Dziś Izraelski myśliwiec zaatakował syryjską armię

Dziś o świcie izraelski samolot wojskowy przeprowadził nalot w zachodniej części prowincji Damaszek, celując w pozycje Syryjskiej Armii Arabskiej w Górach Kalamun, niedaleko libańskiej granicy – poinformowało źródło w syryjskiej armii.

Sztab generalny syryjskich sił zbrojnych poinformował, że dziś rano myśliwiec bombowy należący do sił powietrznych Armii Obrony Izraela przeprowadził lot nad libańskim stepem Arsal, gdzie działają w szczególności formacje Al-Kaidy i „Państwa Islamskiego”, po czym przekroczył syryjską granicę. Po tym incydencie samolot przeprowadził nalot na syryjski rejon umocniony.

Wysoki rangą oficer syryjskich sił zbrojnych poinformował, że do incydentu doszło w Górach Kalamun. Według wstępnych informacji w wyniku incydentu nikt nie został zabity ani ranny. Nie ma też informacji o szkodach materialnych.

Miesiąc temu izraelskie samoloty wojskowe zbombardowały pozycje Syryjskiej Armii Arabskiej niedaleko Wzgórz Golan. Izrael uderzył też niedawno w lotnisko wojskowe w Damaszku.

źródło: sputniknews
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.