Mars był zamieszkany twierdzą wybitni naukowcy!

Czerwona Planeta była kwestią dochodzenia przez lata. Naukowcy zgadzają się, że życie zniknęło przez asteroidę lub komety, które zmieniły jej krajobraz.

Mars ma dość kłopotliwe położenie w układzie słonecznym, między nim a Jowiszem znajduje się pas planetoid. Dlatego czerwona planeta ma tak wiele kraterów uderzeniowych.

Historia pokazała nam, że w odległej przeszłości wielkie skały kosmiczne uderzały w Ziemię, a następnie zmieniły całą jej historię.

Ludzie powszechnie uważają krater uderzeniowy Chicxulub, znajdujący się na półwyspie Jukatan w Meksyku, jako przyczynę zniknięcia dinozaurów.

Krater uderzeniowy

Krater uderzeniowy Chicxulub

Nasze pytanie jest następujące… Gdyby coś takiego uderzyło w Czerwoną Planeta czy również mogłaby doprowadzić do wielkiego wymierania?

Na planecie Marsa naukowcy odkryli intrygujący krater uderzeniowy  Lyot, który ma prawie 300 kilometrów średnicy.

krater na planecie Mars

krater na planecie Mars

Średnica krateru mówi o sile tego uderzenia. Mars wygląda tak jakby wszystko w momencie wyparowało a planeta zamieniła się w pustynie. Wiele teorii mówi, że planeta była zamieszkana przez inteligentną cywilizację, która dokonała samozniszczenia wojną nuklearną. Świadczą o tym stopione skały. Skały te mogły stopić się właśnie podczas tego uderzenia, po którym pozostał tylko krater i czerwony krajobraz.

Ta katastrofa komety lub planetoidy mogła doprowadzić do poważnych zakłóceń układu planetarnego Czerwonej Planety. Kiedy mówimy „zakłócenia”, mamy na myśli kompletne, kataklizmy zmieniające klimat i wszystkie procesy geologiczne.

Tak więc, zanim stracił swoją atmosferę, Mars mógł być planetą, na której istniały obce formy życia.

czaszka na Marsie

czaszka na Marsie

Jeśli to prawda, to najprawdopodobniej Czerwona Planeta miała mieszkańców, których nazywamy „Marsjanami”. Gdyby padli ofiarą tych katastrofalnych wydarzeń, czy gdzieś uciekli i przetrwali? A może stracili życie? Bądź uciekli na Ziemię a my jesteśmy ich potomkami?

czaszka na Marsie

czaszka na Marsie

czaszka na Marsie

czaszka na Marsie

To tylko niektóre z nierozwiązanych pytań i tajemnic, na które z desperacją szukamy odpowiedzi.

Viking przeprowadził analizę życia na Czerwonej Planecie i wyciągnął z niej kontrowersyjne wnioski.

Mars Viking

Mars Viking

20 lipca 1976 r. Wiking I zakończył dziesięciomiesięczną podróż i dotarł do miejsca docelowego – Marsa. Obrazy, które statek wysłał na Ziemię, były raczej zadziwiające. Pokazał, że Mars nie różni się tak bardzo od Ziemi.

Dr Gil Levin, człowiek, który wykonał jeden z testów przeprowadzonych przez Wikinga, opisał, jak mikroorganizmy oddychają tak jak my, a następnie uwalniają dwutlenek węgla.

NASA zebrała tylko mały fragment marsjańskiej gleby i umieściła go w tubie, aby zbadać, czy „bąbelki” pojawią się w gruncie. Po siedmiu dniach wydarzyło się coś niewiarygodnego.

Test przeprowadzony przez NASA wypadł pozytywnie, ponieważ po siedmiu dniach widoczne były pęcherzyki dwutlenku węgla w pojemniku; jednak inne testy wykazały negatywne wyniki dotyczące życia na Marsie.

NASA ostrożnie odpowiedziała na pytanie czy na Marsie jest życie. Powiedzieli: „Nie ma dowodu życia na Marsie”.

Niektórzy eksperci twierdzą, że odkryli silny dowód zaginionych cywilizacji na Czerwonej Planecie, ale uważają też, że odkryli nuklearną sygnaturę w marsjańskiej atmosferze, która pasuje do Ziemi po wybuchu bomby nuklearnej.

Wojna nuklearna na Marsie'

Wojna nuklearna na Marsie'

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:
  • 29
    Udostępnienia

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
dasdasdAdminSikorkaxorandorPutin zniszczył Rosję Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dasdasd
Gość
dasdasd

Co z tego… raczej nie bylismy/ nie jestesmy jedynymi….

Sikorka
Gość
Sikorka

Kolejne bzdury. Jacy naukowcy i gdzie dowody ? Te zdjecia robione sa na ziemi a nie na marsie

xorandor
Gość
xorandor

Gdzie takie czachy na Ziemi znajdziesz, podważacie gdy się znajdzie ślad kosmitów, gdy zaprzeczają istnieniu kosmitów, też podważacie, byle by podważyć.

Sikorka
Gość
Sikorka

Łazik jest na jednej z amerykańskich pustyń. Na jednym z przesłanych zdjeć z Marsa widać jak człowiek bez hełmu naprawia łaziczka 🙂 Kolory marsjańskie przywracamy do ziemskich za pomocą photoshopa w/g przywrócenia balansu bieli przy takiej okrągłej tarczy przy manetce łazika ! Nasa musi sie bardziej postarać by mnie przekonać. Po kilku końców świata i armagedonach nie jestem taki łatwowierny !!! 🙂

Putin zniszczył Rosję
Gość
Putin zniszczył Rosję

komentarz usunięty – następnym razem proszę uzasadnić swoją teorię