Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy,UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…dziura w ziemi lej krasowy
Dziury w Ziemi

W dwóch amerykańskich miastach leje krasowe zawaliły ulice. Odkryto wielką jaskinię

W amerykańskim mieście Fairfax w Wirginii, tuż przy jezdni powstał ogromny lejek – poinformowała agencja RIA Novosti. W sobotę 10 lutego na drodze pojawiło się niewielkie zapadlisko. Jednak nieco później lej rozrósł się na 30 metrów, a szerokość – do 7,5 metra.

Władze miasta aktywnie pracują nad usunięciem leja. Miejsce, gdzie doszło do powstania zapadliska, zostało ogrodzone, na miejscu zdarzenia pracuje ciągnik. Na szczęście nikt nie zginął.

dziura w ziemi lej krasowy

dziura w ziemi lej krasowy

Niemal taka sama sytuacja miała miejsce w hrabstwie Williamson w Teksasie. Tam lej krasowy powstał w dzielnicy mieszkalnej miasta Bushi Creek, dziura miała długość 51 metrów, a jej głębokość 7 metrów. Mimo, że miejsce zapadliska zostało ogrodzone, na Facebooku pojawił się film przedstawiający kobietę pokazującą stalaktyt lub stalagmit, najwyraźniej wydobyty z podziemnej jaskini. Jeden z komentatorów wideo zalecił miejscowym przeprowadzenie wycieczek do odkrytej jaskini ze względu na skrywane tam skarby.

odkryto jaskinię pod dziurą w ziemi w USA

odkryto jaskinię pod dziurą w ziemi w USA

Szkic jaskini sporządzony przez geologów

źródło: krolowa-superstar.blog.pl

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Putek zniszczy Rosje Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Putek zniszczy Rosje
Gość
Putek zniszczy Rosje

Jaskinia prowadzi do Rosji, i ujawniono komnatę, gdzie zostały schowane skarby z szabrowane, z Berlina i Polski, przez cofającą się armie czerwoną.
Rosja, też powinna Polsce wypłacić reparacje wojenne, w końcu przegrali zimną wojnę.