Detonacja bomby atomowej nad Polską. Świat oniemiał

detonacja bomby atomowej Polska

Drodzy Czytelnicy to nie jest fake news mimo tego, że tytuł mógłby na to wskazywać, pozwoliliśmy sobie dość przewrotnie tak nazwać dzisiejszy artykuł, ponieważ podejmiemy temat akcji różaniec do granic, który wczoraj zrealizował się w naszej Ojczyźnie. W wielu objawieniach Maryjnych możemy usłyszeć przekaz informujący nas właśnie o potędze tej modlitwy. Siostra Łucja z Fatimy tak opisuje różaniec: ,,Różaniec jest najpotężniejszą bronią, jaką możemy się bronić na polu walki.’’ Podobnych cytatów opisujących potęgę różańca jest wiele, niemniej jednak nie chodzi o to by je tutaj przytaczać, ale by dostrzec, że ta modlitwa faktycznie może zmienić oblicze świata i zapewne je zmienia.

Dziś naród Polski, ludzie wierzący i niewierzący mogli obudzić się w bezpieczniejszej Polsce. Dlaczego? To oczywiście jest kwestia wiary i dla wielu tego typu argumentacja będzie po prostu śmieszna, ale historia pokazuje, że Maryja chroni naszą Ojczyznę. Drodzy Czytelnicy miliony Polaków modląc się na różańcu po raz kolejny wezwało wstawiennictwa i pomocy Nieba, a Niebo w takiej sytuacji zawsze odpowiada na prośbę setek tysięcy wiernych modlących się z wiarą i poświeceniem na ziemi Polskiej. Niebo po raz kolejny postawi zaporę przed niszczycielską falą chcącą zmieść z powierzchni ziemi pamięć o naszym narodzie.

Żyjemy w czasach gdzie teoretycznie panuje pokój w Europie, ale jest to pokój pozorny, pokój, który wmawiają nam politycy i media. Dziś toczy się walka po między tym, co było i tym, co czołowi politycy UE chcą w Europie wprowadzić. Ktoś powie to walka dobra i zła, Boga i demona, walka ludzi, interesów, różnych idei, ale jakbyśmy tego nie nazwali, dziś narody Europy po przez swoje działania lub też bierność wybierają to czy Europa pozostanie Europą czy może podda się islamizacji i upadkowi.

W kwestii akcji różaniec do granic wypowiedzieli się tacy ludzie jak Krzysztof Ziemiec czy Cezary Pazura, zachęcając do wspólnej modlitwy, za co zostali zaatakowani przez lewackie i liberalne media w Polsce. Można zadać pytanie, co tak boli przeciwników akcji różaniec, że często wręcz histerycznie protestują przeciwko tego typu akcjom? Islamscy terroryści zwani często imigrantami wysadzają się w tłumie i mordują ludzi a mimo to Europa ich broni. Natomiast, gdy grupa ludzi chce wyjść z różańcem w ręku i się pomodlić dosłownie ziemia się rozstępuje i piekło wyziera na powierzchnię chcąc tych ludzi pochłonąć. Dziwne aczkolwiek interesujące zjawisko.

A teraz pewne połączenie, dość ważne i może nawet fundamentalne. Jezus w Biblii zapowiada, że tam gdzie będzie modlić się dwóch tam i On pośród nich Będzie. W akcji różaniec do granic wzięły udział miliony ludzi, o czym napiszemy za moment. A zatem mamy miliony ludzi stojących i wzywających pomocy Nieba, można napisać stojących i kołaczących w bramy niebieskie. Dalej można zadać pytanie czy w trakcie wczorajszej modlitwy nie trzęsły się fundamenty Nieba, oczywiście w pozytywnym sensie. Do tego dodajmy informację, jaką udziela nam Maryja, że różaniec jest silniejszy od broni atomowej a wówczas otrzymamy potężne, wręcz boskie działanie, jakiego wczoraj podjęli się Polacy.

