Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy,UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…Polska jest niszczona
Polska zagrożenia

Dlaczego Polska jest Niszczona? W tle bogactwa znajdujące się na terytorium Polski

Kto i dlaczego niszczy Polskę, naszą Ojczyznę? Takie pytanie dziś a w zasadzie już od wielu lat zadaje sobie wielu naszych rodaków, tutaj w kraju jak i za granicą. Komu tak bardzo zależy na tym, aby naród Polski przepędzić z tej ziemi? Przeznaczyć go do roli narodu tułającego się po wszystkich krajach świata, pracującego na rzecz owych krajów, byle tylko nie dla własnej Ojczyzny. Wreszcie pytanie o to, dlaczego dziś nasz kraj jest w tak dużym stopniu podzielony, okradany a przynajmniej jeszcze do niedawna okradany był na niesłychaną skalę, co tylko potwierdzało tezę o teoretycznym istnieniu III RP.

Ale na początku chcemy napisać pewien ważny szczegół, o którym się dużo nie mówi a jeżeli już się mówi to w sposób wypaczony i zmanipulowany. Otóż od wielu lat następuje w mediach, głównie w mediach z kapitałem niemieckim, nacisk na szerzenie idei podziału kraju na Polskę zachodnią i wschodnią, na Polskę tak zwaną oświeconą i ciemnogród.

Owa cześć oświecona to województwa, w których wygrywa PO natomiast ciemnogród to ta część, która głosuje na PiS. Niestety w tym temacie nie uciekniemy od polityki to też musimy ją uwzględnić.

Dlaczego Polska jest Niszczona

Powyższa grafika ilustruje to, co zostało wcześniej napisane, czyli pewne ideologiczne kłamstwo, formę manipulacji mającą na celu utworzenie wyłomu w danym narodzie, ponieważ naród podzielony to naród słaby a w konsekwencji, czego chwiejne Państwo, z którym można zrobić dosłownie wszystko. Powyżej zamieszczona grafika zawiera także odpowiedz na owe kłamstwo i propagandę, czyli prawdę i nic więcej. Prawda w tej materii jest jedna, nie ma Polski A i Polski B, nie ma Polski PO oraz Polski PiS. Polska jest jedna, Polska to Polacy, naród niezłomny i nieugięty po mimo tak wielu historycznych doświadczeń. Polska jest dobrem wspólnym i nie ulega podziałowi.

Rok 2011 oraz rok 2012 są przełomowe w dochodzeniu do prawdy na temat przyczyn, aktualnych przyczyn rozgrywania naszego kraju po między takie mocarstwa jak USA, Niemcy czy Rosja. Te kraje mają dostęp do informacji, które są przed opinią publiczną ukrywane, i są ukrywane nie bez powodu. Ale powróćmy do tematu. Otóż w latach 2011 i 2012 w naszym kraju wybuchła euforia a jej hasło przewodnie to gaz łupkowy i świetlana przyszłość Polski, ponieważ badacze wprost mówią o licznych złożach znajdujących się na terytorium naszej Ojczyzny. Polska zaczyna być nazywana przyszłą Arabią Saudyjską Europy.

Co dzieje się dalej? Nasz kraj zaczyna udzielać koncesji na masową skalę, było ich ponad 140, takim hegemonom jak Talizman Maraton Oil czy Exxonmobil i jeszcze innym, w celu przeprowadzenia licznych odwiertów w poszukiwaniu złóż, innymi słowy rozpoczyna się rekonesans energetyczny w Polsce. Nie jest tajemnicą, że takie ruchy na surowcach w naszej Ojczyźnie nie są po myśli Moskwy czy Berlina. Dziś wiemy, że po upadku komunizmu nasz kraj nie do końca odzyskał niepodległość i w gruncie rzeczy nadal znajdował się pod pręgierzem służb specjalnych Rosji i Niemiec.

Dlatego też Rosja używając wszelkich możliwych sposobów działała na rzecz przystopowania Amerykańskiego rekonesansu surowcowego w Polsce przy aprobacie Niemiec. Robiła wszystko, aby sabotować i utrudniać dochodzenie do prawdy. Dodatkowo należy zauważyć, że ówczesny rządy PO-PSL także delikatnie rzecz ujmując nie sprzyjał dochodzeniu do prawdy w kwestii ujawnienia informacji na temat ewentualnych bogactw naturalnych, które mają znajdować się na terytorium Polski.

