Podobnie jak Hitler, który o świcie napadł na Rosję, prezydent USA Donald Trump rankiem o 4:20 w dniu 14 kwietnia 2018 roku wydał rozkaz rozpoczęcia nowej operacji militarnej na Bliskim Wschodzie. Siły Zbrojne USA, Francji i Wielkiej Brytanii wykonały uderzenia rakietowe z morza i z powietrza w wycieńczoną „wojną domową” Syrię. Siły bandyckiej koalicji wystrzeliły ponad 100 rakiet na cele wojskowe i cywilne.

Ostrzeżenie o Wojnach

„Usłyszycie bowiem o wojnach i wieści o wojnach. Baczcie, żebyście się nie trwożyli; bo się to musi stać, ale jeszcze nie jest koniec. Albowiem powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, i będą mory i głody i trzęsienia ziemi po miejscach. Ale to wszystko są początki boleści.” – takie są znaki czasów ostatecznych, które przekazał Swoim uczniom Pan Jezus Chrystus w rozmowie na Górze Oliwnej.

Według Pisma Świętego te boleści powinny zakończyć się nadejściem „syna zatracenia” – Antychrysta i jego krótkim panowaniem po którym nastąpi Chwalebne Drugie Przyjście Pana naszego i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. W jednej chwili zabije On Antychrysta „tchnieniem ust Swoich i zniszczy blaskiem przyjścia Swego” (2 List do Tesaloniczan 2:8 Św. Pawła Apostoła).

Ale przedtem „musi się to wszystko stać” co przepowiedziano w Słowie Bożym – wojny, zamieszki i inne nieszczęścia i dopusty spadną na ludzkość. Główny reżyser wszystkich wojen, wróg zbawienia rodzaju ludzkiego: „On był zabójcą od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy. „(Ewangelia Św. Jana Apostoła 8:44) – mówi Sam Chrystus.

NATO wojna

Właściwie, wojny jako konsekwencje upadku grzechowego, ciągną się od niepamiętnych czasów, ale te wojny, które od początków lat 90-tych XX wieku toczą międzynarodowi zbrodniarze-sataniści z USA i ich pomagierzy i pachołki z NATO, stale utrzymują ludzkość na krawędzi życia i śmierci.

Po Wietnamie, Iraku, Jugosławii, Afganistanie i Libii przyszła kolej na Syrię. Przy czym właśnie tutaj, w dorzeczu Eufratu, o którym wspomina się w Piśmie Świętym, zderzają się interesy Rosji i Zachodu.

iii wojna swiatowa Syria

Wróg zbawienia ludzkiego, przygotowujący przy pomocy swoich pachołków przyjście Antychrysta, zarządza, poprzez swoich namiestników, Trumpem, Macronem i May. Szatan potrzebuje potężnej wojny na skalę światową. Przypomnijmy proroczą pracę znanego teologa XX wieku, profesora-protojereja Borisa Mołczanowa pt. „Тайна беззакония м антихрист” (Tajemnica nieprawości i Antychryst) a wydaną w Charbinie w 1938 roku.

Ojciec Boris pisze: „Wielce to możliwe, że on (Antychryst) rozpocznie swoją działalność w warunkach Wojny Światowej, kiedy narody doświadczając jej wszelkich potworności, nie będą widziały żadnego wyjścia z rozpaczliwego i okropnego impasu albowiem wszystkie tajne dźwignie do jego rozwiązania będą w rękach tajnego stowarzyszenia, które będzie się do niego przyczyniało.

