Dochodzą budzące trwogę informacje. Wojna na Ukrainie w Maju – ciężka broń na ulicach Doniecka

Ciężka broń na ulicach Doniecka

Kolejne w ostatnich dniach ostrzeżenie prezydenta Ukrainy o zbliżającej się wojnie. Petro Poroszenko ma dostawać coraz więcej informacji wskazujących na to, że rebelianci przejdą do ofensywy w drugiej połowie maja.

Do prezydenta Ukrainy dochodzą budzące trwogę informacje o planach rosyjskich rebeliantów na wschodzie kraju przejścia do działań ofensywnych w drugiej połowie maja – informuje służba prasowa Poroszenki.

Ciężka broń na ulicach Doniecka Ciężka broń na ulicach Doniecka

Ciężka broń na ulicach Doniecka

Ciężka broń na ulicach Doniecka

Ciężka broń na ulicach Doniecka

Ciężka broń na ulicach Doniecka

Ukraina gotuje się do wojny

W środę na naradzie z przewodniczącymi rejonowych administracji państwowych prezydent oświadczył, że w ostatnim czasie otrzymuje dużo informacji o wielokrotnych próbach zdestabilizowania sytuacji tak na zewnątrz, jak i wewnątrz kraju. Poroszenko zauważył, że w takim okresie ważne jest mieć silną władzę.

– Kraj jest zdolny siebie obronić. Czwarta fala mobilizacji pokazuje dziś wysoki bojowy duch, lepszy poziom przygotowania, o czym miałem okazję się przekonać podczas pierwszych od 20 lat dużych ćwiczeń na poziomie brygady, w których uczestniczyły wszystkie nasze brygady desantowe, które już działają w statusie maksymalnie zbliżonym do bojowego – powiedział Poroszenko.

Prezydent postawił też szefom rejonowych administracji zadanie przyspieszenia i uważnego monitoringu grafików realizacji budowy instalacji fortyfikacyjnych. – Dziś stało się to ogólnonarodową sprawą – zaznaczył Poroszenko.

Autor: //gak/kwoj / Źródło: InfoResist, TVN24.pl

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

6 thoughts on “Dochodzą budzące trwogę informacje. Wojna na Ukrainie w Maju – ciężka broń na ulicach Doniecka”

 1. ostatnia szansa !!! wybieżecie jednego z dwóch głównych kandydatów i będzie coraz gorzej , wybierzecie kogoś innego i jest szansa że nie zakażą patentów i nie sprzedadzą reszty , nie chodzi o jakieś zwykłe patenty ,a o takie o których nie macie pojęcia , polska ”może” mieć bezpieczniejszą broń od atomu a skuteczniejszą ,wyzwolić się całkowicie energetycznie , udoskonalać ludźi w każdym calu ,etc……., możemy być nie tylko liderem europy ale liderem świata choć na dzisiejszy dzień wydaje się wam to nie możliwe , tak może być ale nie musi ale na pewno nie będzie jeżeli wybieżecie jednego z dwóch głównych , a czemu ostatnia szansa ? bo wszystko ma swój początek i koniec początek tej códownej Polski ma miejsce za rok i w zaledwie 50 lat Polska może być bezkonkurencyjnym liderem,

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Czas ma się ku końcowi,

  1. Izaak Newton -……Jednakże jak wyłuszczyłem w e-mailu z 20,2008 jeżeli użyjesz dokładnie 49 żydowskich lat (360-dni/rok licząc od dnia Israel przejął Wzgórze świątynne w 1967 mamy 49×360=17640 które w cudowny sposób wyznaczają datę 23 .IX.2015-Dzień Pojednania
  http://jerusalemchannel.tv/sir-isaac-newton-inspirations-thoughts-eminence-rapture-second-coming/

  2. Nebra dysk -odkryty w 1999 w Niemczech Dysk przedstawia niebo z lat 2013-2016
  https://www.youtube.com/watch?v=ZlNMdLuUbAg

  3. Żydzi oczekuja przyjścia mesjasza 2015-2016-Przepowiednia Ben Samuela
  ,śmierć Ariela Sharona,blood moons,

  4. Starszyzna majów mówiła o 2015 -tzw.

  5. Przepowiednia mostu w Kamiencu –
  Budowa 3 mostu się opóźniła i zostanie oddany prawdopodobnie w maju 2015.
  6. Papiez będzie przemawial do zboru filadelfii w usa 23.XI.2015

  7.Minister spraw zagranicznych francji mowi o 500 dniach na przeciwstawienie się chaosowi klimatycznemu,

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Problemem Polski nie jest Ukraina, a nasze tchórzliwe władze, co to tylko nas doją, a jak przyjdzie co do czego to spieprzą do UK, czy do Brukseli.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. nic dodac nic ujac, ja tylko dodalbym nie usa tylko usrael

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. To nie polski rząd pcha do wojny. Na całym świecie jest to samo. Meksyk sie zbroi, USA przygotowuje FEMA i sklepy WallMartu. Biblia mówi wyrażnie iz demony zwołują ludzi na wielką wojnę : „wypowiedzi niczym żaby”, a wrogiem jest każdy z Was, czy to w USA, czy na Ukrainie, Rosji czy gdziekolwiek indziej. Nie dajcie się zmobilizować, nie strzelajcie do bliźnich, bo od tej decyzji będzie zależeć wasza przyszłość !

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. Trwogę budzą poczynania bandyckich pułków Patroszenki na wschodzie Ukrainy,takie pierdoły jak admin pisze na temat 4 mobilizacji to po prostu jaja.Z tego co wiem to młodzi Ukraińcy na potęge zwiewają za granicę a ci co zostają wolą iść do więzienia niż na front ponieważ w pierwszym przypadku mają większe szanse przeżycia w drugim przypadku mogą zginąć w walkach lub zostać wykończeni przez bandyckie pułki gdyby przyszła im chęć poddania się.Wschód Ukrainy i tak jest zniszczony a ludzie przeżywają dramat jakiego nie jesteśmy sobie nawet wyobrazić,a podniecanie się czy wojna wybuchnie z nowa siłą jest po prostu chore.Już niedługo i my możemy tego doświadczyć ponieważ „nasz polskojęzyczny rząd”pcha nas do tej wojny na wyraźny rozkaz swoich panów z UNITED SATANIST OF AMERICA i jak zwykle dostaniemy łomot a nasze „elity”spie…lą za granicę,a jak się uspokoi znów będzie ich „cudowny”powrót do koryta i do gnębienia prawdziwych Polaków wtedy może być jedyna szansa żeby ich rozliczyć za ostatnie 25 lat .A na koniec chciałbym jeszcze dodać że tak nienawistnego państwa w stosunku do Polski jak nazistowska Ukraina która tylko czeka na moment żeby upomnieć się o wschodnie tereny polski które „podobno należą do Upadliny”.A co potrafią nasi „przyjaciele”Polacy odczuli już na własnej skórze.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.