Czy ludzkość powinna się martwić? Oto 5 niepokojących proroctw napisanych przez Nostradamusa

nostradamus

Michel de Notre Dame, historycznie znany jako Nostradamus, jest bez wątpienia jednym z największych proroków, jaki kiedykolwiek istniał. Uważa się, że francuski aptekarz przepowiedział niezliczone historyczne wydarzenia na długo przed ich wystąpieniem. Zgodnie z doniesieniami, Nostradamus rzekomo przewidział lądowanie na Księżyca USA, dojście Adolfa Hitlera do władzy, dokładnie przewidział śmierć Henryka II, a także zabójstwa JFK i RFK wśród wielu innych wydarzeń historycznych.

2018 rok, jest szczególnie interesujący dla tych, którzy analizują i badają jego pracę. Ostatnie lata były niezwykle interesujące zarówno pod względem naukowym jak i historycznym i pomimo faktu, że wielu ludzi wierzy, że niewiele się zmieni w porównaniu do poprzednich lat, są tacy – szczególnie ci, którzy śledzą pracę Nostradamusa – wierzą, że wielkie zmiany następują właśnie teraz.

Uważa się, że francuski aptekarz i widzący zaczął mieć wizje przyszłości we względnie wczesnym wieku

Jeśli spojrzymy na jego największe dzieło zapisane w jego książce „Proroctwa”, Nostradamus skomponował ponad tysiąc cztero-wierszowych wersetów poetyckich zwanych „czterowierszami”. Właśnie w tych czterowierszach leżą jego sekrety.

Pomimo faktu, że wielu akademików twierdzi, że skojarzenia między historycznymi wydarzeniami a czterowierszami Nostradamusa są głównie błędami w tłumaczeniu, miliony ludzi na całym świecie, w tym portale informacyjne na całym świecie, przypisują mu przewidywanie niezliczonych ważnych wydarzeń historycznych.

Niektóre z jego najsłynniejszych prognoz są wymienione poniżej.

Śmierć Henryka II

„Młody lew pokona starszego, Na polu walki w pojedynczej bitwie; Przebił oczy przez złotą klatkę, dwie rany uczyniły jedną, a potem umarł okrutną śmiercią. „

Latem 1559 roku króla Henryka II Francuzi określił jako starszego z nich, by walczyć z hrabią de Montgomery, młodym lwem, sześć lat młodszym, na polach Francji. W ostatnim zabójczym ciosie, lanca Montgomery’ego przebił się przez hełm króla. Obaj mieli lwy na tarczach. Dwa odłamki go raniły, jeden przeszył mu oko i utkwił w głowie. Henryk II cierpiał przez 10 dni, zanim umarł w swoim łóżku.

Lądowanie USA na Księżycu

„On przyjdzie, aby udać się do rogu Luny, gdzie zostanie schwytany i umieszczony w dziwnej krainie. Niedojrzałe owoce będą przedmiotem wielkiego skandalu, wielkiej winy, jednej, wielkiej chwały.”

Nawiązał do Astronautów podróżujących na Księżyc (Luna). On, astronauta został schwytany w filmie. Nostradamus użył zwrotu „Orzeł” jako aluzja do USA. Czy to zbieg okoliczności, że amerykański lądownik księżycowy został nazwany „Orłem”?

Czy napisałem, że przewidział, że Donald Trump zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych?

Ale co Nostradamus przewidział na 2018 rok?

Największe trzęsienie ziemi

Do tej pory rok 2018 a nawet część 2017 roku upłynął pod znakiem katastrofalnych trzęsień ziemi na całym świecie. Mówi się jednak, że Nostradamus przewidział największe trzęsienie ziemi w historii Stanów Zjednoczonych, szczególnie dotykające zachodnią część USA. Jednak pomimo przewidywanego trzęsienia ziemi w USA, uważa się, że siła trzęsienia ziemi będzie odczuwalna w innych krajach na całym świecie. Miejmy nadzieję, że się mylił.

Ludzie będą żyć dłużej niż 200 lat

Uważa się, że wielki francuski wizjoner przewidział wielkie postępy w medycynie, które przedłużą średnią długość życia człowieka do około 200 lat. Mówi się, że Nostradamus napisał, 80-latek będzie wyglądał jak 50-latek. Liczne postępy w medycynie zostały dokonane, a prognozy Nostradamusa mogą wkrótce stać się rzeczywistością.

Promieniowanie spali planetę

„Królowie kradną lasy, niebo się otworzy; pola zostaną spalone przez ciepło „– napisał Nostradamus. Uważa się, że jest to ostrzeżenie, że zniszczenie ziemskich lasów deszczowych doprowadzi do niebezpiecznej dziury w warstwie ozonowej i przez to Ziemia może być narażona na szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe.

Różnice językowe znikną

„Po wynalezieniu nowego silnika, świat będzie podobny do czasów sprzed Babel.” Według niektórych interpretacji pracy Nostradamusa, ten nowy „silnik”; może być sztuczną inteligencją.

Upadek gospodarki światowej

„Bogaci umrą wiele razy” – napisał francuski prorok w swoich czterowierszach. Co ciekawe, wielu innych „proroków”, takich jak Baba Vanga, Edgar Cayce przepowiedział to samo formułując to innymi słowami.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PatKimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pat
Gość
Pat

Popieram myśl mojego poprzednika, artykuł dno, ladowanie UiSrAela na księżycu to była szopka teatralna, to że w czterowierszu zostało użyte slowo Luna, nic nie znaczy, ale autor widzę jest bardzo spostrzegawczy. Druga sprawa Nostradamus nie datowsl nic, więc zwrot co Nostradamus przewidział na 2018 to gratuluję inwencji twórczej ;)))

KimBury
Gość
KimBury

Bardzo niski jest poziom tego artykułu; szukanie czegoś w przepowiedniach Nostradamusa na siłę zamiast na logikę.