy czy kasprowy ?

Pyta Grażyna

A na powaznie kociarze juz kilka razy uciekali w góry

zacny
Gość
zacny

ciekawe ze chyba tylko swiadkowie czytaja biblie , choc kazdy katolik dostaje ja na komunie niby swieta .
co ty na to czytelniku?

Sierściuch
Gość
Sierściuch

@zacny Widziałeś kiedyś ŚJ czytającego biblię? Oni czytają tylko swój “przekład nowego świata”, który z rzetelnym przekładem z języków oryginalnych nie ma wiele wspólnego. Świadczy o tym wstawianie “na siłę” jechowy do “chrześcijańskich pism greckich”, głównie w miejscach, w których z kontekstu wynikają słowa o Chrystusie. Albo nadawanie różnych określeń tym samym słowom w języku oryginalnym. I te słowa w nawiasach kwadratowych, które w najnowszym wydaniu potrafiły w cudowny sposób stać się otwartym tekstem pisma… A na końcu najlepsze – przekład na wszystkie języki pochodzi z angielskiego, a na sam angielski został przetłumaczony przez anonimowych (dla świata) badaczy, w których… Czytaj więcej »

Śmieszek
Gość
Śmieszek

AHAHAHHAHAHHAHA LEJE Z TEJ STRONY XDDDD MASAKRA JAKIE BREDNIE LOOOL 😀

ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY
Gość
ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY

Kolego chodzi ośmieszyć tą stronę
jak jutro pan admin to zobaczy to dostanie zawału serca :))))))))))))))))))))))))

ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY
Gość
ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY

Czy szanowny właściicel strony wie ze wiele ośób nabywa przez tą stronę nerwicy

Niech napisze o co mu chodzi
kogo reprezentuje

K.K[P/
Gość
K.K[P/

BAJKI BAJKI BAJKI 3X BAJKI …..!!!!

Lucippurr
Gość
Lucippurr

Wszystko jest umysłem. W co wierzysz, co przyciągasz myślami to dostajesz. Na szczęście dla mnie prawie każda religia to zwykłe pierdoły dla podatnych owieczek. A wyższe cywilizacje patrzą i się śmieją z ziemskich owieczek łykających objawienia 😉

ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY
Gość
ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY

Nawet nie wiecie co przynoszą 3 tajemnicze fatmimskie , 1 to wizja piekła 2 to osztrzeżenie o komuniźmie ( ali achcza działął z polecenia wywiadu bułgarskiego ) trzecia o zamachu na papięrza
a ci co piszą takie bzdury to wy jesteście fałszywymi prorokami marki świadkowie jechoby

Kristy
Gość

What a pleusare to find someone who thinks through the issues

cheap car insurance Warren MI
Gość
cheap car insurance Warren MI

I love your work it’s beautiful!! I love love love makeup, but want to be better at it! I wear Mac makeup and I love it. Just want to be more creative and learn more. I thought about HEX online makeup school, but I don’t know if I would benefit or if I should just practice more at home! Any advice would be greatly appreciated. Thanks

mlodyrob
Gość
mlodyrob

Każdy kto przeczytał Stary testament dostrzegł pewnie ze Bóg ma dwa oblicza Piekne/łagodne na początku a potem wolna reka posyła na smierć tysiące ludzi zdobywając nowe terytoria(a wszystko co stworzył jego jest)stosuje kare śmierci za byle przewinienie(czasy Mojżesza )I wiele opowieści nie pasujących do oblicza stwórcy miłosiernego. W mojej ocenie słowa Bożego tam jest mało (Dzieje Stworzenia i Dziesięć Przykazań) reszta to historia ludzkości prowadzone przez ?……..

mlodyrob
Gość
mlodyrob

Każdy kto przeczytał Stary testament dostrzegł pewnie ze Bóg ma dwa oblicza Piekne/łagodne na początku a potem wolna reka posyła na smierć tysiące ludzi zdobywając nowe terytoria(a wszystko co stworzył jego jest),stosuje kare śmierci za byle przewinienie(czasy Mojżesza ) W mojej ocenie słowa Bożego tam jest mało (Dzieje Stworzenia i Dziesięć Przykazań) reszta to historia ludzkości prowadzone przez ?……..

ANIOŁ ZAGŁADY
Gość
ANIOŁ ZAGŁADY

Pozdrowienia dla ateistów i świadków jechoby
a koniec bedzie i to wkrótce ale waszej strony

Lucippurr
Gość
Lucippurr

Ciekaw jestem ile religii było przed chrześcijaństwem w czasach, po których nie został nawet ślad. Wszystko ma swój początek i koniec, nic nie jest wieczne. Kiedyś pojawią się kolejne cywilizacje, które nie będą miały bladego pojęcia o chrześcijaństwie, islamie i innych “cudach”, które powstały w ludzkiej głowie. Pojawią się za to inne ideologiczno-religijne wynaturzenia – jak zwykle za sprawą ludzkiej niewiedzy. Wszystko zaś toczy się cyklicznie w kołowrocie życia i śmierci.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Swietny artykul,refleksje w nim zawarte prowadza do oczywistego wniosku…dotarlismy do koñca naszej cywilizacji,odwrotu juz nie ma,pozostaje albo depopulacja ludzka poprzez wojne albo,co jest jedynym dobrym wyjsciem…..PARUZJA…oby jak najszybciej

Betsey
Gość
Betsey

KaebmepteSter 13, 2010 12:22 pmOooh, that website looks awesome. If I had to choose something right this instant, I would choose a Crazy Rumours Lip Balm, because my lips are needing some moisture 🙂 I also just now joined the Viva Granola page on FB!