 

Antychryst zaproponuje projekt najbardziej pomyślnego, z punktu widzenia politycznej i społecznej mądrości, rozwiązania kryzysu światowego poprzez ustanowienie ujednoliconego ustroju polityczno-społecznego na całym świecie.Antychryst III wojna światowa

A wymęczona przejściami i wstrząsami, duchowo zaślepiona ludzkość, nie tylko nie ujrzy w tym projekcie perfidnej pułapki, zwabiającej ludzkość w najbardziej beznadziejne, rozpaczliwe i bezlitosne niewolnictwo, a, wręcz przeciwnie, uzna go za przejaw naukowości i geniuszu. Światowa reklama Antychrysta jako genialnego myśliciela, nowego wodza i zbawiciela narodów w okamgnieniu rozniesie się we wszystkich krajach…

Obłuda Antychrysta w tym okresie dojdzie do tego stopnia, że nawet w stosunku do chrześcijan nie tylko nie ukaże siebie jako ich przeciwnika ale wystąpi nawet z gotowością ich obrony. Od swojej pokazowej, zewnętrznej strony życia będzie on starał się naśladować Chrystusa. Większość chrześcijan, kierujących się nie duchowym rozumem ale cielesnym mędrkowaniem, nie rozpozna tego oszustwa i uzna Antychrysta, że jest on Chrystusem powtórnie przybyłym na Ziemię…”.

Organizacje terrorystyczne, stworzone przez amerykańskie służby specjalne, spełniły już swoją rolę bo rozpaliły pożar na syryjskiej ziemi. To właśnie one, pod kierunkiem zamorskich panów, aranżują różne prowokacje w rodzaju „ataków chemicznych” Asada, o które Zachód gołosłownie oskarża także Rosję.

służby terrorystyczne stworzone przez USA

Z Białego Domu już pobrzmiewają groźby pod adresem Rosji. Przedstawiciel administracji USA, Sarah Sanders oświadczyła: „Prezydent Trump uważa, że Syria i Rosja ponoszą odpowiedzialność za atak chemiczny w syryjskim mieście Duma”.

Ponadto przedstawicielka Białego Domu poinformowała, że USA nie wykluczają możliwego uderzenia na siły rosyjskie stacjonujące w Syrii. Odpowiadając na pytanie korespondentów o przyczynę gróźb Trumpa pod adresem Rosji i czy możliwe są starcia wojsk amerykańskich i rosyjskich, Sanders podkreśliła: „To oznacza, że wszystkie warianty są rozważane”.

Ona także bezwzględnie oświadczyła, że, w opinii Trumpa, „Rosja źle się prowadzi”.

Ku brzegom Syrii wyruszyła grupa uderzeniowa amerykańskiej Floty Wojennej pod wodzą atomowego lotniskowca „Harry Truman”, która 10 kwietnia 2018 roku opuściła port macierzysty Norfolk (stan Virginia).

W skład armady wchodzi krążownik rakietowy „Normandia”, rakietowe niszczyciele Arleigh Burke, Balkelay, Forrest Sherman i Farragut. Później do tej potężnej grupy dołączą niszczyciele Jason Dunham i Sullivans. Wskazuje to nie tylko na pobrzękiwanie szabelką ale że jest to poważny zwiastun eskalacji napięcia i dalszych działań bojowych.

Przy czym to wszystko dzieje się na tle ostatnich oświadczeń herszta kijowskiej junty Poroszenko. W lutym bieżącego roku podpisał on ustawę o reintegracji Donbasu według której Rosja została ogłoszona „agresorem” a Doniecka Republika Ludowa i Ługańska Republika Ludowa potraktowane jako terytoria okupowane.

Dnia 13 kwietnia 2018 roku Poroszenko oświadczył, że status, tak zwanej, Operacji Antyterrorystycznej (ATO) w Donbasie zmieni się 30 kwietnia 2018 roku. Od tej daty Kijów będzie zwać swoje działania Operacją Sił Połączonych (OOS) w Donbasie. W ramach tej operacji tworzony jest sztab operacyjny do prowadzenia działań bojowych.

„To zmienia kardynalnie organizację zarządzania wojskową strukturą…Robimy to ponieważ widzimy ostry wzrost poziomu zagrożenia naszego państwa na wschodzie. Trzeba być przygotowanym na wszelką ewentualność.” – zauważył Poroszenko. Nie wolno zapominać i o powiększaniu sił NATO na obszarze państw bałtyckich gdzie kontyngent wojskowy Zachodu stale się powiększa. A jednocześnie rozkręcana  jest dosłownie antyrosyjska histeria i rusofobia, które przechodzą już w szaleństwo.

