MOSKWA, Rosja – Edward Snowden, hacker-uciekinier z  Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA)  ujawnił we wtorek, że seria rozbłysków słonecznych  jest ustawiona na najbliższe miesiące, zabijając setki milionów ludzi. Dokumenty dostarczone przez Snowdena udowodniają, że od 14 lat  Central Intelligence Agency (CIA) wiedziała, że do tego dojdzie. Od tego czasu rządy świata po cichu stara się przygotować do tego zjawiska.

W ramach dostania obywatelstwa Rosyjskiego Snowden udzielił  dostęp do danych i dokumentów ściśle tajnych  Federalnej Agencji Zarządzania Awaryjne (FEMA) przedstawiających jak straszny WYNIKI rozbłysków będzie  w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Rozbłysk wyłączy wszystkie elektroniczne systemy dostaw żywności i wody, padną wszelkiego rodzaju urządzenia elektryczne i transformatory.

Odkąd pod koniec 20 wieku, setki milionów ludzi zaczęły polegać na technologii automatyzacji, aby ułatwić własne życie flara słoneczna wygeneruje impulsy elektromagnetyczne, niebezpieczne dla układów elektronicznych.

Snowden powiedział FEMA i National Center Disaster Reduction, że Chiny i USA podejmują kroki od 14 lat. Do tego powstał  projekt Stargate.

Edward Snowden przekazał dokumentację składają się z 4472 stron, z której wynika dużo więcej rzeczy, które zostaną opublikowane już niebawem.

Ogromny impuls elektromagnetyczny z rozbłysków słonecznych tzw. „Killshot uszkodzi większość światowych systemów elektrycznych”, powiedział Snowden. „Ludzie, których życie jest najbardziej zagrożone są to osoby starsze i wykorzystujące aparaturę medyczną do podtrzymania życia.”

Ludzkość zapłaci najbardziej tragiczną cenę za swoje technologicznego uzależnienia. Wiedza, którą posiadam a jest ukrywana przez rządy światowe doprowadziła mnie do tego aby wyemigrować z USA, które zataja wszelkie informacje przed obywatelami, którzy powinni je znać i móc się przygotować na nadchodzące wydarzenia.

Pracownicy WikiLeaks oraz Anatolij Kucherena, radca Snowden  wyprodukował film wzywający do przygotowania się na najbliższe wydarzenia tak jak to robią poinformowane rządy światowe. W poniedziałek, Snowden wysłał wideo, do rosyjskiej Federalnej Służby Migracyjnej w ramach jego zaproszenia do azylu.

źródło:chronicle.su/news/edward-snowden-solar-flare-killshot-cataclysm-imminent/

26
Dodaj komentarz

avatar
21 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
Jerrybabelwdmcronics Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jerry
Gość
Jerry

Ale brednie 😀
Chyba wyssane z brudnego palca wróża Macieja. Interesuję się astronomią, ale takie głupoty, to pierwszy raz w życiu słyszę.

babel
Gość
babel

kolejny wybuch na słońcu i kolejne zniszczenia w usa.
edward „seria rozbłysków słonecznych jest ustawiona na najbliższe miesiące 17 sierpnia 2013” do tej pory bylo ich kilka. ILE MAM JESZCZE CZEKAĆ EDWARD.
another eruption on the sun and the subsequent destruction of the USA.
edward „series of solar flares is set for the coming months August 17, 2013” so far were several. HOW MUCH I HAVE YET WAIT EDWARD.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

faknijcie się nie bendze zadnego końca a jak bendzie to może bendom zombi albo epidemia albo kosmici nas porwom albo jakiś meteory pierdolnie w ziemię i bendzie spoks i umżemy albo wszyscy ludzie umrom i roboty przejmom władze nad światem

cronics
Gość
cronics

To dziwne bo siedzę sobie spokojnie pisze z telefonu i nic sie do tej pory nie stało.

wdm
Gość
wdm

…”do tej pory”…

Właśnie… do tej pory… napisz jak nie będziesz mógł nic napisać 🙂

ja
Gość
ja

Jak dla mnie, to już nie mogę się doczekać kiedy w końcu nastąpi koniec świata niech rozwali tą planete i razem wszystkich, jedyna sprawiedliwość i nasa też niech rozpierdoli żeby nie było więcej jebanej znieczulicy

erty
Gość
erty

Najlepiej to idźmy do spowiedzi nawróćmy się, dawajmy jałmużnę, żyjmy w zgodzie z przykazaniami Jezusa, a ochroni nas Bóg.

