Dzisiejsza przepowiednia na rok 2016 Krzysztofa Jackowskiego ze studia TVP

To nie będzie łatwy rok. Poprosiliśmy najsłynniejszego polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego o podzielenie się z naszymi Czytelnikami wizjami na 2016 rok. Ani w Polsce, ani na świecie, niestety, nie będzie spokojnie. Poznaj szczegóły

– Rok 2016, w który właśnie wkraczamy, będzie rokiem bardzo dużych niepokojów na świecie. To nie tylko niepokój w Syrii, ale także w Europie – mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski uważa, że III wojna światowa, o której wspominał wcześniej, już się zaczęła. Chodzi przede wszystkim o Syrię. Walczą tam dwie wielkie siły militarne: NATO i Rosja. Zdaniem jasnowidza, mają one różne interesy. NATO chce ustąpienia prezydenta Syrii Baszszara al-Asada, a Rosja go broni. Choć te dwie armie jeszcze do siebie nie strzelają, Jackowski uważa, że sytuacja w 2016 roku może się jeszcze bardziej zaostrzyć. – W 2016 roku, na Bliskim Wschodzie powstanie kolejne ognisko zapalne. To będzie bardzo niebezpieczne, bo może się to rozlać na inne państwa – dodaje Jackowski.

Co czeka Polskę? Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że najbliższe dwa miesiące będą bardzo niespokojne. To wszystko za sprawą ostrego starcia opozycji i PiS-u.

– W tym momencie kojarzy mi się słowo „barykada”. Mam wizję okupacji jakiegoś budynku. To będzie albo jakieś ministerstwo albo budynek telewizji. Mam wrażenie, że pracownicy danej instytucji będą prowadzili okupację. Ten protest się rozszerzy i powstaną protesty także na zewnątrz tego budynku – roztacza swoje wizje Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski widzi też, że w 2016 roku w Europie odbędą się trzy lub cztery wielkie zamachy terrorystyczne. Na szczęście – jego zdaniem – nie w Polsce.

źródło: fakt.pl

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

4 thoughts on “Dzisiejsza przepowiednia na rok 2016 Krzysztofa Jackowskiego ze studia TVP”

 1. PO wypuściło komunę z wora.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. polecam p . Wróżbicie posłuchać W.W.Putina w oryginale – bo bzdety klepie wyssane z palca …Syria to ropa Panie jasnowidzu

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. pul rokju temu mialabycia wojna to same klamstwa

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. To chyba dobrze, że nie będzie spokojnie, że ludzie nie będą jak posłuszne goje tylko się przebudzą.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.