Tak więc zaciekli wrogowie skradają się ku Rosji z kilku stron i sytuacja staje się coraz bardziej nieprzewidywalną. A jednocześnie wewnątrz samego naszego kraju praktycznie jawnie działają wrogowie wewnętrzni, kierowani przez zagraniczne siły, ale to już jest przedmiot na oddzielne omówienie. Jednakże  już jest pora żeby rzeczy nazywać swoimi imionami.

Wszystko, oczywiście, znajduje się w rękach Bożych. Wiele już razy Rosja, znajdując się, jakby się wydawało, w beznadziejnej sytuacji, odnosiła najbardziej błyskotliwe zwycięstwa. Ileż to już razy Orędowniczka, Przeczysta Bogurodzica broniła Swój Dom. Tyle, że liczyć na nadprzyrodzoną pomoc z Niebios możemy tylko pod warunkiem uświadomienia sobie naszej niemocy, szczerej skruchy i pokajania i naprawy naszego grzesznego życia…

 

źródło: wolna-polska.pl

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
PiotrPutin zniszczył RosjęMatyldamarcinElżbieta Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

A kiedy Stalin w 1939 r napadł na Polskę?
Tez o 5:00 rano?

Putin zniszczył Rosję
Gość
Putin zniszczył Rosję

„Podobnie jak Hitler, który o świcie napadł na Rosję,” co kurcze a w którym roku.
Razem się zmówili nie pierwszy raz napaść na Polskę co istniała 20 lat.
1 i drugi jedna swołocz planowała oszukać 2go, i zająć Polskę.
Jak tak się zaczyna artykuł to czas rzucić net i znaleźć autora żeby mu wytłumaczyć historie łopatom_logicznie.

marcin
Gość
marcin

to jedna wielka porażka,USA myśli że może wszystko,to niech uderzą na rosyjskie Wojska,odpowiedź będzie błyskawiczna i to atomowa,nikt tego nie zatrzyma,może czas żeby to Rosja była dyktatorem całego świata,a nie usa. jestem za Rosją.

Matylda
Gość
Matylda

Uuuuu! I tu ruska agentura pyskuje?

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Ile to krzywd wyżądziłoUSA siejąc propagandę .Chcą byc najsilniejsi namawiając kraje europejskie do wspöłpracy. Nieudolni tacy jak Makron idę za Trampem jak pachołki nie zdając sobie sprawa na jak wielkie niebespieczenstwo narażają swiat.Nic nie poradzimy ze swiatem rządzą ludzie nie mający o niczym pojęcia.Kłamstwo i propaganda .

Matylda
Gość
Matylda

Ta stronka mocno waniajet putinowską agenturą. Może nawet nie waniajet, a wręcz cuchnie…

Seb
Gość
Seb

Ty pismaku szmato do kopalni a nie za pióro się brać

Incognito
Gość
Incognito

Jaka koalicja bandycka? Zostawić bezkarnie używanie gazu bojowego to dopiero jest bandyctwo. Jutro by zatruli ciebie pismaku lub mnie. A pojutrze połowę swiata.

Przemek
Gość
Przemek

Gaz bojowy Asada to fałszywa flaga, prowokacja zorganizowana przez USA jako pretekst do nasilenia działań.

Kopeć
Gość

No tak, nasza historia też nic nas nie uczy jak widać… możemy liczyć tylko na siebie, ani folksdojcz ani rusek nie był, nie jest, i nigdy(!) nie bedzie naszym przyjacielem, proponuje wbić sobie to do tych swoich pustych baniaków… paradoksalnie USA też sie do tego zalicza, bo to tylko przedłużenie Izraelskiej reki, a oni działają z myślą aby ograbić Polske… proponuje sobie poczytać, co teraz bedzie wchodzić w życie w USA i jak to sie odnosi do Polski.

karol
Gość
karol

tytuł powala na kolana. zawartość niestety bełkot.

Kuki
Gość
Kuki

Strasznie wyprane mózgi macie. Już mnie znudziło śmianie się z tych wszystkich artykułów.