Daeniken twierdzi że kosmici wrócą na Ziemię w ciągu 20 lat

Erich von Daeniken stwierdził, że „starożytni astronauci”, znani z jego kontrowersyjnych teorii, powrócą na Ziemię i stanie się to już niedługo. Jego zdaniem znaki zwiastujące ich ponowne nadejście zapisane są w starożytnych tekstach, wskazują to też niektóre monumenty.

starozytni-astronauci

Daeniken jest autorem bardzo poczytnych książek o starożytnych astronautach. Jego zdaniem ludzka cywilizacja rozwinęła się w wyniku konktatu z obcą rasą, która przybyła na Ziemię w antycznych czasach. Mają to potwierdzać między innymi podobieństwa w religiach na całym świecie, a także w rysunkach naskalnych czy pomnikach. Choć nawet wśród zwolenników teorii o paleokontakcie Daeniken wzbudza spore kontrowersje, nie można odmówić mu udziału w rozpowszechnieniu tej tematyki szerszemu gronu czytelników.

Niedawno odbyła się uroczystość związana z 50-leciem najsłynniejszej książki Daenikena, „Rydwany bogów”. To właśnie podczas „Erich Von Daeniken Legacy Night” Szwajcar wygłosił swoją teorię na temat rychłego powrotu starożytnych astronautów.

starozytni-astronauci

Zdaniem Daenikena Obcy powrócą w przeciągu 20 lat, bo ludzka rasa jest już na to „prawie gotowa”. Kosmici mają tego świadomość, bo łączy ich z nami DNA. Ma to wynikać z faktu, że „córki człowiecze” krzyżowały się z przybyszami z kosmosu w starożytności, o czym świadczyć mają zapisy w Biblii. To również tam, jak i w innych religijnych podaniach zawarte są, zdaniem Daenikena, informacje o tym, że Obcy jeszcze tu wrócą.

A my prawdopodobnie jesteśmy już na to gotowi, jak twierdzi wielu czołowych ufologów. Przygotowały nas na to amerykańskie filmy o kontakcie z kosmitami, liczne obserwacje oraz wypowiedzi szanowanych naukowców, jak Stephen Hawking czy Seth Szostak z SETI. Obaj od lat wypowiadają się o istnieniu Obcych z taką pewnością, że wielu ludzi też uznało to już za fakt. Pozostaje więc tylko czekać na powrót starożytnych astronautów.

starozytni-astronauci

źródło: onet
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

One thought on “Daeniken twierdzi że kosmici wrócą na Ziemię w ciągu 20 lat”

 1. Zgadzam się z teorią pana Ericha von Daenikena, bo miało to miejsce na Ziemi.
  Moją przepowiednię pragnę przekazać nie tylko na tym forum. Od ponad 3 lat piszę na wielu forach i portalach internetowych i powtarzam, co ma nastąpić na naszym Globie w 2023-2024 roku. Chciałbym też, aby kiedyś zapoznała się z tą informacją, pani Nancy Lieder, amerykańska wizjonerka, która twierdzi, że ma kontakt z Obcymi, którzy wcześniej wszczepili jej rzekomo jakiś implant? Dotychczas, nigdy nie podała jednak wiarygodnej informacji na temat przybycia wysoko rozwiniętej cywilizacji na naszą planetę. Wymieniane terminy się nie sprawdziły. Oto moja przepowiednia na temat naszych Braci kosmicznych:
  Może zabrzmi to wprost niewiarygodnie, ale mam nie gorsze zdolności do prekognicji od wielu jasnowidzów i przepowiadaczy przyszłości. Podkreślam wyraźnie, że w najbliższych 7 latach nie będzie żadnego końca świata, armagedonu, czy też ostatnio przepowiadanego kataklizmu na naszym Globie o zasięgu ogólnoświatowym.
  Dziać się będą różne rzeczy, jak konflikty zbrojne, zagrożenie dla świata ze strony fundamentalizmu islamskiego, terroryzm międzynarodowy, huragany, powodzie i inne kataklizmy regionalne, epidemie, pandemie, itp., ale nie doprowadzą one do zagłady ludzkości. Najprawdopodobniej w 2023-2024 roku dojdzie natomiast do niezwykłego wydarzenia, jakiego współczesna cywilizacja ziemska nie przeżyła. W ciągu najbliższych 7 lat poznamy tajemnicę, związaną z Obcą Cywilizacją. Ludzkość pozna nieznane dotąd prawdy o naszym pochodzeniu, rozwoju i przyszłości. Nikt z żyjących na Ziemi, nie ucierpi z tego powodu, bo misja Kosmitów będzie miała na celu skierować nasz gatunek na wyższy szczebel rozwoju cywilizacyjnego i doprowadzić człowieka na drogę, którą zmierzać mamy ku Cywilizacji Miłości. Wprowadzą ludzkość w inny wymiar istnienia we wszechświecie. Każdy, kto w to nie wierzy, przekona się o tym w najblizszych latach. Wraz z upływającym czasem wszyscy przekonamy się, że to, czego doznałem w moim śnie proroczym, stanie się faktem.
  To nie są wyssane z palca informacje, tylko jak najbardziej wiarygodny i jasny przekaz ( komunikacja za pomocą świadomości wyższego rzędu )
  Przeczuwam, że do tego czasu, otrzymam na ten temat, więcej informacji za pomocą snów. Kto nie chce w to wierzyć, nie musi. Wraz ze zjawiskami dotąd niespotykanymi, niemal wszyscy zaczną się przekonywać do mojej przepowiedni. Następujące po sobie znaki na niebie i ziemi, będą potwierdzać zbliżające się wydarzenie. Pozdrawiam wszystkich na tym forum. Pedro

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.