Dezerter z Korei Północnej ostrzega, że kraj jest gotowy do rozpętania III wojny światowej

Korea Północna jest gotowa wysłać „armię zamachowców-samobójców” wyposażoną w „nuklearne plecaki” – ostrzegł dezerter.

Korea Północna ma tajną armię ludzi z wypranymi mózgami „robotów”, którzy „żyją i umierają” dla despotycznego Kim Dzong Una ujawnia dezerter.

Joo-il Kim powiedział, że Korea Północna nie jest wystarczająco silna militarnie, aby zbombardować swoich wrogów w tradycyjnym sensie, ale jest gotowa wysłać dużą grupę ludzi samobójców poza swoje terytorium.

Pan Kim, który mieszka teraz w New Malden w południowym Londynie wraz z setką innych północnokoreańskich uciekinierów, wyjaśnił, że grupa specjalnie wyselekcjonowanych zabójców jest największym atutem Korei Północnej.

„W Korei Północnej istnieje tajna armia. Ludzie do niej należący zostali wybrani przez przywódców wojskowych i zostali wychowani na terrorystów. Ci żołnierze są tak oddani Kimowi, że oddaliby za niego życie. Porównał ich do „robotów”, które nie myślą samodzielnie” – powiedział uciekinier

„Żyją i umierają za Kim Dzong Una. W to właśnie wierzą. Są jak roboty, nie myślą same za siebie. Mogą działać jako zamachowcy-samobójcy. ”

Joo-il Kim mieszka teraz w Wielkiej Brytanii i ostrzega świat
Joo-il Kim mieszka teraz w Wielkiej Brytanii i ostrzega świat

Zapytany, czy mogą zaatakować pobliskich wrogów, takich jak Korea Południowa czy Japonia, Joo-il Kim odpowiedział: „Oczywiście”.

Powiedział, że podczas gdy międzynarodowy nacisk jest położony na postęp rakietowy Korei Północnej, prawdziwym zagrożeniem jest zminiaturyzowana broń jądrowa, która mogłaby zostać zdetonowane przez jednego agenta.

Ostrzegł, że zabójcy mogliby jeszcze użyć innej broni.

„Korea Północna jest już gotowa wysłać terrorystów na cały świat z bronią biologiczną i chemiczną”.

CZYTAJ TAKŻE

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Dezerter z Korei Północnej ostrzega, że kraj jest gotowy do rozpętania III wojny światowej"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tom SlaV
Gość

Lata życia w Korei Północnej powodują w jej społeczeństwie wypranie mózgowe. Myślenie inne niż zaprojektowane przez partię powoduje niebezpieczeństwo dla delikwenta i jego rodziny. Dlatego nie ma co się dziwić, że społeczeństwo jest gotowe umrzeć za swoje „słońce narodu”, po prostu tam wielkiego wyboru nie mają.

Sylwia
Gość

A ten pan nie boi sie pokazać twarzy? Przeciez za te info go zabiją.