Dżihadyści ISIS zaatakują Europę i Amerykę wirusem Ebola !

Jeśli ostatnie doniesienia są prawdziwe to bojownicy Islamskiego Państwa celowo zarażają dżihadystów śmiercionośnym wirusem Ebola i próbują wysłać ich do Europy i USA w celu rozprzestrzeniania się choroby.

Izraelska agencja prasowa podała informacje, powołując się na „źródła bezpieczeństwa Izraela”, że dziesiątki bojowników ISIS w Syrii miało zostać zarażonych śmiercionośnym wirusem Ebola, którzy doszli potem do wniosku, że największy cios państwom sojuszniczym USA zadadzą poprzez rozprzestrzenienie tego wirusa na ich terytorium.

Dżihadyści oświadczyli kilka dni temu, że jeżeli nieustaną naloty skierowane przeciwko nim w Syrii zrobią wszystko żeby rozpocząć nowy rodzaj wojny mający na celu przeniknięcie jak największej ilości ludzi zarażonych wirusem lub płynami ustrojowych, które zmienią tok podejmowanych decyzji wobec agresji na Państwo Islamskie.

Oświadczenie ISIS opublikowane w jednej ze stron internetowych o nazwie Vetogate.com: „. zwolennicy i żołnierze Państwa Islamskiego to w głównej mierze samobójcy i wszyscy z nich są gotowi do przenoszenia wirusa Ebola i rozprzestrzeniania się w Europie i Stanach Zjednoczonych, nie jest to trudne,… (SIC). ”

Musimy być gotowi na nowe zagrożenia ze strony Państwa Islamskiego. Nie trudno zarazić dużą liczbę osób wirusem Ebola wystarczy, że doda się płyny ustrojowe do czegokolwiek z czym zdrowy człowiek ma kontakt, w ten sposób można wywołać epidemię na wielką skalę, która może mieć efekt reakcji łańcuchowej, którą będzie bardzo ciężko powstrzymać.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

4 thoughts on “Dżihadyści ISIS zaatakują Europę i Amerykę wirusem Ebola !”

 1. NAto napewno coś z tym zrobi

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Good luck, Ebola chan!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. to kolejne false flag po to zeby wprowadzic kolejne ob owiazkowe szczepieni i chipowanie ludzi https://www.youtube.com/watch?v=Yfqbqxr8FxQ

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Włodarze tego świata od NWO nie będą się cackać, widocznie są pewni tego że się im upiecze, w końcu wielu uważa że oni ISIS są samozwańczymi dzihadystami, a nie organizacją wspieraną i szkoloną przez USrael ;]

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.