Daeniken twierdzi że kosmici wrócą na Ziemię w ciągu 20 lat

Erich von Daeniken stwierdził, że „starożytni astronauci”, znani z jego kontrowersyjnych teorii, powrócą na Ziemię i stanie się to już niedługo. Jego zdaniem znaki zwiastujące ich ponowne nadejście zapisane są w starożytnych tekstach, wskazują to też niektóre monumenty.

starozytni-astronauci

Daeniken jest autorem bardzo poczytnych książek o starożytnych astronautach. Jego zdaniem ludzka cywilizacja rozwinęła się w wyniku konktatu z obcą rasą, która przybyła na Ziemię w antycznych czasach. Mają to potwierdzać między innymi podobieństwa w religiach na całym świecie, a także w rysunkach naskalnych czy pomnikach. Choć nawet wśród zwolenników teorii o paleokontakcie Daeniken wzbudza spore kontrowersje, nie można odmówić mu udziału w rozpowszechnieniu tej tematyki szerszemu gronu czytelników.

Niedawno odbyła się uroczystość związana z 50-leciem najsłynniejszej książki Daenikena, „Rydwany bogów”. To właśnie podczas „Erich Von Daeniken Legacy Night” Szwajcar wygłosił swoją teorię na temat rychłego powrotu starożytnych astronautów.

starozytni-astronauci

Zdaniem Daenikena Obcy powrócą w przeciągu 20 lat, bo ludzka rasa jest już na to „prawie gotowa”. Kosmici mają tego świadomość, bo łączy ich z nami DNA. Ma to wynikać z faktu, że „córki człowiecze” krzyżowały się z przybyszami z kosmosu w starożytności, o czym świadczyć mają zapisy w Biblii. To również tam, jak i w innych religijnych podaniach zawarte są, zdaniem Daenikena, informacje o tym, że Obcy jeszcze tu wrócą.

A my prawdopodobnie jesteśmy już na to gotowi, jak twierdzi wielu czołowych ufologów. Przygotowały nas na to amerykańskie filmy o kontakcie z kosmitami, liczne obserwacje oraz wypowiedzi szanowanych naukowców, jak Stephen Hawking czy Seth Szostak z SETI. Obaj od lat wypowiadają się o istnieniu Obcych z taką pewnością, że wielu ludzi też uznało to już za fakt. Pozostaje więc tylko czekać na powrót starożytnych astronautów.

starozytni-astronauci

źródło: onetloading...

CZYTAJ TAKŻE

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Daeniken twierdzi że kosmici wrócą na Ziemię w ciągu 20 lat"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Pedro
Gość
Zgadzam się z teorią pana Ericha von Daenikena, bo miało to miejsce na Ziemi. Moją przepowiednię pragnę przekazać nie tylko na tym forum. Od ponad 3 lat piszę na wielu forach i portalach internetowych i powtarzam, co ma nastąpić na naszym Globie w 2023-2024 roku. Chciałbym też, aby kiedyś zapoznała się z tą informacją, pani Nancy Lieder, amerykańska wizjonerka, która twierdzi, że ma kontakt z Obcymi, którzy wcześniej wszczepili jej rzekomo jakiś implant? Dotychczas, nigdy nie podała jednak wiarygodnej informacji na temat przybycia wysoko rozwiniętej cywilizacji na naszą planetę. Wymieniane terminy się nie sprawdziły. Oto moja przepowiednia na temat naszych… Czytaj więcej »
KLAPS
Gość

Pedro nie obiecuj bo jak te twoje proroctwa się nie wypełnią to odnajdę Cię i wymierzę sto klapsów na gołą dupę bez przyjemności amen.