Dantejskie sceny w Berlinie w sylwestrową noc – Gwałty i strzelanie w ludzi fajerwerkami i z pistoletów gazowych

Niemcy sylwester imigranci
Niemcy sylwester imigranci

A papież Franciszek znowu swoje: musimy ściągnąć jeszcze więcej imigrantów do Europy.

Muzułmańscy imigranci przekształcili zabawę sylwestrową na ulicach stolicy Niemiec w piekło dla spokojnych mieszkańców. Strzelanie z pistoletów gazowych i rzucanie fajerwerkami w przechodniów, w radiowozy policji, samochody strażackie i karetki pogotowia.

Na nagraniu widzimy przerażone matki uciekające z dziećmi i z wózkiem. “Ten Sylwester to koniec wolności, równouprawnienia i samostanowienia w Niemczech” – ocenił szef niemieckich policyjnych związków zawodowych Rainer Wendt, odnosząc się także do tworzenia na ulicach wydzielonych “stref bezpieczeństwa” dla kobiet, co i tak nie zapobiegło atakom seksualnym.

W tym samym czasie papież Franciszek w orędziu na Światowy Dzień Pokoju po raz kolejny domaga się aby przyjmować jak najwięcej migrantów i nie ograniczać ich liczby. I trzeba to w końcu otwarcie powiedzieć: przewrotnie wykorzystując retorykę miłosierdzia papież wyrządza tym w rzeczywistości zło całej Europie, przyczynia się do siania zamętu i eskalacji przemocy.

Muzułmański najazd na Europę nie ma nic wspólnego z chrześcijańską pomocą. Owszem, każdy chrześcijanin ma obowiązek pomagać bliźnim i słabym, ale indywidualnie we własnym życiu, a nie w ramach wielkiego politycznego projektu kolonizacji całego kontynentu przez obce kulturowo i religijnie, agresywne masy. Gdyż to właśnie prowadzi do masowej przemocy i zbrodni.

Franciszek – odwołując się do najbardziej szlachetnych wartości – z hasła indywidualnego chrześcijańskiego miłosierdzia uczynił w rzeczywistości globalną lewacką politykę, a to – niestety – jest zaprzeczenie chrześcijaństwa. Jak mówi przysłowie: dobrymi chęciami jest Piekło wybrukowane.

Warto zauważyć, że papież ani razu nie odniósł się do masowych cierpień kobiet i dzieci gwałconych przez imigrantów w całej Europie. Nie dostrzega także cierpień tysięcy rodzin, które straciły swoich bliskich w niezliczonych atakach nożowniczych i w zamachach terrorystycznych. Nie widzi milionów tych, którzy codziennie muszą żyć w strachu przed przemocą.

Zamiast tego mówi o tym, że “imigranci nie przybywają z pustymi rękami: mają zasoby odwagi, umiejętności, energii i dążeń, a ponadto skarby swoich rodzimych kultur i tym samym ubogacają życie krajów, które ich przyjmują”. Niestety, to jest po prostu świadomie głoszona nieprawda, której przeczą wydarzenia rozgrywające się na naszych oczach każdego dnia.

Franciszek mówi, że w wielu krajach “wyolbrzymia się zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego lub koszty przyjęcia nowych przybyszów”. Według niego, informowanie o tych zdarzeniach to “sianie przemocy”, które szkodzi “ochronie każdego człowieka”.

To kompletne odwrócenie pojęć. Innymi słowy – to nie imigranci na tym chociażby nagraniu “sieją przemoc” i terroryzują mieszkańców Berlina tylko my, bo to pokazujemy.

źródło: Reporters.pl

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KimBuryPatSzachiMat Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość
KimBury

Możliwości są dwie:
1. albo papież jest głupi i nie wie co czyni – ale w to wątpię, bo nie doszedłby do tak zaszczytnego stanowiska;
2. albo papież jest stronnikiem Antychrysta, co jest możliwe z uwagi na przepowiednie Nostradamusa i słowa samego Chrystusa o Szatanie, który wejdzie do jego Kościoła.

Pat
Gość
Pat

Skoro Franek tak namawia do przyjmowania uchodźców, proszę bardzo niech przyjmie ich wszystkich do Watykanu i otworzy banki watykańskie, podzieli sie tym co kościół zgromadził przez wieki. Kościół katolicki jest to jedna wielka instytucja finansową żeby nie nazwać mafia. Jezus trochę inaczej miał na myśli mówiąc kościół. Kościół to nie budynek ani żadna świątynia tylko ludzie wierzący w Jezusa. Jestem za tym aby wszystkie dobra, które zgromadzily kościoły synagogi itp oddać ludziom, a ten ciemny lud chociaż by miał ostatnią rzecz to by poszedł zanieść. Natura człowieka, musi w coś wierzyć bo takto by nie miał sensu życia(szkoda że jest… Czytaj więcej »

SzachiMat
Gość
SzachiMat

Naucz się szacunku do ludzi. Do ludzi, do świata, do Boga. Do Życia generalnie.

Pat
Gość
Pat

Przypuszczam że jesteś zagorzałym katolikiem, współczuję Ci bardzo, nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi nie wyraziłem szacunku do Boga i do Świata.