Pamiętajmy też o kolejnej rzeczy, po pierwsze, jeżeli wierzymy w Boga to siłą rzeczy musimy także wierzyć w istnienie Lucyfera. Z tego wynika kolejne uwarunkowanie, otóż im większa i bardziej potężna akcja religijna tym wprost proporcjonalna kontrreakcja ze strony piekła, zła, sił ciemności. To w jakimś stopniu tłumaczy dziwne, często niezrozumiałe ataki, jakim zostali poddani ludzie w pokoju modlący się o dobro ojczyzny i świata. Ludzie zasługujący bardziej na order aniżeli na obelżywe słowa.

Na koniec podsumowanie. W ostatnim czasie było bardzo głośno o akcji różaniec do granic, jednak skali wczorajszych modlitw chyba nikt nie mógł przewidzieć. Od godziny 14 dnia wczorajszego przez internet i media społecznościowe zaczęła przetaczać się fala zdjęć i filmików ukazujących rozmach i skalę akcji różaniec do granic. Statystyki są porażające, ponieważ mówią o milionach ludzi modlących się w całej Polsce na różańcu w intencji Ojczyzny i Świata. Bomba atomowa, religijna bomba atomowa została wczoraj zdetonowana w Polsce.

Świat również nie przeszedł obojętnie obok tego wydarzenia, wiele jest pozytywnych komentarzy, ale i zdarzają się negatywne. BBC nazwało różaniec kontrowersyjną modlitwą i z nieprzychylnym spojrzeniem spogląda na wczorajszą akcję. My jednak się tym nie przejmujmy, ponieważ co nas obchodzi BBC? Naród Polski wielokrotnie zawdzięczał ratunek Maryi, wiek XXI raz jeszcze pokazuje, że Polska tego ratunku i pomocy nadal potrzebuje, być może bardziej niż kiedykolwiek.

źródło: globalne-archiwum.pl
Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 17
 •  
 •  
  17
  Udostępnienia

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
iksobserwatorPj963KamilHhragan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
iks
Gość
iks

Ksieza odkupili ten portal czy o co chodzi?

obserwator
Gość
obserwator

Panie Kamilu ja pustego łba nie mam, polska pisownia jest trudna jak coś to głowa 😉 Jestem racjonalistą i nie lecę za władzą bo się religią zasłania. I przede wszystkim obiektywnie patrzę na rzeczywistość. Pewnych rzeczy wasze główki nie przyjmują bo są zbyt skomplikowanie do zrozumienia 😉 NORMALNY NARÓD to normalna władza GŁUPI NARÓD głupia władza

Pj963
Gość
Pj963

Wszystkich was do reszty p0p1erd0lił0

obserwator
Gość
obserwator

Głupota nie zna granic Analfabetyzm , żyjemy w 21 wieku a zachowanie jak z średniowiecza Część polaków prezentuje zacofanie społeczne , Milion ludzi modlących jasne zakłamanie goni zakłamanie . Czas zmienić leki , zachowanie jak z sekty . Do władzy dostali się barany i barany hasają A tak ogólnie radzę udać się do poradni psychiatrycznej i zapisać się na oddział zamknięty i nie wychodzić z niego do końca życia

Hhragan
Gość
Hhragan

Zaczniesz srać rzadkim gównem bo czasy są bliskie

Kamil
Gość
Kamil

Panie OBSERWATOR. Nie pasuje Ci Polska taka jaka jest to proszę bardzo do Brukseli. Tam są rarytasy dla pogan i nawet nie 21 a 22 wiek skoro my tacy zacofani. Panie OBSERWATOR lepiej się uczciwie pomodlić niż żyć w strachu w tej niby zajebistej i nowoczesnej Europie gdzie większe prawa ma dzikus nie szanujący życia ludzkiego jak normalnie żyjący i pracujący obywatel. Różaniec jest bardzo ważny bo pozwala na chwilę wyciszyć się w modlitwie i pomyśleć, że jest ktoś kto nad nami czuwa i po coś żyjemy i jesteśmy na tej ziemi. Nikt Cię nie przymuszał do różańca a Twój… Czytaj więcej »