Dziwny obiekt na zdjęciu z ISS

Astronauta Scott Kelly od ponad 200 dni dokumentuje swój pobyt na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) i zamieszcza w serwisach społecznościowych zapierające dech w piersiach zdjęcia. Przez jedno z nich w internecie zawrzało.

Zdjęcie astronauty, które pojawiło się w sieci 16 listopada, udostępniło wiele osób. Spekulowano na temat niezwykłego obiektu, znajdującego się w prawym górnym rogu fotografii. Pojawiły się głosy, że to statek kosmiczny Obcych.

Sam Kelly w swoim wpisie nie wspominał nic o dziwnym obiekcie.

„Dzień 233. Pewna #gwiazda nad południowymi Indiami. #Dobranoc ze Stacji Kosmicznej! #RokWKosmosie” – brzmiał tweet astronauty.

tajemniczny obiekt ISS

tajemniczy obiekt ISS

tajemniczy obiekt ISS

Czym jest tajemniczy obiekt?

Tajemniczy obiekt jest najprawdopodobniej odbiciem, znajdującego się na stacji kosmicznej systemu obserwacji Ziemi o wysokiej jakości (ang. High-Definition Earth Viewing system), donosi „Forbes”.

„Może to być prawie wszystko”

Fizyk teoretyczny Michio Kaku twierdzi, że samo zaobserwowanie niezwykłego obiektu nie oznacza, że jest on rzeczywiście czymś nadzwyczajnym.

– Relacje naocznych świadków nie są wystarczające. Nawet fotografia może być rozmazana. Może to być prawie wszystko – powiedział Kaku serwisowi CBS News.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
gfjgfhluki Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gfjgfh
Gość

a moze to jest Yokian

luki
Gość
luki

dobrze się temu zdjęciu przyjrzyjcie od góry do połowy zdj. z prawej strony widać jakiś brązowy zarys czegoś!!! a to światełko to jest środek tego obiektu i on (ten obiekt) znajduje się nad stacją ISS… ???? znowu jakaś NASA (szatańska) zabawka, dla zmylenia ludzi NIE MA ŻADNYCH OBCYCH……

Anonimowo
Gość
Anonimowo

A skąd wiadomo, że ten obiekt jest odległy o 1000 km, a nie 10 cm?
(No i kiedy ISIS zaatakuje ISS?)