Erich von Daeniken stwierdził, że „starożytni astronauci”, znani z jego kontrowersyjnych teorii, powrócą na Ziemię i stanie się to już niedługo. Jego zdaniem znaki zwiastujące ich ponowne nadejście zapisane są w starożytnych tekstach, wskazują to też niektóre monumenty.

starozytni-astronauci

Daeniken jest autorem bardzo poczytnych książek o starożytnych astronautach. Jego zdaniem ludzka cywilizacja rozwinęła się w wyniku konktatu z obcą rasą, która przybyła na Ziemię w antycznych czasach. Mają to potwierdzać między innymi podobieństwa w religiach na całym świecie, a także w rysunkach naskalnych czy pomnikach. Choć nawet wśród zwolenników teorii o paleokontakcie Daeniken wzbudza spore kontrowersje, nie można odmówić mu udziału w rozpowszechnieniu tej tematyki szerszemu gronu czytelników.

Niedawno odbyła się uroczystość związana z 50-leciem najsłynniejszej książki Daenikena, „Rydwany bogów”. To właśnie podczas „Erich Von Daeniken Legacy Night” Szwajcar wygłosił swoją teorię na temat rychłego powrotu starożytnych astronautów.

starozytni-astronauci

Zdaniem Daenikena Obcy powrócą w przeciągu 20 lat, bo ludzka rasa jest już na to „prawie gotowa”. Kosmici mają tego świadomość, bo łączy ich z nami DNA. Ma to wynikać z faktu, że „córki człowiecze” krzyżowały się z przybyszami z kosmosu w starożytności, o czym świadczyć mają zapisy w Biblii. To również tam, jak i w innych religijnych podaniach zawarte są, zdaniem Daenikena, informacje o tym, że Obcy jeszcze tu wrócą.

A my prawdopodobnie jesteśmy już na to gotowi, jak twierdzi wielu czołowych ufologów. Przygotowały nas na to amerykańskie filmy o kontakcie z kosmitami, liczne obserwacje oraz wypowiedzi szanowanych naukowców, jak Stephen Hawking czy Seth Szostak z SETI. Obaj od lat wypowiadają się o istnieniu Obcych z taką pewnością, że wielu ludzi też uznało to już za fakt. Pozostaje więc tylko czekać na powrót starożytnych astronautów.

starozytni-astronauci

źródło: onet

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PedroKLAPS Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pedro
Gość
Pedro

Nie nastąpi to jeszcze w tym roku, ale w ciągu najbliższych 5-6 lat. To się sprawdzi. Jest w tym coś naprawdę niezwykłego, ponieważ kolejny już raz otrzymuję, w czwartym już śnie, informacje związane z jakąś obcą cywilizacją. Wcześniejsze trzy przeżycia senne opisywałem wielokrotnie i dzieliłem się z internautami na różnych forach i portalach. Od trzeciego snu, który miałem 22.01.2016 roku, minęło prawie 1,5 roku. Upływ czasu między kolejnymi snami, które dotyczą życia pozaziemskiego jest podobny. To również jest ciekawe i zastanawiające. Myślę, że chyba zaplanowane przez jakąś nieznaną siłę i prawdopodobnie według jakiegoś harmonogramu? W kosmosie czas płynie wolniej, są… Czytaj więcej »

Pedro
Gość
Pedro

Zgadzam się z teorią pana Ericha von Daenikena, bo miało to miejsce na Ziemi. Moją przepowiednię pragnę przekazać nie tylko na tym forum. Od ponad 3 lat piszę na wielu forach i portalach internetowych i powtarzam, co ma nastąpić na naszym Globie w 2023-2024 roku. Chciałbym też, aby kiedyś zapoznała się z tą informacją, pani Nancy Lieder, amerykańska wizjonerka, która twierdzi, że ma kontakt z Obcymi, którzy wcześniej wszczepili jej rzekomo jakiś implant? Dotychczas, nigdy nie podała jednak wiarygodnej informacji na temat przybycia wysoko rozwiniętej cywilizacji na naszą planetę. Wymieniane terminy się nie sprawdziły. Oto moja przepowiednia na temat naszych… Czytaj więcej »

KLAPS
Gość
KLAPS

Pedro nie obiecuj bo jak te twoje proroctwa się nie wypełnią to odnajdę Cię i wymierzę sto klapsów na gołą dupę bez przyjemności amen.