Według niektórych specjalistów, tutaj możemy między innymi wymienić Pana Profesora Andrzeja Łodzińkskiego, na terenie III RP znajdują się złoża takich surowców jak węgiel kamienny oraz brunatny, fosforyty, ropa naftowa, sól potasowa, gaz ziemny oraz gaz łupkowy, sól kamienna, żelaza, siarka, miedz oraz cynk i ołów. To jeszcze nie wszystkie, jednak te najważniejsze. Jeżeli dziś zapytalibyśmy zwykłego przechodnia o Polskie bogactwa mineralne to z pewnością usłyszelibyśmy odpowiedz węgiel kamienny oraz sól, a co z resztą? No właśnie, elity Europejskie nie chcą, aby Polacy zostali uświadomieni, co do wartości, jaką mają pod swoimi stopami.

Teraz powróćmy nieco do przeszłości a konkretnie do czasów PRL. W roku 1971 Edward Gierek zainicjował prace poszukiwań geologicznych na terenie Polski. Prace potrwały kilka lat a raport został ukończony w roku 1985. Okazało się, iż na terenie naszego kraju nie ma zbyt wielu złóż, a jeżeli już są to głównie węgiel. I tutaj warto zauważyć drobny szczegół, o którym się nie wspomina. Prace obejmowały poszukiwanie złóż tylko do głębokości czterech kilometrów, ponieważ Sowieci zakazali poszukiwań na większej głębokości. Zatem dlaczego? Czyżby obawiali się, że Polacy dokopią się do naturalnego bogactwa?

Ostatecznie w roku 2013 najwięksi potentaci wycofali się z Polski i zaprzestano odkrywania tego, co ukryte pod naszymi stopami. Późniejszy raport NIK stwierdził, że główną przyczyną takiego stanu rzeczy był informacyjny bałagan, przewlekłość postępowań i chaos prawny.Natomiast nieoficjalnie wspomina się także o tym, że Amerykanie rzeczywiście dowiercili się do licznych złóż i obecnie ta informacja jest ukrywana i analizowana, co z tymi faktami zrobić dalej.

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

17
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
ElizaPutin zniszczył RosjęwernyhoraPutinek zniszczył RosjęPat Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wernyhora
Gość
wernyhora

Mająca obecnie miejsce polityczna „awantura” pomiędzy Izraelem i Polską wydaje się mieć jeden cel ostateczny: wyciśnięcie z Polski miliardów dolarów odszkodowania za skonfiskowane żydowskie mienie. No tak; ale co z mieniem , które utracili Polacy na rzecz Ukrainy, Białorusi, Litwy? A co z mieniem, które utracili Niemcy na rzecz Polski? Cała ta sytuacja nie wróży niczego dobrego dla Polaków, Żydów i nie tylko!!! Przytoczę alternatywną opinię na temat ponoć „prawdziwych” przyczyn Holokaustu krążącą głównie w mediach arabsko-, angielsko- i farsi- języcznych. Jak wiadomo muzułmanie od początku byli bardzo nieprzychylni idei stworzenia państwa Żydowskiego na Bliskim Wschodzie. To, co nastąpiło po… Czytaj więcej »

Putinek zniszczył Rosję
Gość
Putinek zniszczył Rosję

Cały ten system Rosyjski, Usa, Europy Zachodniej, opiera się na kradzieży.
Oni muszą kraść i wyzyskiwać kolonie bo inaczej by się nie utrzymali.
Od zawsze tak było, kolonie, rozbiory, podboje, niewolnictwo, i nic się nie zmieni dopóki będą istnieć tacy ludzie jak Putin czy Tramp.
Ostatnio dojono Chińczyków za miseczkę ryżu, ale to się kończy bo udało im się rozwinąć i wzbogacić. Teraz szuka się następcy i zobaczymy kto będzie sprait a kto pragnienie.
40 mil Polaków nie utrzyma spraita, ja bym stawiał na 120 mil po Rosyjskich ludzi po rozpadzie.

muza
Gość
muza

kiedys w szkole uczono nas o tym co ziemia nasza w sobie posiada…
dzisiaj o tym o czym ja sie dowiedziałam 30 lat temu , staje sie sensacja 21 wieku , to jakis szwindel? czego was uczy sie od 85 r…bo chyba nie na pewno geografi…

ampersant
Gość
ampersant

nie ma Polski A i Polski B, nie ma Polski PO oraz Polski PiS. Polska jest jedna, Polska to Polacy, naród niezłomny i nieugięty po mimo tak wielu historycznych doświadczeń. Polska jest dobrem wspólnym i nie ulega podziałowi.

Głupim nie przetłumaczysz. Niestety tylko garść rozumie te zdanie.

ampersant
Gość
ampersant

Trzy zdania, bo się zaraz ktoś przywali. :d

Putin zniszczył Rosję
Gość
Putin zniszczył Rosję

Amen, to piękne i prawdziwe.

elipsa
Gość
elipsa

Od 1050 lat są zwykłymi pasożytami W końcu mieli świetnych nauczycieli (gudłaje) Jedyni których naprawdę szkoda to „dumni Słowianie” kiedy się popatrzy co z nimi zrobili , czym się stali , do czego zostali doprowadzeni Nie udało się zniszczyć Słowian orężem to wykończyli ich „religią, wolnością (szlachecka – rozbiory) i demokracją (cieci z III RP – istnienie teoretyczne)” Mam pytanie: czy sakramenty udzielane przez kościelnego pedofila (7%) lub analseksualistę (34%) są ważne?

