Mars był zamieszkany twierdzą wybitni naukowcy!

6
22

Czerwona Planeta była kwestią dochodzenia przez lata. Naukowcy zgadzają się, że życie zniknęło przez asteroidę lub komety, które zmieniły jej krajobraz.

Mars ma dość kłopotliwe położenie w układzie słonecznym, między nim a Jowiszem znajduje się pas planetoid. Dlatego czerwona planeta ma tak wiele kraterów uderzeniowych.

Historia pokazała nam, że w odległej przeszłości wielkie skały kosmiczne uderzały w Ziemię, a następnie zmieniły całą jej historię.

Ludzie powszechnie uważają krater uderzeniowy Chicxulub, znajdujący się na półwyspie Jukatan w Meksyku, jako przyczynę zniknięcia dinozaurów.

Krater uderzeniowy
Krater uderzeniowy Chicxulub

Nasze pytanie jest następujące… Gdyby coś takiego uderzyło w Czerwoną Planeta czy również mogłaby doprowadzić do wielkiego wymierania?

Na planecie Marsa naukowcy odkryli intrygujący krater uderzeniowy  Lyot, który ma prawie 300 kilometrów średnicy.

krater na planecie Mars

krater na planecie Mars

Średnica krateru mówi o sile tego uderzenia. Mars wygląda tak jakby wszystko w momencie wyparowało a planeta zamieniła się w pustynie. Wiele teorii mówi, że planeta była zamieszkana przez inteligentną cywilizację, która dokonała samozniszczenia wojną nuklearną. Świadczą o tym stopione skały. Skały te mogły stopić się właśnie podczas tego uderzenia, po którym pozostał tylko krater i czerwony krajobraz.

Ta katastrofa komety lub planetoidy mogła doprowadzić do poważnych zakłóceń układu planetarnego Czerwonej Planety. Kiedy mówimy „zakłócenia”, mamy na myśli kompletne, kataklizmy zmieniające klimat i wszystkie procesy geologiczne.

Tak więc, zanim stracił swoją atmosferę, Mars mógł być planetą, na której istniały obce formy życia.

czaszka na Marsie
czaszka na Marsie

Jeśli to prawda, to najprawdopodobniej Czerwona Planeta miała mieszkańców, których nazywamy „Marsjanami”. Gdyby padli ofiarą tych katastrofalnych wydarzeń, czy gdzieś uciekli i przetrwali? A może stracili życie? Bądź uciekli na Ziemię a my jesteśmy ich potomkami?

czaszka na Marsie
czaszka na Marsie

czaszka na Marsie

czaszka na Marsie

To tylko niektóre z nierozwiązanych pytań i tajemnic, na które z desperacją szukamy odpowiedzi.

Viking przeprowadził analizę życia na Czerwonej Planecie i wyciągnął z niej kontrowersyjne wnioski.

Mars Viking
Mars Viking

20 lipca 1976 r. Wiking I zakończył dziesięciomiesięczną podróż i dotarł do miejsca docelowego – Marsa. Obrazy, które statek wysłał na Ziemię, były raczej zadziwiające. Pokazał, że Mars nie różni się tak bardzo od Ziemi.

Dr Gil Levin, człowiek, który wykonał jeden z testów przeprowadzonych przez Wikinga, opisał, jak mikroorganizmy oddychają tak jak my, a następnie uwalniają dwutlenek węgla.

NASA zebrała tylko mały fragment marsjańskiej gleby i umieściła go w tubie, aby zbadać, czy „bąbelki” pojawią się w gruncie. Po siedmiu dniach wydarzyło się coś niewiarygodnego.

Test przeprowadzony przez NASA wypadł pozytywnie, ponieważ po siedmiu dniach widoczne były pęcherzyki dwutlenku węgla w pojemniku; jednak inne testy wykazały negatywne wyniki dotyczące życia na Marsie.

NASA ostrożnie odpowiedziała na pytanie czy na Marsie jest życie. Powiedzieli: „Nie ma dowodu życia na Marsie”.

Niektórzy eksperci twierdzą, że odkryli silny dowód zaginionych cywilizacji na Czerwonej Planecie, ale uważają też, że odkryli nuklearną sygnaturę w marsjańskiej atmosferze, która pasuje do Ziemi po wybuchu bomby nuklearnej.

Wojna nuklearna na Marsie'

Wojna nuklearna na Marsie'

6 KOMENTARZE

    • Gdzie takie czachy na Ziemi znajdziesz, podważacie gdy się znajdzie ślad kosmitów, gdy zaprzeczają istnieniu kosmitów, też podważacie, byle by podważyć.

      • Łazik jest na jednej z amerykańskich pustyń. Na jednym z przesłanych zdjeć z Marsa widać jak człowiek bez hełmu naprawia łaziczka 🙂 Kolory marsjańskie przywracamy do ziemskich za pomocą photoshopa w/g przywrócenia balansu bieli przy takiej okrągłej tarczy przy manetce łazika ! Nasa musi sie bardziej postarać by mnie przekonać. Po kilku końców świata i armagedonach nie jestem taki łatwowierny !!! 🙂

    • Proponuję poszperać po oficjalnej stronie NASA ze zdjęciami z Marsa…. Jeżeli będziesz miał problem ze znalezieniem tych zdjęć w repozytorium NASA daj znać najlepiej poprzez kontakt z adminem (sam dół strony) to wkleję tu linki…
      Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.