NS
Gość
NS

zgłoscie to do mediów

gość
Gość
gość

Snowden to agent, który realizuje zleconą mu super tajną misję dezinformacyjną. Nie bądźcie aż takimi frajerami… a ten niby jego film to nic innego jak trailer pewnego dokumentu o remote viewerach pracujących w CIA 50 lat temu. I powstał gdy Snowden jeszcze do szkoły chodził. Wiem bo oglądałem już wtedy ten materiał. Pozdrowienia.

stasiek
Gość
stasiek

moim zdaniem to wszystko kłamstwa i oszustwa już wielokrotnie mał być koniec świata a jakoś wszyscy żyjemy dlatego ja już nie wierze w te bzdety 😀

witamina C
Gość
witamina C

Powiedz to tym którzy zginęli w tsunami czy teraz na filipinach, oni już mieli swój „koniec świata” ty go dopiero doświadczysz

konrad
Gość
konrad

taka wizja wyglada tragicznie…oby znowu tzw. naukowcy pomylili sie…w tym ich sila…

Max77
Gość
Max77

Ewentualny rozbłysk Słońca nastąpi podczas przelotu w pobliżu komety ISON i na to szykuje się FEMA i po były robione w październiku zeszłego roku ćwiczenia NASA

manon3609
Gość
manon3609

gdy by ludzie byli posłuszni BOGU To on wszystko by oddalił a tak będą spadać wielkie katastrofy na ziemię dojdzie do trzeciej wojny wielu się nawróci myślę że szczególnie w Polsce ale wielu też pójdzie na świecie na zatracenie.

wszystko spoko
Gość
wszystko spoko

Wszystko spoko, ale mamy początek listopada i o ile mi wiadomo, nikt nie zginął od rozbłysków.

mikeangelo
Gość
mikeangelo

Bezpośrednio od rozbłysków może i nie, ale wystarczy spojrzeć na Filipiny…

w
Gość
w

Jest to dość ciekawe, gdy pewnego dnia obudzimy się bez prądu. Nie będzie wody w kranach, pieniądz nie będzie miał wartości, z nieusuwanych nieczystości będą ciekawe choroby, no i głód, nawet uciec nie będzie jak, chyba że piechotą lub rowerem, do tego dojdą katastrofy, elektrownie atomowe, bomby masowego rażenia itd. Sądzę że nie na darmo Chiny miast gotować się na nowoczesną wojnę (drony itd) równolegle budują arsenał broni, która nie polega na elektronice, podobnie zresztą USA. Taki rozbłysk zniszczyłby cywilizację, nie skończyło by się na śmierci „milionów”, chyba że na początku, później byłby chaos, choroby, anarchia, katastrofy, wojny i śmierć.… Czytaj więcej »

inter
Gość
inter

USA milczy bo gdyby ujawnili te fakty, to na całym świecie zapadł by chaos, ludzie by robili różne rzeczy, a prasa milczy bo nie mogą pisać bezpodstawnych informacji, a o tym ze oni wiedzą o tej sytuacji od 14 lat to żaden problem, NASA ma taką technologie że mają możliwość obliczenia w przybliżeniu kiedy ma dojść do kataklizmu.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Zgadzam sie to stek bzdur

Jaro
Gość
Jaro

Bzdury, skąd CIA miałoby wiedzieć i to 14 lat wcześniej, że we wrześniu tego roku nastąpi wielki kataklizm? Jakoś nikt nie przewidział ani tsunami w 2004, ani żadnego trzęsienia ziemi, ani burzy słonecznej. Nikt tego nie potrafi przewidzieć. Ktoś albo puścił plotkę, albo ten Snowden sam zmyśla celowo, aby się wypromować, a Wy to powtarzacie.

./
Gość
./

No proszę cię, gdyby jakaś katastrofa miała się dziać to przed tym , media by na pewno nas o tym poinformowały bo już nie było by z czego żyć, w internecie pierdolą głupoty że aż płakać się chcę najpierw mówią że jutro koniec będzie a potem spekulują że za 2 lata asteorida wpierdoli się w nas..

.
Gość
.

Co jest najpierw mówicie że za nie długo ziemia zostanie pochłonięta a potem mówicie że w 2014 roku będzie koniec bo kometa się zderzy z marsem no błagam… jak to się nie sprawdzi nie będę wierzył już w te bzdury!!!.

Seweryn
Gość

A co z Polską?

Karina
Gość
Karina

Amerykanie wszystko wiedzą włącznie z tym co stało się w Smoleńsku ale nie ujawnią tego bo wtedy rosja ujawni całą prawdę o 11 września

emdo
Gość
emdo

To, że do tej pory się to nie zdarzyło, to nie znaczy, że nie zdarzy się nigdy.