Eliza
Gość
Eliza

Twierdzisz „kościelnego pedofila” ??? Proszę bardzo, zapoznaj się z tym:

Kuki
Gość
Kuki

Serio piszesz o tych bogactwach naturalnych? Po pierwsze radze zasięgnąć wiedzy u ludzi z poza PIS-u bo ten artykuł aż drażni oczy zupełnie jakbym oglądał wiadomośći na śmiesznym TVP1. Po drugie owszem znajdują się pod nami duże złoża ropy naftowej na głębokości prawie 5 km czyli wydobycie takich złóż przy dzisiejszej technologi jest kosztowniejsze niż kupno ropy od Dani czy innych krajów. Po trzecie „wow mamy węgiel” to czemu sprowadzenie statku pełnego węgla z chin jest tańsze niż wydobywanie go we własnym mlekiem płynącym kraju. Po 4 jeśli mówimy o podziałach to może przytoczmy słowa Krasanala „ludzie gorszego sortu”.

Fenkos
Gość
Fenkos

W Lubelskim znam jeden taki odwiert gdy ostatnio szukano gazu łupkowego.dzisiaj ten odwiert. Przypadkowej osobie jest do nie odnalezienia, bowiem został tak przysypany ziemią ze wyglada jak normalne pole. Dzieki za ten artykuł bo mówi prawdę

Carmen
Gość
Carmen

To jest prawda jesteśmy Narodem, który jest wartościowy oraz mieszkamy na cudownej miodem i mlekiem płynącej ziemi , a pod ziemią jest ropa. Nad nami jest Matka Boża- Królowa Polski, i to wszystko drażni. Zazdrość jest wielka siłą. Miłość jeszcze większą mocą.
Pozdrawiam wszystkich Polaków.

Pat
Gość
Pat

Wypowiadalem się już tutaj nie raz o waszej Królowej Polski , poczytaj Biblię i wtedy pomysl komu oddajesz cześć i kult.

Eliza
Gość
Eliza

Czy Twa „religijność” (a chyba się nie mylę) polega na śpiewach do cekolu na ścianie w białym budynku?

Pat
Gość
Pat

Nie wiem z kim mnie pomylilas z protestantem? Wieczorem ci napisze co myślę o politezmie w kościele katolickim

Eliza
Gość
Eliza

Oczywiście, że nie z protestantem. Religioznawstwo nie jest Twą mocną stroną. I proszę Cię, daruj sobie atakowanie tutaj Kościoła Katolickiego, bo urządzę Ci taki dym argumentacyjny, że Ci się odechce do końca roku wchodzić na internet.

Pat
Gość
Pat

Nie znam wszystkich dziwactw, różnych wierzeń, ubolewam nad tym skoro Cię tym uraziłem, wybacz mi ten fakt. Przejdę do meritum mojej wypowiedzi.Katolicy(tak ja też zostałem wychowany na katolika) modlą się do Marii matki Pana Jezusa, możesz mi odpowiedź na jakiej podstawie?Maria nie jest pośredniczką między Bogiem a ludźmi. Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą, prawdą i życiem i nikt nie przychodzi do Ojca jak TYLKO PRZEZEMNIE” Ew. Św. Jana 14:6. Marii nie wolno oddawać czci ani się do niej modlić Łuk. 11:27-28 A gdy On to mówił, pewna niewiasta z tłumu, podniósłszy swój głos, rzekła do niego: Błogosławione łono, które… Czytaj więcej »

Eliza
Gość
Eliza

Polecam Ci wielotomową lekturę „Opera Omnia” Josepha Ratzingera. Chyba nie muszę Ci przedstawiać tego Pana? Jest to Autorytet w Kościele. To jest Ktoś, kto wyjaśnia mistrzowsko (!) zawiłości obu Testamentów Biblii, jak i najgłębsze tajniki katolickiej tradycji (tak, kochajmy Maryję!), a nie laik, który się dorwał do wątpliwego przekładu Pisma Świętego (może mi jeszcze napiszesz, że Chrystus „na palu” zawisł, co?), i zgrywa tutaj wielkiego mądralę. „Opera Omnia” Benedykta XVI, jest to lektura baaardzo trudna i nawet mi – która znam wręcz naukowo (!) wiele pism świętych różnych kultur – przeczytanie kilkunastu tomów wydanych przez KUL zabrało wiele czasu. Ale… Czytaj więcej »