Czy NASA ujawniła przypadkowo istnienie życia na Marsie?

Czy NASA właśnie przypadkowo ujawniła, że ​​w rzeczywistości istnieje obce życie na Marsie? Twierdzenia wysunięte przez łowców UFO doprowadziły do gorącej debaty spowodowanej zdjęciem, zrobionym przez łazik Curiosity.

Dziwny materiał filmowy, który niedawno pojawił się w różnych sieciach społecznościowych, jak wielu twierdzi, dowodzi, że NASA ukrywa ślady życia na Marsie.

Wideo przesłane na YouTube przez ArtAlienTV pokazuje rzekomy materiał dowodowy, który został sfotografowany 20 stycznia 2018 roku na powierzchni czerwonej planety.

Mars Curiosity
To zdjęcie zostało zrobione przez Front Hazcam: Left B (FHAZ_LEFT_B) na pokładzie NASA Mars rover Curiosity on Sol 1940 (2018-01-20 14:57:11 UTC). Image Credit: NASA / JPL-Caltech

Obraz ukazuje niesamowity marsjański krajobraz i coś „latającego” na niebie.

Miniaturowy przedmiot, według łowców UFO, reprezentuje jakiegoś obcego ptaka.

„To, co wygląda jak UFO na Marsie w Gale Crater prawdopodobnie jest dość małe i blisko łazika, ale trudno to ocenić. Może to być jakaś  chmura, ale wydaje się, że ma symetrię i wygląda niemal jak owad. Skały nie latają. Podczas oglądania obrazów z innych planet potrzebny jest otwarty umysł. Pewnego dnia nasze przetrwanie może od tego zależeć „– napisał autor w opisie filmu.

Narrator filmu wyjaśnia, że ​​obiekt widziany przez łazik Curiosity należący do NASA nie może być czymś na soczewce, ponieważ następne i poprzednie zdjęcia wykonane przez łazik nie pokazują już tego obiektu.

Niektórzy twierdzą nawet, że zdjęcie nie zostało faktycznie zrobione na Marsie tylko na Ziemi, co sugeruje, że NASA nigdy nie dotarła na Marsa.

Wideo, zdjęcia i teorie otaczające to zdjęcie stworzyły gorącą debatę w internecie, w wyniku czego powstały różne komentarze i opinie.

Jeden z użytkowników napisał Wow, to jest niesamowite, a drugi dodał: „Woah, co to do diabła”.

Inni użytkownicy sugerowali, że obiektem mógł być meteor, który został przyłapany na spaleniu się w cienkiej marsjańskiej atmosferze: „To mógł być mały meteoryt uderzający w górną warstwę atmosfery. Oznaczałoby to, że na krótko świecił jasno i pozostawił w atmosferze smugę dymu na krótki okres czasu „- skomentował Strefa Star.

Wiele obrazów z Marsa sprawia, że zastanawiasz się, czy istnieje możliwość, że w odległej przeszłości, być może miliony lat temu, istniało na Marsie inteligentne życie obce, jak niektórzy naukowcy sugerowali już w przeszłość.

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MustaKto nie skacze ten za TuskiemPtaszek na niebie Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Musta
Gość
Musta

To mini Black Knight. Satelita.

Ptaszek na niebie
Gość
Ptaszek na niebie

Coś pięknego, łazik pomylił ziemię z marsem. Aah nie , przecież praktycznie to zdjęcia z marsa są robione na ziemi.

Kto nie skacze ten za Tuskiem
Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

No niestety ale Grenlandia to nie Mars stąd te ptaki xD NASA w dupie była i gówno widziała taka prawda 🙂