Detonacja torpedy nuklearnej Rosji u zboczy wulkanu Anak Krakatau mogła doprowadziła do tsunami w Indonezji

Wulkan Anak Krakatau tsunami torpeda Rosja

Rosja rozpoczęła testowanie nowoczesnego podwodnego drona, który potrafi wywołać fale tsunami. Eksperci obawiają się , że bezzałogowa łódź podwodna Posejdon może doprowadzić do powstania fal tsunami o wysokości nawet 90 metrów.

Prototypowe statki zagłady wypłynęły po raz pierwszy w morze aby rozpocząć próby podmorskie. Posejdon jest nowym rodzajem broni, potrafi wywołać tsunami za pomocą torped wyposażonych w ładunki nuklearne, których detonacja jest w stanie utworzyć wiele fal, gdzie najwyższa może mieć aż 90 metrów wysokości!

Łódź podwodna posejdon mogąca wywołać fale tsunami
Torpeda z ładunkiem nuklearnym mogącym wywołać tsunami. Zdjęcie: serwis prasowy Ministerstwa Obrony Rosji

” W obszarze morskim trwają podwodne próby jądrowe jednostki typu dron Posejdon. „ Oznajmiło ministerstwo obrnacony Rosjii w Wigilę Bożego Narodzenia.

Posejdon jest zasilany zminiaturyzowanym reaktorem jądrowym, który został zamontowany z tyłu co pozwala mu wiele lat pływać bez zawijania do portu.

Eksperci twierdzą, że podmuch po eksplozji jego torpedy może być wystarczający, by wywołać tak silne tsunami, jak to, które zabiło 20 000 ludzi w Japonii i zniszczyło elektrownię  nuklearną Fukushima w 2011 roku.

Doskonałym celem maskującym test Posejdona jest wyłaniający się z dna morza wulkan Anak Krakatau, którego rzekomo osunięte zbocze do wody doprowadziło kilka dni temu do powstania tsunami, które uderzyło w Indonezję zabijając ponad 450 osób.

Detonacja torpedy wyposażonej w ten specjalistyczny nuklearny ładunek do wywoływania tsunami tuż u wyłaniającego się z wody wulkanu może doprowadzić do osunięcia się jego zbocza jak i powstania tsunami.

Wulkan Anak Krakatau
Wulkan Anak Krakatau jest doskonałym celem dla Posejdona by opinia publiczna myślała że tsunami wywołał naturalny kataklizm

Zbieg okoliczności?

Rex Richardson, fizyk, powiedział Business Insider: „Dobrze rozmieszczona broń jądrowa z pewnością może pochwalić się wystarczającą ilością energii do powstania tsunami z 2011 roku, a może znacznie większego. ”

Dzisiaj informowaliśmy, że: Ogromne fale niespodziewanie uderzyły w wybrzeże Peru. Da takiego samego zdarzenia  doszło też na Kubie. Nikt nie potrafi wyjaśnić jak powstały te fale. Morze zaczęło wlewać się na ląd co doprowadziło do zalania wielu miast na wybrzeżu.

Prezydent Putin powiedział: ” Opracowaliśmy bezzałogowe pojazdy podwodne, które mogą poruszać się na dużych głębokościach (powiedziałbym ekstremalnych głębokościach) międzykontynentalnie, z prędkością wielokrotnie większą niż prędkość okrętów podwodnych, uzbrojone w najnowocześniejsze torped. Są one naprawdę fantastyczne. Są ciche, bardzo zwrotne i nie mają prawie żadnych słabych punktów, aby wróg mógł je wykorzystać. Po prostu nic na świecie nie może ich zniszczyć. „

Który kraj będzie kolejnym celem?

9
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
bolkoGudiARCTOSSTOP FANATYZMOWI RELIGIJNEMUPutin zniszczył Rosje. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cam Girls Smoking
Gość

Hi there, I check your blogs like every week. Your humoristic style is awesome, keep doing what you’re doing!

bolko
Gość
bolko

Jankesi znów szczują

ARCTOS
Gość
ARCTOS

Komuś nieźle pizło w dekiel. Czyżby torpeda eksplodowała mu w mózgu??? I jeszcze jedno – w takim przypadku musiałoby być stwierdzone skażenie radioaktywne okolic Anak Krakatau. Nie mówiąc już o tym, że trzęsienie ziemi po eksplozji termojądrowej ma tak charakterystyczne widmo, że nie sposób go pomylić z czymkolwiek innym.

Putin zniszczył Rosje.
Gość
Putin zniszczył Rosje.

„scenariusz Sacharowa” litości ile wieków można straszyć tym samym, Rosja jest zombi i się rozpada doprowadził do tego Putin.
Zniszczył Rosję i za parę lat będą wolne republiki, to jak Jaruzelski rozłożył Rosję, na szczęście.

STOP FANATYZMOWI RELIGIJNEMU
Gość
STOP FANATYZMOWI RELIGIJNEMU

To sa brednie.Tyle w temacie.Zapytaj ich o to czy wspieraja pedofilie.Jbkings.biz.Jak bedziesz zainteresowany dam ci haselko.Gwarantuje ci,ze to co zobaczysz jest warte ich likwidacji.Jaruzelski byl od Rosjan/ZSRR\,a jego jedynym celem bylo zniszczenie RP/co trwa po dzis dzien\ I zniszcza ten kraj,jezeli nie w 2019,to do 2025 napewno

ARCTOS
Gość
ARCTOS

Putin? Nie, Putin trzyma Rosję w garści i broni przed żydostwem z USA, któremu marzą się rosyjskie zasoby surowcowe. I ma rację. NB, dzięki naszej głupocie oddaliśmy naszą gospodarkę w obce ręce po 1990 roku. Putin nie powtórzy naszego błędu…

Gudi
Gość
Gudi

Taaa, to ciekawe. Jak Putin tak super zarządza Rosją to dlaczego teraz żyje się tam duż gorzej niż za ZSRR a w naszym rozkradzionym kraju dużo lepiej niż za komuny przed rozkradzeniem?

bolko
Gość
bolko

bredzisz cioto! Zacznij czytać niezależne źródła a nie parchów czy jankesów

bolko
Gość
bolko

kto ci nasrał w łeb – żydzi, jankesi czy razem/